Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Plastová okna do bytu a bytového domu

Rekonstrukce bytů a bytová výstavba je v současnosti stavebním segmentem, který plastová okna využívá v největší míře. Při rekonstrukcích bytů a bytových komplexů nejvíce vyniknou jejich přednosti, mezi něž patří především nízké pořizovací náklady, vysoká odolnost a životnost a snadná montáž a obsluha. Široká škála možného příslušenství a barevných variant pomáhá spoluvytvářet novou tvář tuzemských bytových jednotek a posouvá komfort bydlení v nich na zcela novou úroveň. Pokud rekonstruujete bytový dům, můžete se spolehnout na to, že se od nás dočkáte individuálního nastavení všech parametrů Vašeho projektu.

Typy plastových oken vhodných pro byty a bytové domy

V bytové výstavbě se v současnosti stále v největší míře uplatňují okna osazená izolačním dvojsklem, které však v kombinaci s přinejmenším dvojicí celoobvodových těsnění dalece překračuje izolační vlastnosti původních otočných dřevěných oken. V bytech se nejčastěji využívají jedno až trojkřídlá okna a balkonové dveře s otvíravě-sklopnou funkcí. Z naší nabídky Vám pro tento účel můžeme doporučit řadu PREMIUM klasik nebo round line s izolačním dvojsklem, které vynikají nepřekonatelným poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou. 

Vybrali jsme pro Vás optimální profilové systémy pro Vaše projekty
Nenašli jste vhodné řešení pro Váš záměr? Zeptejte se našich obchodních zástupců, kteří Vám ochotně pomohouKontaktujte nás
21 smluv jsme včera sjednali s 25 okny
5 na tolika nových zakázkách jsme včera začali pracovat přímo u našich zákazníků s 20 okny
12 montáží máme za sebou za včerejšek s 55 okny

Nakoupili u nás
Velmi děkuji za perfektně provedenou práci,ale i vstřícnost pracovníků.nejen,že pracovali naprosto čistě téměř bezprašně a se vším nás dokonale seznámili.Ještě máme v plánu měnit to samé okno v kuchyni a balkonové okno v obýváku,ale až později a věřte,že jinou firmu už hledat nebudeme.Ještě jednou moc děkuji a jse s pozdravem
Václav P. Poděbrady.
Chtěl bych Vám poděkovat za bezproblémovou realizaci mé zakázky. Vše proběhlo v souladu s mojí představou a věřím , že i kvalita výrobku a práce bude trvalá. Přeji Vám i Vašim kolegům pěkné vánoce a do nového roku hodně práce i spokojených zákazníků.
Zdraví Vás Dobroslav V.