Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Plastová okna PREMIUM line

1 2345
 

Plastová okna PREMIUM line jsou určena pro


Rodinné domy

Bytové jednotky

Veřejné a kancelářské prostory

Průmyslové stavby
Zobrazit všechny vlastnosti
Počet komor v profilu6
Stavební hloubka rámu81 mm
Počet a typ těsnění2 x nalehávkové
Minimální tloušťka zasklení24 mm
Maximální tloušťka zasklení55 mm
Tepelná propustnost Uwaž 0,84 W/m2K
Ocelová výztuha1-2 mm
Celoobvodové kováníMaco MultiMatic
Propustnost vzduchuTřída 4 (dle EN 12207)
Odolnost proti průniku vodyTřída 6A (dle EN 12208)
Odolnost proti zatížení větremTřída C4 (dle EN 12210)

Charakteristika oken PREMIUM line

  • Výhodný poměr mezi kvalitou výrobku a pořizovací cenou.
  • Moderní funkcionalistický design rámu i křídla.
  • Vysoká estetická hodnota svarů provedených technologií V-Super.
  • Osazení průměrně velkého bytu o dispozici 2+1 plastovými okny Premium line vyjde na 24 125 Kč bez DPH a práce.
  • Možnost dodání s izolačními skly s hodnotou prostupu tepla Ug = 0,5 W/m2K
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

Okenní systém PREMIUM line je podobně jako celá naše produktová řada PREMIUM univerzálním typem oken, který je možno využít při běžných rekonstrukcích i v novostavbách, a to bez ohledu na to, zda se jedná o obytné, kancelářské či průmyslové budovy. Systém PREMIUM line vychází vstříc požadavkům investorů, kteří hledají variabilní, jednoduchý a cenově dostupný okenní systém s moderním designem, který je schopný poskytnout kvalitní tepelně a zvukově izolační vlastnosti. Ve své třídě tento okenní systém vyniká možností zasklení izolačního trojskla o celkové tloušťce až 55 mm a s celkovým Ug až 0,5. Pro svařování rohů rámů je použita moderní technologie V-super , která oproti běžným svarům plastových oken vyniká menší šířkou svaru začištěnou decentní drážkou.

Náš tip

Okenní systém PREMIUM line je zahrnut do dotačního programu Nová zelená úsporám s SVT 8155. Na výměnu oken z tohoto systému je tedy možné získat dotaci.
 
Použitím izolačního trojskla s hodnotou Ug 0,5 získáte výkonná okna vhodná pro jakoukoli běžnou rekonstrukci či novostavbu.
 
Typy oken

Zobrazit
Barvy a dekory

Zobrazit
Zasklení

Zobrazit
Kování

Zobrazit
Příslušenství

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit

Dokumenty ke stažení

Certifikáty a osvědčení

Certifikát plastová okna PREMIUM line
 
 

Realizace, při kterých jsme použili tento typ oken


Nakoupili u nás
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.