Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zkrácení otevírací doby v showroomu v Kuřimi

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci jsme se rozhodli pro preventivní opatření, která budou platit pro pobočku v Kuřimi od pondělí 19. října 2020.
  • Obchodní oddělení: otevírací doba showroomu bude každý pracovní den od 8:00 do 16:00 hodin. Pro setkání s konkrétním obchodním zástupcem je nutné si dohodnout schůzku předem na konkrétní termín.
  • Servis a reklamace: zaměstnanci kromě terénních techniků pracují z domu, osobní setkání a výdej zboží bude možný pouze po předchozí telefonické dohodě na základě domluvy na přesném termínu.
  • Sklad: osobní odběry a výdej oken a materiálu je možný pouze po předchozí dohodě s vedoucím skladu p. Marešem na tel. (+ 420) 775 872 715. Instrukce k odběru poskytne přímo pan Mareš dle interně určeného postupu. 
  • Vedení společnosti: bude k dispozici každý pracovní den od 7:00 do 15:00 hodin.
  • Recepce, asistentka: bude k dispozici každý pracovní den od 6:00 do 14:30 hodin.
  • Zaměření, montáže a servis v terénu: zůstává bez omezení.
Všichni naši zaměstnanci samozřejmě nosí roušky, používají dezinfekci a dodržují dvoumetrové rozestupy. A prosíme i vás zákazníky o férový přístup a dodržování těchto hygienických opatření, abychom se vzájemně neohrožovali. Pokud se necítíte dobře a potřebujete něco s námi řešit, prosím ozvěte se nejprve telefonem nebo e-mailem. 

Děkujeme za pochopení a všem přejeme hlavně hodně zdraví. 

Tým Oknostylu
Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Děkuji za Váš perfektní a profesionální přístup.
Tomáš R.
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.