Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jak upevnit věnec na plastové dveře

Plánujete si na vstupní dveře zavěsit vánoční, velikonoční, adventní, jarní či podzimní věnec, jenže máte plastové dveře a nechcete si je přirozeně zničit nějakým hřebíčkem nebo rýsováčkem? Sepsali jsme pár vychytávek, které vám pomohou. 

Jak přidělat věnec na plastové dveře? 

  • Pokud nemáte věneček moc těžký, můžete ho připevnit pomocí oboustranné lepicí pásky. Řešením bývá i věnec pověsit na mašli nebo vlasec a jejich konce nahoře dveří připevnit izolepou. Mašle/vlasec se dá natáhnout až na vnitřní stranu dveří, ale nevypadá to z vnitřku moc pěkně. Ideální je obě řešení zkombinovat, tedy přilepit izolepou mašli/vlasec, a aby věnec při otevírání nemlátil do dveří, ještě ho připevnit oboustrannou lepicí páskou. 
  • Jestliže máte věnec těžší, dá se použít nalepovací plastový háček na ručníky. Ten se nalepí z vnitřní strany dveří a to obráceně, zobáčkem dolů. Za takto obrácený háček se pak zavěsí vlasec/mašle. Existují i samolepicí plastové háčky v barvách dveří, které můžete připevnit přímo z venkovní strany. Ti, kteří mají vchodové dveře prosklené, mohou použít přísavku na sklo. Vždy je ale dobré věneček ještě pojistit oboustrannou lepicí páskou, aby se právě při pohybu dveří co nejméně hýbal, a dveře tak nepoškodil. 
37 smluv jsme sjednali minulý pátek s 123 okny
15 na tolika nových zakázkách jsme minulý pátek začali pracovat přímo u našich zákazníků s 82 okny
21 montáží máme za sebou za minulý pátek s 147 okny

Nakoupili u nás
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.
Velmi děkuji za perfektně provedenou práci,ale i vstřícnost pracovníků.nejen,že pracovali naprosto čistě téměř bezprašně a se vším nás dokonale seznámili.Ještě máme v plánu měnit to samé okno v kuchyni a balkonové okno v obýváku,ale až později a věřte,že jinou firmu už hledat nebudeme.Ještě jednou moc děkuji a jse s pozdravem
Václav P. Poděbrady.