Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PSK portály

1 2 3 4 5
Zobrazit všechny vlastnosti
Počet komor3 (hliník) – 7 (PVC)
Stavební hloubkaaž 92 mm
Počet těsnění2 - 3
Celkové Uwaž 0,74
Dostupné v provedení PVCPREMIUM Klasik, PREMIUM Round line, PREMIUM Line (Decco 82), REHAU SYNEGO, REHAU SYNEGO elegance, Veka, Gealan
Dostupné v hliníkových systémechAluprof
Dostupné v provedení eurooknoIV 68, IV 78, IV 92

Charakteristika PSK portálů

  • Nejdostupnější a nejoblíbenější posuvný systém.
  • Izolační vlastnosti srovnatelné s klasickým oknem.
  • Jednoduché ovládání s možností osazení automatu (kování se spřaženou klikou) u rozměrných křídel.
  • Jednokřídlé PSK portály ze systému Premium o rozměru 2000/2300 lze pořídit již za 14 586 Kč bez DPH a práce.
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

PSK portály neboli posuvně sklopné portály jsou nejoblíbenějším a současně nejdostupnějším typem posuvných dveří určených pro vstup na zahradu, balkon či terasu. Jejich konstrukce vychází ze standardních okenních systémů, díky čemuž je zajištěna naprostá shoda designu i barevného dekoru s ostatními okny. Jednou z největších výhod PSK portálu v porovnání s klasickými balkonovými dveřmi je eliminace otvíravého křídla, které u klasických balkonových dveří potřebuje k otevření nemalý prostor. Rozměrnější křídla posuvných PSK portálů je výhodné osadit tzv. automatickým kováním, které dovoluje plynně a pohodlně ovládat celé křídlo pouze klikou bez nutnosti jeho dotlačení proti rámu při zavírání dveří. PSK portály nabízejí několik základních konstrukčních možností otevírání a jako jediný posuvný systém poskytují výhodu výklopného křídla pro zajištění větrání místností, kdy v této poloze poskytují stejné bezpečnostní a funkční parametry jako klasické balkonové dveře. Nejběžnější konstrukcí PSK portálů je sestava křídla a fixu, kdy se křídlo posouvá paralelně s fixem a otevírá se tedy jedna polovina celé sestavy.

Náš tip

Pod práh PSK portálů doporučujeme použít teplý podkladní profil (Purenit, Torenit, apod.), který zajistí dokonalé vyrovnání vodících kolejnic a přerušení tepelného mostu v podlaze.
 
Pro křídla o šířce nad 1000 mm je ideální osazení tzv. automatického kování, které výrazně zjednodušuje obsluhu výrobku.
 
Schémata otevírání

Zobrazit
Barvy a dekory

Zobrazit
Zasklení

Zobrazit
Kování

Zobrazit
Příslušenství

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit
 

Realizace, při kterých jsme použili tento typ oken

35 smluv jsme včera sjednali s 97 okny
12 na tolika nových zakázkách jsme včera začali pracovat přímo u našich zákazníků s 43 okny
23 montáží máme za sebou za včerejšek s 138 okny

Nakoupili u nás
Chtěla bych touto cestou vyjádřit svou pochvalu vaší pracovní partě, která mi dne 27.4.2016 montovala nová okna v bytě. Odvedli čistě a rychle profesionální práci. Jsem velmi spokojená.
Vladimíra K. Hradec Králové
Děkuji za rychle, čistě a dobře odvedenou práci při výměně oken.
Lenka M. Hradec Králové