Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Hliníkové vchodové dveře

1 2 3 4 5 6 7
 

Katalog konstrukcí

Příčková konstrukce Zobrazit
S vloženou výplní Zobrazit
S překryvnou výplní Zobrazit
Zobrazit všechny vlastnosti
Počet komor v profilu1-3
Stavební hloubka rámuaž 90 mm
Minimální tloušťka výplně4 mm
Maximální tloušťka výplně92 mm
Počet a typ těsnění2-3 (2 x nalehávkové a 1 středové z EPDM)
Uzavírací kováníVícebodová automatická zámková lišta
Tepelná propustnostUw až 0,73 W/m2K
PráhHliníkový s přerušeným tepelným mostem

Charakteristika hliníkových vchodových dveří

  • Moderní funkcionalistický design s širokou škálou konstrukčních možností.
  • Vysoce odolná konstrukce, materiál i povrchová úprava.
  • Možnost provedení dveří v protipožární konfiguraci.
  • Vícebodový automatický zámek GU SECURY ve standardní výbavě.
  • Tloušťka výplně až 58 mm.
  • Dostupné v 6 profilových systémech s různými izolačními parametry.
  • Hliníkové dveře s hladkou PUR výplní o rozměru 900/2100 mm je možné pořídit již od 21 174 Kč.
Zobrazit celý popis a všechny výhody

Vchodové dveře z hliníkových profilů jsou bezpochyby nejodolnějším, běžně dostupným typem vchodových dveří. Ještě donedávna jste se s nimi mohli setkat především ve veřejných budovách, nicméně stále častěji se používají i v soukromé výstavbě, díky čemuž se tento segment výrobků rozrostl do obrovské nabídky různorodých provedení. Díky odolnosti a jedinečným designovým řešením se jedná pravděpodobně o jediný typ dveří, který se v rámci jedné stavby kombinuje s okny z jiného materiálu.

Náš tip

Hliníkové dveře jsou pro svoji odolnost ideální pro veřejné budovy a výrobní haly.
 
Díky dostupné stavební hloubce od 45 mm jsou hliníkové dveře vhodné i pro interiérové příčky a prostupy.
 
Typy dveří

Zobrazit
Barvy a dekory

Zobrazit
Zasklení

Zobrazit
Kování

Zobrazit
Příslušenství

Zobrazit

Hliníkové vchodové dveře Aluprof MB 60, 70

 

Hliníkové vchodové dveře z profilových systémů Aluprof MB 60 a 70 jsou vhodné především pro veřejné a poloveřejné budovy, jako jsou banky, obchodní domy, průmyslové budovy a hlavní vstupy do bytových a panelových domů. V těchto prostorách vyniká především výhoda vysoké odolnosti a tuhosti hliníkových profilů, jelikož se obecně jedná o méně temperované prostory bez vysokých nároků na tepelnou izolaci otvorových výplní. V profilovém systému MB 60 ve variantě EI jsou dostupné i vstupní dveře v protipožárním provedení.

Hliníkové vchodové dveře Aluprof MB 86

 

Vchodové dveře Aluprof MB 86 jsou optimální volbou především při výstavbě a rekonstrukcích rodinných domů, kde poskytují bezprecedentní izolační vlastnosti a díky dostupnosti překryvných výplní DESPIRO dokáží oslnit i neotřelým a vysoce moderním designem ve 24 dostupných provedeních s možností nástřiku v libovolném barevném odstínu.

Hliníkové vchodové dveře Alu Smart/Alu design

 

Vchodové dveře Alu Smart a Alu Design jsou vlajkovou lodí naší nabídky vchodových dveří. Základní konstrukce je postavena na hliníkovém profilu Schücco, které jsou jednostranně, či oboustranně překryté hliníkovou výplní PERITO o tloušťce stěny až 3 mm. Díky izolačním vlastnostem jsou tyto vstupní dveře použitelné i v pasivních stavbách a nabízejí více než 50 jedinečných designových provedení, 190 možných barevných odstínů a 19 dřevupodobných dekorů. Na designu výplní se podílí známý designér MgA. Peter Novague.


Nakoupili u nás
Chtěl bych Vám a firmě Oknostyl poděkovat za výborně provedenou práci při výměně oken na našem RD v Přáslavicích u Olomouce.Přesto, že došlo k drobné záměně kování-tato drobnost byla Vaší firmou urychleně napravena,jsem s realizací zakázky Vaší firmou a s Vaším osobním přístupem velice spokojen,ještě jednou děkuji.
Ing.Jiří Z.
Rád bych touto cestou vyjádřil poděkování od mé matky Aleny K. vaší společnosti a pracovníkům výměny oken, kteří u nás dne 11.4. okna měnili. Výborná domluva a zejména poctivá práce s ohledem na detaily.
Alena K., Aleš K.