Doplňky pro plastová, dřevěná a hliníková okna

K Vašim oknům a dveřím dodáme i kompletní sortiment příslušenství a doplňků, které zvýší komfort při užívání nových oken a zpříjemní chvíle strávené ve Vašem obydlí. Mezi příslušenství a doplňky k plastovým, hliníkovým nebo dřevěným oknům a dveřím patří především žaluzie, a to jak vnitřní, tak venkovní, dále pak rolety, parapety a téměř nepostradatelné sítě do oken.

  • Česká výroba
  • Snadná montáž
  • Sladíme dopňky na míru k Vašim oknům
  • Výhodná cena

Vyberte si z nabídky příslušenství k oknům

Vnitřní interiérové žaluzie

Vnitřní stínicí technika

Vnitřní stínící technika je nejoblíbenějším typem stínění, který se obecně vyznačuje snadnou montáží, nízkými pořizovacími náklady a dlouhou životností. Sortiment vnitřního stínění obsahuje desítky variant lamel, látek a barevných provedení komponentů a dovoluje tak řádově stovky různých kombinací uzpůsobených Vašemu stylu a požadavkům.

Více o vnítřní stínící technice
Venkovní stínicí technika

Venkovní stínicí technika

Venkovní stínění má oproti vnitřnímu zásadní výhodu v tom, že před intenzivním slunečním zářením chrání i samotná okna, čímž fakticky prodlužuje jejich životnost a intervaly jejich nutné údržby. Exteriérová stínící technika pomáhá vytvářet jedinečné architektonické detaily a při napojení na odpovídající čidla a řídící systémy umožňuje zcela automatický provoz v závislosti na aktuálních klimatických podmínkách.

Více o venkovní stínící technice
Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu a protipylové, nebo nanosítě chránící před prachem a emisemi jsou vysoce funkčním doplňkem oken a balkonových dveří, který zvyšuje komfort obývaného prostředí a pomáhá Váš domov chránit před řadou nepříjemných vnějších vlivů.

Více o sítích proti hmyzu
Parapety

Parapety

Parapetní desky jsou nezbytnou součástí oken a dotvářejí vzhled exteriéru a interiéru stavby. Tento nezbytný funkční prvek oken je dostupný v řadě různých provedení a barev a podobně jako ostatní druhy příslušenství oken tak dovoluje vysokou míru individualizace provedení.

Více o parapetech