Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jak upevnit věnec na plastové dveře

Plánujete si na vstupní dveře zavěsit vánoční, velikonoční, adventní, jarní či podzimní věnec, jenže máte plastové dveře a nechcete si je přirozeně zničit nějakým hřebíčkem nebo rýsováčkem? Sepsali jsme pár vychytávek, které vám pomohou. 

Jak přidělat věnec na plastové dveře? 

  • Pokud nemáte věneček moc těžký, můžete ho připevnit pomocí oboustranné lepicí pásky. Řešením bývá i věnec pověsit na mašli nebo vlasec a jejich konce nahoře dveří připevnit izolepou. Mašle/vlasec se dá natáhnout až na vnitřní stranu dveří, ale nevypadá to z vnitřku moc pěkně. Ideální je obě řešení zkombinovat, tedy přilepit izolepou mašli/vlasec, a aby věnec při otevírání nemlátil do dveří, ještě ho připevnit oboustrannou lepicí páskou. 
  • Jestliže máte věnec těžší, dá se použít nalepovací plastový háček na ručníky. Ten se nalepí z vnitřní strany dveří a to obráceně, zobáčkem dolů. Za takto obrácený háček se pak zavěsí vlasec/mašle. Existují i samolepicí plastové háčky v barvách dveří, které můžete připevnit přímo z venkovní strany. Ti, kteří mají vchodové dveře prosklené, mohou použít přísavku na sklo. Vždy je ale dobré věneček ještě pojistit oboustrannou lepicí páskou, aby se právě při pohybu dveří co nejméně hýbal, a dveře tak nepoškodil. 
35 smluv jsme včera sjednali s 97 okny
12 na tolika nových zakázkách jsme včera začali pracovat přímo u našich zákazníků s 43 okny
23 montáží máme za sebou za včerejšek s 138 okny

Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.