Ověřování recenzí

Na našem e-shopu se můžete setkat pouze s recenzemi od skutečných zákazníků, kteří u nás provedli nákup. Tyto recenze jsou buď přímo zaslány na náš e-mail, nebo zveřejněny na platformě Heureka.cz. Každou recenzi pečlivě ověřujeme tak, že ji dokážeme spojit s konkrétním nákupem provedeným v našem obchodě.

Hodnocení produktů na našem e-shopu

Chcete-li přidat recenzi k produktu, můžete tak učinit pomocí hodnotícího formuláře, který je umístěn pod produktem. Pokud se rozhodnete napsat recenzi po určité době od nákupu, vaše zpětná vazba nám bude velmi užitečná. Nicméně, v takovém případě nemáme možnost recenzi ověřit.
Pokud jste produkt zakoupili v jiném e-shopu a přejete si sdílet svůj názor s našimi zákazníky, i vaše hodnocení je vítáno. Avšak i v tomto případě nemáme možnost recenzi ověřit.
Zásadou našeho e-shopu je, že s uživatelskými recenzemi nikdy nemanipulujeme. Jedinou výjimkou jsou příspěvky obsahující vulgární či agresivní komentáře, které si vyhrazujeme právo odstranit.
 
Systém ověřování recenzí jsme zavedli od 1. ledna 2023. Recenze zveřejněné před tímto datem mohou být autentické, ale nemusí nutně odrážet skutečnost.

Tipy: Jak napsat užitečnou recenzi

Chcete-li napsat recenzi, která pomůže ostatním zákazníkům, postupujte prosím podle těchto tří kroků:
  • Buďte upřímní: Vaše upřímné a konstruktivní zkušenosti s produktem jsou pro nás i ostatní zákazníky důležité. Pište takové recenze, které byste sami ocenili.
  • Buďte konkrétní: Vaše recenze bude viditelná pro další potenciální zákazníky. Snažte se být přesní a věcní, a popište, co byste sami chtěli vědět před nákupem.
  • Odešlete recenzi: Jakmile je vaše hodnocení hotové, můžete jej odeslat. Vaše zpětná vazba může pomoci ostatním zákazníkům při jejich rozhodování.
Předem děkujeme za vaše recenze, pomáhají nám se zlepšovat.