Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jak upevnit věnec na plastové dveře

Plánujete si na vstupní dveře zavěsit vánoční, velikonoční, adventní, jarní či podzimní věnec, jenže máte plastové dveře a nechcete si je přirozeně zničit nějakým hřebíčkem nebo rýsováčkem? Sepsali jsme pár vychytávek, které vám pomohou. 

Jak přidělat věnec na plastové dveře? 

  • Pokud nemáte věneček moc těžký, můžete ho připevnit pomocí oboustranné lepicí pásky. Řešením bývá i věnec pověsit na mašli nebo vlasec a jejich konce nahoře dveří připevnit izolepou. Mašle/vlasec se dá natáhnout až na vnitřní stranu dveří, ale nevypadá to z vnitřku moc pěkně. Ideální je obě řešení zkombinovat, tedy přilepit izolepou mašli/vlasec, a aby věnec při otevírání nemlátil do dveří, ještě ho připevnit oboustrannou lepicí páskou. 
  • Jestliže máte věnec těžší, dá se použít nalepovací plastový háček na ručníky. Ten se nalepí z vnitřní strany dveří a to obráceně, zobáčkem dolů. Za takto obrácený háček se pak zavěsí vlasec/mašle. Existují i samolepicí plastové háčky v barvách dveří, které můžete připevnit přímo z venkovní strany. Ti, kteří mají vchodové dveře prosklené, mohou použít přísavku na sklo. Vždy je ale dobré věneček ještě pojistit oboustrannou lepicí páskou, aby se právě při pohybu dveří co nejméně hýbal, a dveře tak nepoškodil. 

Nakoupili u nás
Děkuji za Váš perfektní a profesionální přístup.
Tomáš R.
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.