Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Plastová okna VEKA Softline 82

1 2 3 4 5
Veka Softline 82Výkres oknaVeka Softline 82 dveřní profilHS portál Veka Softline 82Veka Softline 82, HS portálVEKA Softline 82 - dekorVEKA Softline 82 - dekorVEKA Softline 82 - dekor

Plastová okna VEKA Softline 82 jsou určena pro


Rodinné domy

Bytové jednotky

Veřejné a kancelářské prostory

Průmyslové stavby
Zobrazit všechny vlastnosti
Počet komor v profilu7
Stavební hloubka rámu82 mm
Počet a typ těsnění2 x nalehávkové, 1x středové z EPDM
Minimální tloušťka zasklení24 mm
Maximální tloušťka zasklení52 mm
Tepelná propustnost Uwaž 0,74 W/m2K
Ocelová výztuha1,5 - 3 mm
Celoobvodové kováníROTO NX ADVANCHE
Propustnost vzduchuTřída 4 (dle EN 12207)
Odolnost proti průniku vodyTřída 9A (dle EN 12208)
Odolnost proti zatížení větremTřída C4/B4 (dle EN 12210)

Charakteristika oken VEKA Softline 82

  • Osazení průměrně velkého bytu o dispozici 2+1 plastovými okny VEKA Softline 82 vyjde v průměru na 40 080 Kč bez DPH a práce.
  • Špičková konstrukce okna pro moderní nízkoenergetickou výstavbu
  • Stavební hloubka 82 mm
  • Profil třídy „A“
  • Standardní zasklení izolačním trojsklem 4/18/4/18/4, Ug= 0,5
  • Možnost bohatého výběru z 55 dekorů a barev
  • Okno je zařazeno do programu Nová zelená úsporám (SVT7769)
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

Plastová okna, dveře a portály z profilových systémů Veka představují dlouhodobě nejvyšší dostupnou třídu plastových otvorových výplní. Tomuto jsme uzpůsobily i standardní výbavu, ve které Vám tyto výrobky nabízíme, abychom jejich vlastnosti ještě více pozdvihli na úroveň nejen funkčně, ale i esteticky nekompromisního produktu. Ať už se jedná o bezvýhradné dodržování technologických předpisů pro zpracování profilů vytvořených výrobcem profilu, svařování technologií V-Perfect, osazení standardních skel teplým rámečkem, nebo okování kováním ROTO NX, vše je zaměřeno na jediný cíl, nabídnout Vám to nejlepší, co současné plastové výplně dovolují. Ať už si vyberete základní produkt, Veku Perfectline, která je ideální především pro energeticky méně náročné novostavby a rekonstrukce, nebo sáhnete po nejvyšším modelu Softline 82, vždy si můžete být jistí, že vybraný systém v dané třídě nabízí ty nejlepší parametry, technologie a materiály.

Náš tip

Okna VEKA Softline 82 skvěle fungují v kombinaci s venkovními roletami Vivera
 
Typy oken

Zobrazit
Barvy a dekory

Zobrazit
Zasklení

Zobrazit
Kování

Zobrazit
Příslušenství

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit

Dokumenty ke stažení

 
 

Nakoupili u nás
Chtěl bych Vám poděkovat za bezproblémovou realizaci mé zakázky. Vše proběhlo v souladu s mojí představou a věřím , že i kvalita výrobku a práce bude trvalá. Přeji Vám i Vašim kolegům pěkné vánoce a do nového roku hodně práce i spokojených zákazníků.
Zdraví Vás Dobroslav V.
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany