Plastové dveře

Plastové dveře1 2 3 4 5 6

Katalog konstrukcí

Vlastnosti plastových vchodových dveří

Zobrazit všechny vlastnostiSkrýt ostatní vlastnosti
Počet komor v profilu4–5
Stavební hloubka rámuaž 82 mm
Počet a typ těsnění2–3, (2 x nalehávkové, 1 středové z EPDM,)
Minimální tloušťka výplně24 mm
Maximální tloušťka výplně52 mm
Tepelná propustnost Uwaž 0,85 W/m²K
Ocelová výztuha2–3 mm
Uzavírací kováníVícebodová automatická zámková lišta
PráhHliníkový s přerušeným tepelným mostem
Dostupné v provedeníAluplast, Trocal, Veka, Rehau Synego

Charakteristika plastových vchodových dveří

  • Příznivá pořizovací cena.
  • Možnost volby mezi příčkovou konstrukcí, vloženou i překryvnou výplní.
  • 4-5 komorové rámy.
  • Tříbodový automatický zámek GU SECURY v základní výbavě (dle typu dveří).
  • Tloušťka výplně až 52 mm.
  • Masivní ocelová výztuha a minimálně 2 systémová těsnění.
  • Desítky různých provedení a barev pro maximální individualizaci konečného produktu.
  • Konstrukce těchto dveří vychází z okenního systému Veka Perfectline, Veka Softline 82, Rehau Synego nebo Rehau Synego elegance.
  • Plastové dveře s hladkou PUR výplní rozměru 900/2100 mm je možno pořídit již od 14 716 Kč. (ceny platné k 1.6.2021)
Zobrazit celý popis a výhodySkrýt celý popis a výhody

Plastové dveře určené jako vstupní dveře do domu či bytu s přímou návazností na exteriér se vyrábějí stejnou technologií jako plastová okna, avšak při jejich výrobě se využívají odlišné, k tomuto účelu určené masivnější plastové profily, výztuže a kování. Plastové vchodové dveře nabízíme v šesti profilových systémech Trocal, Veka Perfectline, Veka Softline 82, Aluplast, Premium Line (Decco 82), Rehau Synego a Rehau Synego elegance a v provedení s vloženou výplní, příčkovou konstrukcí a překryvnou výplní. Samozřejmostí u našich dveří jsou vložené svařovatelné rohy, které výrazně zpevňují rohové svary a možnost osazení bezpečnostního kování vybaveného automatickým vícebodovým zámkem.

Náš tip!

Plastové dveře jsou díky svým vlastnostem ideální volbou pro rodinné domy.

Jednokřídlé plastové dveře je možné bez obav konstruovat se šířkou průchodu až 90 cm.

 
Plastové vchodové dveře Aluplast

Plastové vchodové dveře Aluplast

Vchodové dveře Aluplast jsou svařované z dveřního systému Aluplast 4000, který představuje cenově nejdostupnější a nejoblíbenější dveřní systém v naší nabídce. Společnost Aluplast dodávající tento profilový systém patří mezi nejstarší a nejzkušenější producenty profilových systémů pro plastová okna a dveře a nespornou výhodou tohoto konkrétního dveřního systému je šířka rámu pouhých 70 mm, která v porovnání s ostatními dveřními systémy dovoluje konstrukce dveří s velkou světlou šířkou i v případě relativně malého stavebního otvoru. Pro dveřní systém Aluplast máme k dispozici samostatnou kategorii dveřních výplní a nabízíme je v provedení s vloženou výplní a příčkovou konstrukcí.

Plastové vchodové dveře Trocal

Plastové vchodové dveře Trocal

Plastové vchodové dveře z profilového systému Trocal si oblibu u našich zákazníků získaly především díky velmi masivní konstrukci rámu a křídla, která spolu s výztuhou o tloušťce až 3 mm zajišťuje dveřím maximální možnou stabilitu a tuhost i při velkých rozměrech dveřních křídel. Vstupní dveře Trocal jsou dostupné v provedení s příčkovou konstrukcí, s vloženou výplní i s překryvnou výplní a představují nekompromisní produkt odolávající bez problému i intenzivní zátěži ve veřejných prostorech.

Plastové vchodové dveře Veka

Plastové vchodové dveře Veka

Plastové vchodové dveře Veka nabízíme především jako systémovou součást všech kompletních dodávek otvorových výplní z profilů Veka. Plastové venkovní / exteriérové dveře Veka jsou dostupné v systémech Perfectline a Softline 82 a podobně jako příslušné okenní systémy kombinují špičkovou technickou i technologickou kvalitu plastových otvorových výplní. Plastové vchodové dveře Veka jsou dostupné v provedení s vloženou i překryvnou výplní a příčkovou konstrukcí a dovolují takřka neomezené spektrum různých konstrukčních možností.

Plastové dveře Rehau Synego

Plastové dveře Rehau Synego

Plastové vchodové dveře Rehau, nabízíme ve dvou základních provedeních. Systém BASIC je konstruován z tzv. terasového profilu a je určený především pro méně zatěžované dveře označované někdy jako „vedlejší vchodové dveře“. Tento systém je dostupný v provedení s příčkovou konstrukcí a vloženou výplní. Druhý systém PREMIUM je konstruován z plnohodnotného dveřního profilu s masivní výztuhou a je dostupný v provedení s příčkovou konstrukcí, vloženou a jednostranně či oboustranně překryvnou výplní.

Příklady realizací, při kterých jsme použili tento typ oken