Naše produkce a dodavatelé

Dovolte nám představit naše nejdůležitější dodavatele plastových oken a dveří

Kvalita a tradice výrobků našich dodavatelů jsou pilíře, na kterých stavíme. Historie firmy jednoho z našich partnerů je delší než 140 let a stejně jako dodává špičková skla automobilovým výrobcům Mercedes-Benz a Audi, dodává stejně kvalitní izolační skla i nám. Tradiční evropská výroba nabízí součásti od nejlepších producentů. Vše je vytvářeno na principu nejmodernějších postupů a zcela automatizovaných provozů, díky čemuž můžeme našim zákazníkům dodávat pouze ověřené a kvalitní zboží.

Arbonia AG (okna PREMIUM a PRIME)

Arbonia
 
Technologie a systémy otvorových výplní a střešních oken (plastová okna, dveře PREMIUM a PRIME). Společnost s letitou tradicí, která působí na trhu více než 140 let.
 
Založení společnosti: 1874
Hlavní sídlo: Arbon, Švýcarsko
Zaměstnanci: přes 6200
Čistý zisk: 941.4 mil. CHF (2015)
Rozsah působnosti a pobočky: 14 zemí světa (Rakousko, Německo, Švýcarsko, Spojené arabské emiráty, Slovensko, Singapur, Rusko, Polsko, Itálie, Velká Británie, Francie, Čína, Česká republika)
Web: www.arbonia.com
 
Na počátku společnosti Arbonia AG bylo založení dílny na zpracování mědi, kterou založil F. J. Forster už na konci 19. století. Společnost Arbonia AG sídlí ve švýcarském Arbonu v kantonu Thurgau a je kótována na burze SIX Swiss Exchange. Má po celém světě čtyřicítku vlastních distributorů a řadu partnerů a obchodních zastoupení, kteří pokrývají více než 70 zemí po celém světě. Stěžejní výrobní pobočky má společnost Arbonia AG ve Švýcarsku, Německu, Itálii, Polsku, Česku, Číně a Slovensku, kde pro ni pracuje na 6200 pracovníků.

Galerie

Centrum vývoje a hlavní sídlo Arbonia AG ve Švýcarsku:
Továrna na produkci profilů PREMIUM a PRIME:
Systémy PREMIUM a PRIME v továrně GRUBER&CO group v Rakousku:
Zkoušky profilů PREMIUM a PRIME

Zkouška rozměrových vlastností, zkouška roztažnosti při vysokých teplotách, zkouška odolnosti při teplotách hluboko pod bodem mrazu, zkoušky tvarové stability, zkouška průhybu, zkouška odolnosti povrchu, zkouška pevnosti svárů, zkouška působení síly soustředěné na určitý bod.

Ke stažení

Winkhaus GmbH & Co. KG (kování pro plastová okna a dveře)

Winkhaus
 
Přední německý výrobce kování. Od května 2016 je výhradním dodavatelem kování pro okna PREMIUM a PRIME.
 
Založení společnosti: 1854
Hlavní sídlo: TelgteSeverní Porýní-Vestfálsko (Německo)
Zaměstnanci: přes 2000
Obrat: 237,68  mil. EUR (2012)
Výroba, hlavní pobočky: Německo, Rakousko, Česká republika, Španělsko, Nizozemí, Ukrajina, Francie, Polsko a Velká Británie. 
Web: www.winkhaus.de
 
Více informací naleznete zde:
Na webových stránkách najdete mnoho zajímavých informací o vlastnostech a funkci celoobvodového kování activPilot na www.winkhaus.com/cs-cz
 
Pokud si chcete vlastnosti a parametry kování prostudovat opravdu detailně, zde je možnost stáhnout si veškeré dostupné podklady a katalogové listy.

Zajímavá videa o tom jak kování Winkhaus funguje.

SIEGENIA-AUBI KG (kování pro plastová okna a dveře)

Siegenia

Společnost SIEGENIA-AUBI KG patří mezi špičky ve výrobě kování a je naším exkluzivním dodavatelem, který nám dodává celoobvodové kování prémiové série TITAN pro plastová okna.
 
Založení společnosti: 1914
Hlavní sídlo: Niederdielfen , Severní Porýní-Vestfálsko (Německo)
Zaměstnanci: přes 2800
Rozsah působnosti a pobočky: 15 zemí světa (Německo, Benelux, Čína, Francie, Velká Británie, Itálie, Rakousko, Polsko, Rusko, Švýcarsko, Jižní Korea, Turecko, Ukrajina, Maďarsko, Bělorusko)
Web: www.siegenia.de
 
Více informací najdete zde:
Na webových stránkách naleznete opravdu názorná videa o kování SIEGENIA-AUBI (najdete zde mnoho zajímavých informací o funkci a vlastnostech celoobvodového kování).
 
