Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

POŠKOZENÉ! HLAVNÍ vchodové dveře jednokřídlé, pravé,TROJSKLO

Technický nákres
Sklo
4TPS/15A/4/15A/4TPS trojsklo (U=0,6) (1,2)(1,2)Meziskelní (distanční) rámeček(1,2)
4TPS/15A/4/15A/4TPS trojsklo (U=0,6) (1,2)(1,2)Meziskelní (distanční) rámeček(1,2)
Barevné provedení


Bílá
Kód produktu:976
Barva:Bílá
Kategorie:Jednokřídlé plastové vchodové dveře výprodej
Šířka (mm):980
Výška (mm):2080
Počet křídel:1
Provedení:6-ti komorový PREMIUM klasik
Kování:celoobovodové kování Winkhaus activPilot
Dveře mají oděrky na pantech, viz fotogalerie. Hlavní vchodové dveře dodáváme již ve standardu s vícebodovým zámkem autoLock AV3 s automatickým zamykáním od německého výrobce Winkhaus. Samozamykací vícebodový zámek autoLock AV3 je v rámové části vybaven tzv. centrálním magnetickým spínačem, který automaticky ovládá masivní hákové závory. Ty jsou zdvojené a skládají se z vlastního masivního hákového prvku zajišťujícího vysokou úroveň bezpečnosti a dále jsou vybaveny prvkem dotěsnění, který zajišťuje přítlak a těsnost.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
ZbožíPOŠKOZENÉ! HLAVNÍ vchodové dveře jednokřídlé, pravé,TROJSKLO - 976
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Vložit nový komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:


Nakoupili u nás
Děkuji za rychle, čistě a dobře odvedenou práci při výměně oken.
Lenka M. Hradec Králové
Chtěla bych vyjádřit poděkování za skvěle odvedenou práci, montéři se u nás opravdu dost nadřeli, ale vše za jeden den zvládli, vše po sobě uklidili a krásně to i zednicky zapravili. Tak doufám, že i materiál bude stejně kvalitní jako montáž a dlouho nám to bude sloužit. Ještě jednou díky.
S pozdravem Marie H., Modřice