Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Atypická okna a dveře

Atypická okna nebo dveře se hodí například pro historické budovy naopak moderní novostavby, které svými dispozicemi vyžadují okna a dveře netratičních tvarů. Atypická plastová okna na první pohled zaujmou svým vzhledem - mohou být kulatá nebo šišatá. Anebo mohou mít tradiční tvar jen s jinými rozměry. Jejich nevýhodou ale bývají omezené možnosti otevírání a tedy i větrání. Proto atypická okna umísťujte do takových místností, kde nepotřebujete tak často větrat, nebo můžete využít jiný způsob větrání.

Pokud jste se rozhodli, že atypické plastové okno je pro vás to pravé, sami si ho můžete vytvořit podle svých představ. V našem poptávkovém formuláři s kalkulací ZDARMA.

 

Nakoupili u nás
Chtela bych timto podekovat za vyrizenou zakazku Vsechno klaplo uzasne a za to jsem velice vdecna. Chlapci kteri prisli okna a dvere instalovat byli opravdu velmi schopni,prijemni a slusni.. praci provedli tak setrne, ze jsem ani neverila,ze to tak jde...obavala jsem se,jak bude zdivo kolem vypadat a nakonec bude mit zednik jen minimum prace...byla jsem opravdu mile prekvapena... Bohuzel nevim,jak se ti mladi panove jmenovali,ale sef montazi jiste vi, koho do Maref poslal , podle mne si fakt zaslouzi pochvalu za dobrou reprezentaci firmy...Byla radost sledovat ty dva hochy u prace a ja vam muzu jen prat hodne takovych pracovniku...Jsem opravdu spokojena a vzdy a vsude vas budu jen chvalit a doporucovat.. Vam osobne pani Souckova dekuji za trpelive a profesionalni jednani se zakaznikem.. Jeste jednou dekuji a preji vam do budoucna jen veschno dobre...
Jaroslava H. Marefy
Jsme naprosto spokojení...příjemné jednání na tel. v eshopu, nabídka přehledná, zboží bylo dodáno obratem.....vše ok. Děkujeme a rádi se na vás v případě potřeby opět obrátíme.
Renata K.