Všechny potřebné informace o kování TITAN si můžete stáhnout zde.
 
Veškeré informace o firmě SIEGENIA-AUBI i o jejích produktech v českém jazyce najdete na jejich stránkách

Gretsch-Unitas GU-stavební kování CZ spol. s.r.o. (kování pro plastová okna a dveře)

Gretsch-Unitas
 
Producent stavebního kování, který je naším dodavatelem pro některé typy vchodových dveří.
 
Založení společnosti: 1907
Hlavní sídlo: Ditzingen, Německo
Zaměstnanci: asi 3700
Čistý zisk: cca 500 mil. EUR
Rozsah působnosti a pobočky: více než 50 výrobních a distributorských společností v 35 zemích
Web: www.g-u.com
 
Více informací najdete v odkazu www.g-u.com

Saint-Gobain (sklo do oken a dveří)

Saint-Gobain
 
Společnost Saint-Gobain, to je ve světě stavebních materiálů pojem pro tradici a kvalitu. Historie společnosti je dlouhá neuvěřitelných 350 let a jejich skla používají léta například světové automobilky Mercedes-Benz a Audi. Společnost Saint-Gobain se za dobu svého působení stala absolutním lídrem trhu, který zaměstnává 190 tisíc pracovníků a má roční obrat 42 miliard EUR. Dopřejte si i vy světovou kvalitu izolačních skel v našich oknech PREMIUM a PRIME.
 
Založení společnosti: 1665
Hlavní sídlo: La DéfenseCourbevoie, Francie
Zaměstnanci: asi 3 600
Rozsah působnosti a pobočky: 64 zemí světa
Web: www.saint-gobain.cz
 
Skupina Saint-Gobain je na českém trhu už téměř čtvrt století a pod její působení spadají čtyři společnosti se čtrnácti výrobními závody, které zastupují devět značek. Doménou společnosti Saint-Gobain jsou vysoce výkonné stavební materiály, které ve všech ohledech splňují požadavky na energetické úspory a ochranu životního prostředí. Dlouholeté zkušenosti a moderní postupy umožňují nabídnout zákazníkům takové produkty, které jsou v souladu s představami o úsporném, kvalitním a udržitelném bydlení. Mezi další aktivity společnosti patří výroba skel pro automobilový a stavební průmysl a vývoj a výroba systémů na zásobování vodou. Ve společnosti pracuje více než 3 600 kvalifikovaných a zjevně také spokojených zaměstnanců, protože firma získala certifikát TOP EMPLOYER 2016.

Další informace najdete na stránkách www.saint-gobain.cz

Těsnění pro plastová okna a dveře – využíváme nabídku několika dodavatelů

Pro všechny naše produkty využíváme těsnění EPDM (ethylen-propalen-dien-polymer). Letité zkušenosti nás přesvědčily, že těsnění EPDM mají stálou kvalitu a jejich funkčnost je dlouhodobá. Těsnění EPDM je trvanlivé a rezistentní vůči klimatickým vlivům. Z praxe víme, že těsnění EPDM vydrží desítky let. Při jeho případném poškození je jeho výměna levnou a jednoduchou záležitostí. Vyjmutí starého těsnění je snadné a instalace nového těsnění také, protože naše okna mají speciální drážky, do kterých nové těsnění jednoduše usadíte.

Těsnění EPDM pro vás dodáváme od českých, německých a rakouských producentů.

Výztuhy plastových oken a dveří – využíváme nabídku několika dodavatelů

Kvalitní ocel, to je materiál pro výztuže po celém obvodu našich oken a dveří. Pozinkovaná ocel, která je vysoce odolná proti korozi, je zabudovaná v rámech i v křídlech. Síla výztuže je propočítána na každé okno nebo dveře samostatně už při výrobě a zajišťuje tvarovou stálost oken i dveří. Menší okna mají ocelové výztuhy o tloušťce 1,25 mm, střední okna 1,5 mm a velké prosklené dveře a sestavy už mají šířku výztuhy až 2,5 mm.

Rádi vám to dokážeme! Přijďte k nám a podívejte se na průřez jakýmkoliv oknem nebo dveřmi.

Doplňky a příslušenství pro plastová okna a dveře

Veškeré doplňky a příslušenství, jako jsou vnitřní a venkovní parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu a další produkty, nabízíme v kooperaci s prověřenými výrobci z Česka, Slovenska, Rakouska a Německa.

