Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vlastnosti plastového okna PREMIUM round line

U plastových oken PREMIUM round line si můžete být jisti vynikajícím poměrem ceny a kvality. Jak je to možné? Podařilo se nám totiž optimalizovat výrobu za použití nejmodernějších technologií a okna distribuujeme přímo k zákazníkovi bez zbytečných mezičlánků. Při porovnání s konkurencí tak naše produkty prodáváme za bezkonkurenčně nejnižší cenu.
 
Plastové okno profilPlastové okno řezPlastové okno nákres

Návod k obsluze a údržbě

Podívejte se na návod k obsluze a údržbě plastových oken.

Kvalitní profilová konstrukce

Plastová okna PREMIUM round line mají předsazené zaoblené křídlo. Jde o estetický a funkční prvek. I při prudkém dešti se nemusíte obávat zatékání. Okna jsou vyrobena z prvoplastu bez přidaného recyklátu a nabízíme je v masivní profilové konstrukci se stavební hloubkou 80 mm. Díky promyšlené stavbě profilu dosahují okna PREMIUM round line výborných parametrů a a při jejich používání dosáhnete významných úspor na energiích.

Výborné tepelně-izolační vlastnosti

Promyšlená stavba vnitřních komor a pozinkovaná ocelová výztuha, která je použita ve všech částech rámu i křídla, zaručí vysokou pevnost po celou dobu životnosti oken. K úsporám na energiích přispívá nejen profil a izolační sklo, ale i dvoustupňové dorazové těsnění standardu EPDM. To se nesvařuje, ale vkládá, a tím dokonale těsní dotyk rámu s křídlem okna i v rozích. Ve verzi PREMIUM round line pořídíte za příznivou cenu okno s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi a dlouhou životností.

Nejvyšší řada kování

Jednou z nejdůležitějších součástí kvalitních plastových oken je kování. Nově Vám nabízíme kování activPilot od německé společnosti Winkhaus. Jde o nejvyšší řadu kování, kterým osazujeme plastová okna PREMIUM round line ve standardu a bez příplatku. Použití tohoto kování má výrazný dopad na prodloužení životnosti i na jednodušší servis a seřizování oken.
 
Kování AUBI
 
Plastová okna PREMIUM round line pro Vás vyrábíme na moderních automatizovaných linkách německé společnosti Urban GmbH & Co. Maschinenbau KG.

Instrukce k montáži

Podívejte se na instrukce k montáži plastových otvorových výplní.

Hlavní parametry plastových oken PREMIUM round line:

 • za velice přijatelnou cenu vysoká kvalita 
 • profilový systém švýcarské společnosti Arbonia AG se sídlem ve švýcarském Arbonu
 • 6komorový systém z prvoplastu bez recyklátu
 • výborné tepelně-izolační vlastnosti (vysoká úspora na energiích)
 • důmyslná konstrukce vnitřních komor a předkomor zaručuje vysokou pevnost a stabilitu
 • masivní stavební hloubka 80 mm
 • moderní zaoblený vzhled
 • předsazené křídlo brání zatékání vody i při prudkém dešti 
 • dvoustupňové dorazové těsnění standardu EPDM, které zaručuje optimální izolaci a dlouhou životnost
 • ve všech částech rámu i křídla je použita pozinkovaná ocelová výztuha (vysoká mechanická stálost)
 • prostup tepla celým oknem Uw=0,89–1,2 W/m²K (dle použitého skla)
 • při použití standardního izolačního dvojskla prostup tepla celým oknem Uw=1,2 W/m²K
 • standardní zasklení izolačním dvojsklem Ug=1.0 W/m²K s vylepšeným meziskelním rámečkem
 • pro dokonalejší izolaci můžete použít trojsklo s Ug=0,7 W/m²K
 • celoobvodové kování Winkhaus řady activPilot s bezpečnostními body snižuje riziko vloupání a zvyšuje pohodlí uživatele
 • plastová okna PREMIUM round line jsou zahrnuta v programu Nová zelená úsporám, a je tak možné na ně získat dotaci
 

Návod pro zaměření

Podívejte se na návod pro zaměžení plastových oken.
47 smluv jsme včera sjednali s 182 okny
13 na tolika nových zakázkách jsme včera začali pracovat přímo u našich zákazníků s 68 okny
22 montáží máme za sebou za včerejšek s 87 okny

Nakoupili u nás
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.
Velmi děkuji za perfektně provedenou práci,ale i vstřícnost pracovníků.nejen,že pracovali naprosto čistě téměř bezprašně a se vším nás dokonale seznámili.Ještě máme v plánu měnit to samé okno v kuchyni a balkonové okno v obýváku,ale až později a věřte,že jinou firmu už hledat nebudeme.Ještě jednou moc děkuji a jse s pozdravem
Václav P. Poděbrady.