Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

POŠKOZENÉ! Jednokřídlé HLAVNÍ VCHODOVÉ DVEŘE, TROJSKLO - ornament činčila

Technický nákres
Sklo
Panel jednostraná barva (1,3)3TPS/16A/3/16A/3TPS trojsklo (U=0,6) (2,4)Ornament Chinchila(2,4)Meziskelní (distanční) rámeček(2,4)
Panel jednostraná barva (1,3)3TPS/16A/3/16A/3TPS trojsklo (U=0,6) (2,4)Ornament Chinchila(2,4)Meziskelní (distanční) rámeček(2,4)
Barevné provedení


Bílá INT / Zlatý dub EXT
Kód produktu:952
Barva:Bílá INT / Zlatý dub EXT
Kategorie:Jednokřídlé plastové vchodové dveře výprodej
Šířka (mm):1100
Výška (mm):2050
Počet křídel:1
Provedení:6-ti komorový PREMIUM klasik
Kování:celoobovodové kování Winkhaus activPilot
Dveře mají oděrky z vnitřní strany na PUR panelu. Foto viz galerie. Hlavní vchodové dveře dodáváme již ve standardu s vícebodovým zámkem autoLock AV3 s automatickým zamykáním od německého výrobce Winkhaus. Samozamykací vícebodový zámek autoLock AV3 je v rámové části vybaven tzv. centrálním magnetickým spínačem, který automaticky ovládá masivní hákové závory. Ty jsou zdvojené a skládají se z vlastního masivního hákového prvku zajišťujícího vysokou úroveň bezpečnosti a dále jsou vybaveny prvkem dotěsnění, který zajišťuje přítlak a těsnost.

Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
ZbožíPOŠKOZENÉ! Jednokřídlé HLAVNÍ VCHODOVÉ DVEŘE, TROJSKLO - ornament činčila - 952
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Vložit nový komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:


Nakoupili u nás
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.