Atypická okna a dveře

Atypická okna nebo dveře se hodí například pro historické budovy naopak moderní novostavby, které svými dispozicemi vyžadují okna a dveře netratičních tvarů. Atypická plastová okna na první pohled zaujmou svým vzhledem - mohou být kulatá nebo šišatá. Anebo mohou mít tradiční tvar jen s jinými rozměry. Jejich nevýhodou ale bývají omezené možnosti otevírání a tedy i větrání. Proto atypická okna umísťujte do takových místností, kde nepotřebujete tak často větrat, nebo můžete využít jiný způsob větrání.

Pokud jste se rozhodli, že atypické plastové okno je pro vás to pravé, sami si ho můžete vytvořit podle svých představ. V našem poptávkovém formuláři s kalkulací ZDARMA.

 

Nakoupili u nás
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.
Dále bych také chtěla ještě za provedenou práci poděkovat montážním pracovníkům, byla jsem spokojená za nekonfliktní a perfektně provedenou práci pana Hurbana a pana Buchty. A i vaší firmě za kvalitně vyrobená okna. Velice děkuji.
Marcela V