Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Showroom i pobočky jsou znovu otevřené

Vážení zákazníci,

s radostí Vám oznamujeme, že jsme opět otevřeli kuřimský showroom a všech našich 13 poboček. Otevírací doba zůstává stejná jako před uzavřením, ale abychom zabránili šíření infekce, prosíme Vás o dodržování těchto pravidel:
  • přicházejte samostatně, případně ve dvoučlenných skupinách v rámci jedné rodiny/objednávky,
  • vždy mějte nasazenou roušku, 
  • udržujte bezpečnou dvoumetrovou vzdálenost. 
Prosím o férový přístup a v případě, že se necítíte dobře nebo jste si vědomi nějakého rizika z kontaktu s infikovanými osobami, zvolte prosím místo osobní návštěvy online vyřízení (e-mail, telefon, chat na webu). Věříme, že i po telefonu nebo e-mailu jsme schopni s Vámi vyřešit vše, co potřebujete. 

Samozřejmě i my se snažíme pro naši i Vaši bezpečnost dělat maximum, a proto jsme zavedli tato opatření: 
  • na pobočkách máme k dispozici pro zákazníky desinfekci, 
  • manipulace s penězi a zbožím je pouze v rukavicích,
  • všichni naši zaměstnanci mají roušky,
  • zhruba čtyřikrát denně desinfikujeme dveřní kliky a madla.
Věříme, že když budeme všichni ohleduplní, že i tuto těžkou dobu společně zvládneme. 

Děkujeme za spolupráci a přejeme Vám hlavně pevné zdraví. 
 
Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Chtela bych timto podekovat za vyrizenou zakazku Vsechno klaplo uzasne a za to jsem velice vdecna. Chlapci kteri prisli okna a dvere instalovat byli opravdu velmi schopni,prijemni a slusni.. praci provedli tak setrne, ze jsem ani neverila,ze to tak jde...obavala jsem se,jak bude zdivo kolem vypadat a nakonec bude mit zednik jen minimum prace...byla jsem opravdu mile prekvapena... Bohuzel nevim,jak se ti mladi panove jmenovali,ale sef montazi jiste vi, koho do Maref poslal , podle mne si fakt zaslouzi pochvalu za dobrou reprezentaci firmy...Byla radost sledovat ty dva hochy u prace a ja vam muzu jen prat hodne takovych pracovniku...Jsem opravdu spokojena a vzdy a vsude vas budu jen chvalit a doporucovat.. Vam osobne pani Souckova dekuji za trpelive a profesionalni jednani se zakaznikem.. Jeste jednou dekuji a preji vam do budoucna jen veschno dobre...
Jaroslava H. Marefy
Jsme naprosto spokojení...příjemné jednání na tel. v eshopu, nabídka přehledná, zboží bylo dodáno obratem.....vše ok. Děkujeme a rádi se na vás v případě potřeby opět obrátíme.
Renata K.