Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Historie firmy, informace a popis služeb. Plastová okna

Společnost OKNOSTYL group s.r.o. je tradiční rodinná společnost. Nabízíme široký sortiment plastových i dřevěných oken a dveří, hliníkových oken a dveří, střešních oken, žaluzií a garážových vrat.

Jsme firma, které můžete věřit. Na trhu jsme od roku 1999 a mnoho let zkušeností nás dostalo do pozice dodavatele, který dokonale rozumí potřebám a přáním svých zákazníků. Zakladatel společnosti Stanislav Trávníček společnost od začátku budoval na principu kvalitních výrobků za dobré ceny a osobním přístupu ke každému z klientů.

Sídlo oknostylu

Našim cílem jsou především spokojení zákazníci. Pod svou práci se vždy můžeme podepsat, naše okna a dveře mají perfektní kvalitu a vzhled. V naší práci využíváme nejmodernějších technologií a naše produkty mají punc švýcarské kvality. Vše, co vám nabízíme, dokážeme udělat rychle a spolehlivě. Jsme roky prověřený partner pro všechny, kteří touží po kvalitě a spolehlivosti.

Staráme se o vás po celou zakázku, od začátku až do konce, k vaší úplné spokojenosti. Víme, kdy poradit a kdy se rozhodujete sami, jsme tady pro vás na každém kroku. Od toho, kdy si začnete svá okna vybírat, přes nabídky a posouzení, až po dodání a realizaci celé zakázky. Jsme vždy o krok napřed před ostatními, zejména v přístupu k zákazníkům. O vás nám jde především. Vždy nás zajímá váš názor a těšíme se s vámi z každé podařené zakázky. Náš tým je tu celou dobu pro vás. Dobře provedená práce v nás nechává dobrý pocit, že jsme vám mohli být nápomocni v realizaci vašich snů.

Jsme držiteli certifikátu řízení kvality ISO 9001:2009, jehož dodržování je každým rokem prověřováno nezávislým auditem. Naše okna jsou pravidelně testována a certifikována českou státní zkušebnou a dokladují jakost dodávaných výrobků.

Certifikáty

Zajišťujeme kompletní realizaci na klíč vlastními zaměstnanci a držíme se hesla: "OKNO MŮŽE BÝT POUZE TAK DOBRÉ, JAK DOBŘE JE NAMONTOVANÉ". Snažíme se vždy přizpůsobit individuálním požadavkům každého zákazníka. Díky profesionálnímu přístupu zaměstnanců je naše práce efektivní, levná a rychlá, nikdy však na úkor kvality.
 
Náš tým je Vám vždy k dispozici na telefonu nebo na pobočkách firmy OKNOSTYL group s.r.o.Kontaktujte nás

Mohli jste nás vidět

Naše hostesky na veletrzích a výstavách:

 • FOR ARCH 2014 (od 16. do 20.9., PVA EXPO Praha)
 • FENSTER FRONTALE 2014 (od 26. do 29.3. v Norimberku, Německo)
 • Mezinárodní stavební veletrhy Brno 2014 (od 23.4. do 26.4. na brněnském výstavišti)
 • Pragointerier 2014 (od 13. do 15.3. výstaviště Praha – Holešovice)
 • Mezinárodní stavební veletrhy Brno 2013 (od 23. do 27.4. na brněnském výstavišti)
 • Mezinárodní stavební veletrhy Brno 2012 (od 24. do 28. 4. na brněnském výstavišti)
 • Mezinárodní stavební veletrhy Brno 2011 (od 12. do 16. 4. na brněnském výstavišti)
 • Pragointerier 2011 (od 17. do 20.2. výstaviště Praha – Holešovice)
 • Mezinárodní stavební veletrhy Brno 2010 (od 13. do 17. 4. na brněnském výstavišti)
 • Mezinárodní stavební veletrhy Brno 2009 (od 21. do 25. 4. na brněnském výstavišti)
 • Pragointerier 2009 (od 12. do 15.2. výstaviště Praha – Holešovice)
 • Pragointerier 2008 (od 31.1. do 3.2. výstaviště Praha – Holešovice)
 • Pragobuilding 2008 (od 24. – 26.1.)
 • Aquatherm 2007 (od 20. – 24.11.)

Podporujeme


Nakoupili u nás
Děkuji za Váš perfektní a profesionální přístup.
Tomáš R.
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.