Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Venkovní vchodové dveře do rodinných domů

  • výborná tepelná a zvuková izolace
  • záruka a servis 5 let
  • realizace na klíč (zaměření, demontáž a likvidace stávajících dveří apod.)
  • dlouhá životnost v řádu desítek let
  • až 50 % pořizovacích nákladů zpět z dotačního programu Nová Zelená úsporám
  • výběr ze stovek variant

Pomůžeme Vám s výběrem vchodových dveří na míru

Vchodové dveře jsou zřejmě nejdůležitější otvorovou výplní každé nemovitosti. Nejen že poskytují ochranu před vnějším klimatem a zásadně ovlivní vzhled každé stavby, ale mají především rozhodující vliv na faktickou i pocitovou bezpečnost jejích obyvatel. Z těchto důvodů se při výrobě vstupních dveří používají pouze ty nejodolnější materiály a kování, které spolu s optimalizovanou konstrukcí zajišťují vchodovým dveřím dlouhodobou životnost. Ta je spolu s odolností u výrobku, který je denně vystaven intenzivnímu namáhání, velmi zásadním parametrem. Takřka samozřejmou výbavou moderních venkovních dveří je vícebodový bezpečnostní zámek s automatickým uzavíráním alespoň tří bezpečnostních bodů. Díky tomu jsou dveře bezpečně uzavřeny, aniž by bylo nutné je zamykat. V naší nabídce naleznete rozsáhlou paletu dostupných konstrukcí dveří a dekoračních dveřních výplní z plastu, dřeva i hliníku. V hliníkovém provedení jsou dostupné také protipožární dveře.  

Vyberte si z nabídky nejžádanějších typů vchodových dveří

Příčkové dveře

Příčkové dveře

Příčkové dveře jsou obecně nejběžnějším a u našich zákazníků nejoblíbenějším typem vchodových dveří a to bez ohledu na materiál, z něhož jsou dveře zhotoveny. Jsou tvořeny rámovou konstrukcí, do níž jsou vložené svislé a vodorovné příčky pevně spojené s rámem. Prostor mezi příčkami je vyplněn izolačním sklem, nebo výplní s požadovanými parametry.
Příčkové dveře je možné zhotovit v celé řadě variant lišících se počtem a uložením jednotlivých příček, skel a výplní, přičemž velkou výhodou této konstrukce je to, že příčky výrazně zvyšují tuhost a stabilitu dveřního křídla. Příčkové dveře patří zpravidla k cenově nejdostupnější variantě provedení vstupních dveří, záleží však na počtu a orientaci příček a typu použité výplně.

Rámové dveře s vloženou výplní

Dveře s vloženou výplní

Rámové dveře s vloženou výplní mají dveřní křídlo konstruováno jako rám bez dalšího členění, do nějž je vložena celistvá výplň. Výplň může být tvořena izolačním sklem, hladkou PUR deskou, ale nejčastěji se u této varianty využívají dekorační výplně dostupné v celé řadě různých provedení. Rámové dveře s hladkou výplní, případně celistvým sklem bez příček, jsou cenově nejdostupnější variantou vchodových dveří. Rámové dveře s výplní je možno dodat v provedení z plastu a hliníku.

Rámové dveře s překryvnou výplní

Dveře s překryvnou výplní

Rámové dveře s překrytou výplní jsou v závislosti na použitém materiálu dostupné ve variantě s jednostranně, či oboustranně překrytou výplní. Esteticky i technologicky se v současné době jedná o to nejlepší, co je možné v sortimentu vchodových dveří nabídnout, s čímž je spojena i odpovídající cenová relace. Zásadní výhodou vchodových dveří s překrytou výplní je vysoká stabilita dveřního křídla, která je zajištěna samotnou výplní, která je k základnímu rámu připojena lepeným spojem. Dveře s překrytou výplní jsou dostupné v provedeních plast a hliník v takřka 50 různých variantách.


Nakoupili u nás
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.