Plastová okna do bytu a bytového domu

Rekonstrukce bytů a bytová výstavba je v současnosti stavebním segmentem, který plastová okna využívá v největší míře. Při rekonstrukcích bytů a bytových komplexů nejvíce vyniknou jejich přednosti, mezi něž patří především nízké pořizovací náklady, vysoká odolnost a životnost a snadná montáž a obsluha. Široká škála možného příslušenství a barevných variant pomáhá spoluvytvářet novou tvář tuzemských bytových jednotek a posouvá komfort bydlení v nich na zcela novou úroveň. Pokud rekonstruujete bytový dům, můžete se spolehnout na to, že se od nás dočkáte individuálního nastavení všech parametrů Vašeho projektu.

Typy plastových oken vhodných pro byty a bytové domy

V bytové výstavbě se v současnosti stále v největší míře uplatňují okna osazená izolačním dvojsklem, které však v kombinaci s přinejmenším dvojicí celoobvodových těsnění dalece překračuje izolační vlastnosti původních otočných dřevěných oken. V bytech se nejčastěji využívají jedno až trojkřídlá okna a balkonové dveře s otvíravě-sklopnou funkcí. Z naší nabídky Vám pro tento účel můžeme doporučit řadu PREMIUM klasik nebo round line s izolačním dvojsklem, které vynikají nepřekonatelným poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou. 

Vybrali jsme pro Vás optimální profilové systémy pro Vaše projekty
Nenašli jste vhodné řešení pro Váš záměr? Zeptejte se našich obchodních zástupců, kteří Vám ochotně pomohouKontaktujte nás
33 smluv jsme včera sjednali s 101 okny
10 na tolika nových zakázkách jsme včera začali pracovat přímo u našich zákazníků s 50 okny
21 montáží máme za sebou za včerejšek s 56 okny

Nakoupili u nás
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.
Chtela bych timto podekovat za vyrizenou zakazku Vsechno klaplo uzasne a za to jsem velice vdecna. Chlapci kteri prisli okna a dvere instalovat byli opravdu velmi schopni,prijemni a slusni.. praci provedli tak setrne, ze jsem ani neverila,ze to tak jde...obavala jsem se,jak bude zdivo kolem vypadat a nakonec bude mit zednik jen minimum prace...byla jsem opravdu mile prekvapena... Bohuzel nevim,jak se ti mladi panove jmenovali,ale sef montazi jiste vi, koho do Maref poslal , podle mne si fakt zaslouzi pochvalu za dobrou reprezentaci firmy...Byla radost sledovat ty dva hochy u prace a ja vam muzu jen prat hodne takovych pracovniku...Jsem opravdu spokojena a vzdy a vsude vas budu jen chvalit a doporucovat.. Vam osobne pani Souckova dekuji za trpelive a profesionalni jednani se zakaznikem.. Jeste jednou dekuji a preji vam do budoucna jen veschno dobre...
Jaroslava H. Marefy