Historie firmy, informace a popis služeb. Plastová okna

Společnost OKNOSTYL group s.r.o. je tradiční rodinná společnost. Nabízíme široký sortiment plastových i dřevěných oken a dveří, hliníkových oken a dveří, střešních oken, žaluzií a garážových vrat.

Jsme firma, které můžete věřit. Na trhu jsme od roku 1999 a mnoho let zkušeností nás dostalo do pozice dodavatele, který dokonale rozumí potřebám a přáním svých zákazníků. Zakladatel společnosti Stanislav Trávníček společnost od začátku budoval na principu kvalitních výrobků za dobré ceny a osobním přístupu ke každému z klientů.

Sídlo oknostylu

Našim cílem jsou především spokojení zákazníci. Pod svou práci se vždy můžeme podepsat, naše okna a dveře mají perfektní kvalitu a vzhled. V naší práci využíváme nejmodernějších technologií a naše produkty mají punc švýcarské kvality. Vše, co vám nabízíme, dokážeme udělat rychle a spolehlivě. Jsme roky prověřený partner pro všechny, kteří touží po kvalitě a spolehlivosti.

Staráme se o vás po celou zakázku, od začátku až do konce, k vaší úplné spokojenosti. Víme, kdy poradit a kdy se rozhodujete sami, jsme tady pro vás na každém kroku. Od toho, kdy si začnete svá okna vybírat, přes nabídky a posouzení, až po dodání a realizaci celé zakázky. Jsme vždy o krok napřed před ostatními, zejména v přístupu k zákazníkům. O vás nám jde především. Vždy nás zajímá váš názor a těšíme se s vámi z každé podařené zakázky. Náš tým je tu celou dobu pro vás. Dobře provedená práce v nás nechává dobrý pocit, že jsme vám mohli být nápomocni v realizaci vašich snů.

Jsme držiteli certifikátu řízení kvality ISO 9001:2009, jehož dodržování je každým rokem prověřováno nezávislým auditem. Naše okna jsou pravidelně testována a certifikována českou státní zkušebnou a dokladují jakost dodávaných výrobků.

Certifikáty

Zajišťujeme kompletní realizaci na klíč vlastními zaměstnanci a držíme se hesla: "OKNO MŮŽE BÝT POUZE TAK DOBRÉ, JAK DOBŘE JE NAMONTOVANÉ". Snažíme se vždy přizpůsobit individuálním požadavkům každého zákazníka. Díky profesionálnímu přístupu zaměstnanců je naše práce efektivní, levná a rychlá, nikdy však na úkor kvality.
 
Náš tým je Vám vždy k dispozici na telefonu nebo na pobočkách firmy OKNOSTYL group s.r.o.Kontaktujte nás

Mohli jste nás vidět

Naše hostesky na veletrzích a výstavách:

 • FOR ARCH 2014 (od 16. do 20.9., PVA EXPO Praha)
 • FENSTER FRONTALE 2014 (od 26. do 29.3. v Norimberku, Německo)
 • Mezinárodní stavební veletrhy Brno 2014 (od 23.4. do 26.4. na brněnském výstavišti)
 • Pragointerier 2014 (od 13. do 15.3. výstaviště Praha – Holešovice)
 • Mezinárodní stavební veletrhy Brno 2013 (od 23. do 27.4. na brněnském výstavišti)
 • Mezinárodní stavební veletrhy Brno 2012 (od 24. do 28. 4. na brněnském výstavišti)
 • Mezinárodní stavební veletrhy Brno 2011 (od 12. do 16. 4. na brněnském výstavišti)
 • Pragointerier 2011 (od 17. do 20.2. výstaviště Praha – Holešovice)
 • Mezinárodní stavební veletrhy Brno 2010 (od 13. do 17. 4. na brněnském výstavišti)
 • Mezinárodní stavební veletrhy Brno 2009 (od 21. do 25. 4. na brněnském výstavišti)
 • Pragointerier 2009 (od 12. do 15.2. výstaviště Praha – Holešovice)
 • Pragointerier 2008 (od 31.1. do 3.2. výstaviště Praha – Holešovice)
 • Pragobuilding 2008 (od 24. – 26.1.)
 • Aquatherm 2007 (od 20. – 24.11.)

Podporujeme


Nakoupili u nás
Chtěl bych Vám poděkovat za bezproblémovou realizaci mé zakázky. Vše proběhlo v souladu s mojí představou a věřím , že i kvalita výrobku a práce bude trvalá. Přeji Vám i Vašim kolegům pěkné vánoce a do nového roku hodně práce i spokojených zákazníků.
Zdraví Vás Dobroslav V.
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany