PSK portály

1 2 3 4 5
Zobrazit všechny vlastnosti
Počet komor3 (hliník) – 7 (PVC)
Stavební hloubkaaž 92 mm
Počet těsnění2 - 3
Celkové Uwaž 0,74
Dostupné v provedení PVCPREMIUM Klasik, PREMIUM Round line, PREMIUM Line (Decco 82), REHAU SYNEGO, REHAU SYNEGO elegance, Veka, Gealan
Dostupné v hliníkových systémechAluprof
Dostupné v provedení eurooknoIV 68, IV 78, IV 92

Charakteristika PSK portálů

  • Nejdostupnější a nejoblíbenější posuvný systém.
  • Izolační vlastnosti srovnatelné s klasickým oknem.
  • Jednoduché ovládání s možností osazení automatu (kování se spřaženou klikou) u rozměrných křídel.
  • Jednokřídlé PSK portály ze systému Premium o rozměru 2000/2300 lze pořídit již za 14 586 Kč bez DPH a práce. (ceny platné k 1.6.2021)
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

PSK portály neboli posuvně sklopné portály jsou nejoblíbenějším a současně nejdostupnějším typem posuvných dveří určených pro vstup na zahradu, balkon či terasu. Jejich konstrukce vychází ze standardních okenních systémů, díky čemuž je zajištěna naprostá shoda designu i barevného dekoru s ostatními okny. Jednou z největších výhod PSK portálu v porovnání s klasickými balkonovými dveřmi je eliminace otvíravého křídla, které u klasických balkonových dveří potřebuje k otevření nemalý prostor. Rozměrnější křídla posuvných PSK portálů je výhodné osadit tzv. automatickým kováním, které dovoluje plynně a pohodlně ovládat celé křídlo pouze klikou bez nutnosti jeho dotlačení proti rámu při zavírání dveří. PSK portály nabízejí několik základních konstrukčních možností otevírání a jako jediný posuvný systém poskytují výhodu výklopného křídla pro zajištění větrání místností, kdy v této poloze poskytují stejné bezpečnostní a funkční parametry jako klasické balkonové dveře. Nejběžnější konstrukcí PSK portálů je sestava křídla a fixu, kdy se křídlo posouvá paralelně s fixem a otevírá se tedy jedna polovina celé sestavy.

Náš tip

Pod práh PSK portálů doporučujeme použít teplý podkladní profil (Purenit, Torenit, apod.), který zajistí dokonalé vyrovnání vodících kolejnic a přerušení tepelného mostu v podlaze.
 
Pro křídla o šířce nad 1000 mm je ideální osazení tzv. automatického kování, které výrazně zjednodušuje obsluhu výrobku.
 
Schémata otevírání

Zobrazit
Barvy a dekory

Zobrazit
Zasklení

Zobrazit
Kování

Zobrazit
Příslušenství

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit
 

Realizace, při kterých jsme použili tento typ oken

10 smluv jsme sjednali minulý pátek s 18 okny
1 na tolika nových zakázkách jsme minulý pátek začali pracovat přímo u našich zákazníků s 1 okny
31 montáží máme za sebou za poslední týden s 153 okny

Nakoupili u nás
Děkuji za Váš perfektní a profesionální přístup.
Tomáš R.
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.