Více o slevách a akcích na okna, dveře a garážová vrata

PLASTOVÁ A DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE - LETNÍ AKCE

AKČNÍ LETNÍ SLEVU 55% na plastová okna od nás získá každý zákazník, který provede závaznou objednávku a uhradí zálohu do 31. 8. 2022.
AKČNÍ LETNÍ SLEVU 35% na dřevěná eurookna od nás obdrží každý zákazník, který provede závaznou objednávku a uhradí zálohu do 31. 8. 2022.

V případě platby zálohy v plné výši, obdrží zákazník na nová okna další, dodatečnou slevu 10 %.

*V případě že dojde k zaplnění výrobní kapacity, může dojít k předčasnému ukončení slevové akce (pro zákazníky s platnou cenovou nabídkou však nabídka platí stále - doporučujeme proto vyžádat si nezávaznou cenovou nabídku včas) 

Akční slevy se vztahují pouze na plastová okna a dveře typ PREMIUM klasikPREMIUM round line, Premium Line,  REHAU synego a na dřevěná EURO okna a dveře (IV68, IV78, IV92).

HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE - LETNÍ AKCE

Nově Vám nabízíme rozsáhlý sortiment hliníkových oken a dveří za skvělé ceny. V základní ceně je již zahrnuta naše sleva ve výši 35 %.

GARÁŽOVÁ VRATA - LETNÍ AKCE

Na garážová vrata všech druhů a provedení Vám poskytneme slevu ve výši 30 %. Tato sleva je již odečtena od základních cen a je tedy zahrnuta v konečné ceně výrobků.

Okna a dveře z naší nabídky dodáváme každý rok více než 5000 zákazníků po celé České republice a v příhraničních oblastech Rakouska a Německa. Díky dlouholetým zkušenostem s dodávkami oken nejen pro soukromou, ale i pro veřejnou výstavbu Vám můžeme zaručit ověřenou kvalitu výrobků i doprovodných prací a rozsáhlé zkušenosti, které rádi zúročíme i u Vás. Podívejte se na některé naše realizace případně se na naši práci přijďte podívat na některou z právě realizovaných zakázek.

147 smluv jsme sjednali minulý týden s 443 okny
64 na tolika nových zakázkách jsme během posledního týdne začali pracovat přímo u našich zákazníků s 287 okny
99 montáží máme za sebou za poslední týden s 559 okny

Nakoupili u nás
Spokojenost na 100% všem vřele doporučuji.
Květoslav K. Benešov
Chtěla bych touto cestou vyjádřit svou pochvalu vaší pracovní partě, která mi dne 27.4.2016 montovala nová okna v bytě. Odvedli čistě a rychle profesionální práci. Jsem velmi spokojená.
Vladimíra K. Hradec Králové