Garážová vrata

Garážová vrata jsou nezbytnou součástí mnoha rodinných domů a veřejných či průmyslových objektů. Nejběžněji využívaná, tzv. sekční vrata jsou vhodná i pro vjezdy o šířce až 600 cm a tedy tzv. dvojgaráže a vynikají velmi snadnou obsluhou, údržbou a minimálním nárokem na prostor. Současně mají dobré izolační vlastnosti a ocelí opláštěné panely vyplněné izolační PUR pěnou, vykazují potřebnou tuhost a stabilitu. Moderní sekční vrata je možné díky systému EVO montovat do staveb i bez náročné demontáže původní zárubně. Ve starší zástavbě s nižší výškou stropů se pak velmi dobře uplatní klasická křídlová vrata a ve výrobních nebo průmyslových objektech je ideální využít tzv. průmyslová vrata, která jsou konstruována a dimenzována tak, aby vydržela velmi náročné podmínky, jimž mohou být v průmyslovém prostředí vystavena.

  • Česká výroba
  • Snadná montáž
  • Odolná konstrukce
  • Výhodná cena

Vyberte si z nabídky nejžádanějších garážových vrat

Sekční garážová vrata

Sekční vrata

Nejoblíbenější a nejpoužívanější typ vrat v naší nabídce. Jedná se o klasická panelová vrata vysouvaná pod strop objektu, která mají velmi komfortní a tichý motorický pohon s možností dálkového ovládání a tichý pojezd vodících rolniček panelů v kolejnici.

Více o sekčních vratech
Garážová vrata Trido EASY

Vrata Trido EASY

Vrata Easy jsou ekonomickou variantou vrat, která má konstrukčně omezené maximální rozměry a výběr provedení a barevných dekorů. Jsou ideální pro klasické garáže určené pro jedno vozidlo a jako náhrada za výklopná vrata.

Více o vratech Trido EASY
Vrata Trido EVO

Vrata Trido EVO

Vrata Evo jsou sekční vrata, která mají rám a vodící kolejnice doplněné obložkou, jenž slouží pro překrytí původního rámu. Využívají se tehdy, pokud není možné, či žádoucí demontovat původní rám garážových vrat a jejich montáž je tedy rychlá a nevyžaduje náročné bourací práce.

Více o vratech Trido EVO
Posuvná garážová vrata

Posuvná vrata

Posuvná vrata jsou založena na podobném principu jako vrata sekční, liší se však tím, že jejich pohyb neprobíhá ve vertikálním, ale v horizontálním směru podél zdi. Nahrazují klasická sekční vrata v místech, kde není možné vysouvat konstrukci pod strop.

Více o posuvných vratech
Křídlová garážová vrata

Křídlová vrata

Křídlová vrata jsou zkonstruována z dveřních hliníkových profilů totožných s těmi, z nichž se dělají hliníkové dveře. Jsou ideální pro menší rozměry vrat a stavby, kde z prostorových důvodů není možné využít žádný z dostupných systémů posuvu nebo vysouvání vrat. Jsou dostupné v systémech Aluprof MB 45 a MB 60.

Více o křídlových vratech