Rolux žaluzie s.r.o. (stínící technika a sítě proti hmyzu pro plastová okna a dveře)

Rolux

Jeden z největších českých výrobců stínící techniky, sítí proti hmyzu a dalších doplňků pro okna a dveře, jehož historie se datuje až k roku 1990. Naše vzájemná spolupráce je delší než 10 let a je založena na špičkové kvalitě dodávaných výrobků za velmi dobré ceny. Díky tomuto přístupu můžeme tyto produkty nabízet zákazníkům s důvěrou a za příznivou cenu a bez obav, že by museli výrobky reklamovat.

Další informace o dodavateli najdete na www.rolux.cz

Building Plastics ČR, s.r.o. (stínící technika a sítě proti hmyzu pro plastová okna a dveře)

Building Plastics

Další z našich velkých dodavatelů stínící techniky a sítí proti hmyzu. Belgická společnost, založená už v roce 1973 ve městě Waregen, sídlí od roku 1998 také v České republice, kde postavila vlastní podnik ve Velké Bíteši. Produkují nejmodernější stínící techniku a sítě proti hmyzu a specializují se zejména na atypické a složitější zakázky. Naše spolupráce je založena na velmi dobré komunikaci a ochotě řešit především individuální požadavky na míru.

Další informace o dodavateli najdete v odkazu www.buildingplastics.cz
 

REHAU AG + Co (Vnitřní parapety pro plastová okna a dveře)


Společnost REHAU AG + Co sídlí v německém Rehau už od roku 1948. Za dobu svého působení vybudovala 170 poboček po celém světě a zaměstnává více než 19 000 pracovníků. Nejen parapety z PVC, které firma vyrábí, patří ke špičkovým výrobkům a vyznačují se dlouho životností a schopností odolávat teplotním výkyvům i působení vlhkosti. Systém několika komor umožňuje jejich uplatnění nejen v rekonstruovaných domech, ale také při stavbě nových nízkoenergetických budov.

Další informace o dodavateli najdete v odkazu www.rehau.com

TOZAN Profesional, s.r.o. (Parapety, kliky a další drobné doplňkové příslušenství)

 
Společnost TOZAN Profesional, s.r.o má sídlo ve Slovensku a je dodavatelem vnitřních a venkovních parapetů, dveřních a okenních klik a dalšího drobného doplňkového příslušenství pro okna a dveře. Patří ke spolehlivým dodavatelům s velmi krátkými dodacími lhůtami. Jejich výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a dobrou cenou, naši zákazníci oceňují jejich trvanlivost a finanční dostupnost.

Další informace o dodavateli najdete v odkazu www.tozan.eu

Nářadí a materiály pro realizaci plastových oken a dveří

Při montáži našich dveří a oken aplikujeme výhradně produkty a materiály renomovaných a prověřených dodavatelů. Stále se přesvědčujeme, že plastové okno může být pouze tak dobré, jak dobře je namontované! Používáme vždy kvalitní a vyzkoušené produkty a na svých zákaznících nikdy nešetříme. Vždy se nám osvědčil výběr lepších materiálů, ať už se jedná o pěnu, tmel nebo omítku. Díky tomu si můžeme být jisti, že správně namontované okno, bude dobře a dlouho sloužit.

INVA Building Materials s.r.o. (Montážní materiál zn. SOUDAL)

 
Více než devět let už používáme produkty značky SOUDAL pro zabudování otvorových výplní. Naším hlavním dodavatelem montážních pěn, tmelů a dalších výrobků značky SOUDAL je dlouhodobě společnost INVA Building Materials. Díky skvělým zkušenostem s touto značkou, používáme jejich produkty při naší práci a nabízíme je i v našem eshopu. Kvalitu produktů SOUDAL už prověřily desítky tisíc našich namontovaných oken a dveří. Dodavatel značky SOUDAL - to je pro nás INVA Building Materials s.r.o.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Rigips (Zednický materiál)

Saint-Gobain
 
Akciová společnost Saint-Gobain Construction Products CZ, divize Rigips spadá pod koncern Saint-Gobain, který je světovou jedničkou na poli udržitelného bydlení a stavebních materiálů. S jejich produkty pracují naši zaměstnanci při úpravách špalet nebo zednickém začišťování. Zednické zapravení pomocí sádrové směsi Rimáno, od společnosti Rigips, patří ke špičce na trhu a vyznačuje se hladkou plochou bez prasklin a dlouhodobou trvanlivostí.

Nářadí pro montáž plastových oken a dveří – využíváme nabídku několika dodavatelů

Při montážích a servisu používají naši zaměstnanci kvalitní výrobky a nářadí od společností Metabo, Bosch, Makita a řadu dalších dobrých značek. Díky vybavenosti kvalitním nářadím odvádějí dobrou a rychlou práci.