Parapet DTD šedý mramor, vyložení 350 mm

Parapet DTD šedý mramor, vyložení 350 mm
Kód produktu:D522755
Barva:DTD Šedý mramor
Kategorie:Vnitřní parapety
Okenní parapet DTD Šedý mramor je nezbytným funkčním i designovým doplňkem nejen plastového okna, ale i oken dřevěných a hliníkových.
Vnitřní Parapet DTD šedý mramor, vyložení 350 mm je vyroben z kvalitního materiálu s dlouhou životností. Bez něj by okno působilo neúplným dojmem. Jestliže rádi pěstujete na oknech pokojové květiny, je parapet DTD Šedý mramor důstojným prostorem k jejich rozmístění. Budou se na něm skvěle vyjímat jak květiny, tak ostatní dekorace.

Parapet DTD šedý mramor, vyložení 350 mm v kombinaci s použitím kvalitní PUR pěny pomáhá ke zvýšení tepelné i zvukové izolace oken. Parapet se k oknu připojí pomocí silikonu nebo tmelu, čímž se zabrání zatékání a tvorbě vlhkosti.

Moderní design, snadná údržba

Barvu vnitřního parapetu volte podle barvy oken, případně zohledněte vybavení interiéru. Parapet DTD šedý mramor, vyložení 350 mm pak pomůže zútulnit Váš domov. Nadchne Vás také jeho snadná údržba. Parapet DTD Šedý mramor stačí setřít vlhkým hadříkem. Je též odolný proti poškrábání.

Parapet DTD šedý mramor, vyložení 350 mm - výhody:

  • Kvalita
  • Nízká cena
  • Snadná montáž
  • Moderní design
  • Dobré izolační vlastnosti
Pokud hledáte produkt jiných rozměrů nebo odstínů, vybírejte z naší další nabídky vnitřních parapetů.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
ZbožíParapet DTD - D522755
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:


Nakoupili u nás
Spokojenost na 100% všem vřele doporučuji.
Květoslav K. Benešov
Chtěla bych touto cestou vyjádřit svou pochvalu vaší pracovní partě, která mi dne 27.4.2016 montovala nová okna v bytě. Odvedli čistě a rychle profesionální práci. Jsem velmi spokojená.
Vladimíra K. Hradec Králové