Více o slevách a akcích na plastová a dřevěná okna a dveře a garážová vrata

PLASTOVÁ A DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE - ZIMNÍ AKCE

AKČNÍ ZIMNÍ SLEVU 55 % na plastová okna od nás získá každý zákazník, který provede závaznou objednávku a uhradí zálohu do 15. 4. 2023. Dodání je do 8 týdnů od podpisu smlouvy a úhrady zálohy.

AKČNÍ ZIMNÍ SLEVU 35 % na dřevěná eurookna od nás obdrží každý zákazník, který provede závaznou objednávku a zaměření do 15. 4. 2023. Dodání je do 8 týdnů od podpisu smlouvy a úhrady zálohy.

V případě platby zálohy v plné výši, obdrží zákazník na okna další, dodatečnou slevu 10 %.
Celková výše slevy je závislá i na celkovém objemu zakázky.

*V případě že dojde k zaplnění výrobní kapacity, může dojít k předčasnému ukončení slevové akce. Pro zákazníky s platnou cenovou nabídkou však nabídka platí stále – doporučujeme proto vyžádat si nezávaznou cenovou nabídku včas.

Akční slevy se vztahují pouze na plastová okna a dveře typ PREMIUM klasikPREMIUM round line, Premium LineREHAU synego a na dřevěná EURO okna a dveře (IV68, IV78, IV92).

GARÁŽOVÁ VRATA - ZIMNÍ AKCE

Na garážová vrata všech druhů a provedení vám poskytneme slevu ve výši 30 %. Tato sleva je již odečtena od základních cen a je tedy zahrnuta v konečné ceně výrobků.

Okna a dveře z naší nabídky dodáváme každý rok více než 5000 zákazníků po celé České republice a v příhraničních oblastech Rakouska a Německa. Díky dlouholetým zkušenostem s dodávkami oken nejen pro soukromou, ale i pro veřejnou výstavbu vám můžeme zaručit ověřenou kvalitu výrobků i doprovodných prací a rozsáhlé zkušenosti, které rádi zúročíme i u vás. Podívejte se na některé naše realizace případně se na naši práci přijďte podívat na některou z právě realizovaných zakázek.