Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Venkovní vchodové dveře do rodinných domů

  • výborná tepelná a zvuková izolace
  • záruka a servis 5 let
  • realizace na klíč (zaměření, demontáž a likvidace stávajících dveří apod.)
  • dlouhá životnost v řádu desítek let
  • až 50 % pořizovacích nákladů zpět z dotačního programu Nová Zelená úsporám
  • výběr ze stovek variant

Pomůžeme Vám s výběrem vchodových dveří na míru

Vchodové dveře jsou zřejmě nejdůležitější otvorovou výplní každé nemovitosti. Nejen že poskytují ochranu před vnějším klimatem a zásadně ovlivní vzhled každé stavby, ale mají především rozhodující vliv na faktickou i pocitovou bezpečnost jejích obyvatel. Z těchto důvodů se při výrobě vstupních dveří používají pouze ty nejodolnější materiály a kování, které spolu s optimalizovanou konstrukcí zajišťují vchodovým dveřím dlouhodobou životnost. Ta je spolu s odolností u výrobku, který je denně vystaven intenzivnímu namáhání, velmi zásadním parametrem. Takřka samozřejmou výbavou moderních venkovních dveří je vícebodový bezpečnostní zámek s automatickým uzavíráním alespoň tří bezpečnostních bodů. Díky tomu jsou dveře bezpečně uzavřeny, aniž by bylo nutné je zamykat. V naší nabídce naleznete rozsáhlou paletu dostupných konstrukcí dveří a dekoračních dveřních výplní z plastu, dřeva i hliníku. V hliníkovém provedení jsou dostupné také protipožární dveře.  

Vyberte si z nabídky nejžádanějších typů vchodových dveří

Příčkové dveře

Příčkové dveře

Příčkové dveře jsou obecně nejběžnějším a u našich zákazníků nejoblíbenějším typem vchodových dveří a to bez ohledu na materiál, z něhož jsou dveře zhotoveny. Jsou tvořeny rámovou konstrukcí, do níž jsou vložené svislé a vodorovné příčky pevně spojené s rámem. Prostor mezi příčkami je vyplněn izolačním sklem, nebo výplní s požadovanými parametry.
Příčkové dveře je možné zhotovit v celé řadě variant lišících se počtem a uložením jednotlivých příček, skel a výplní, přičemž velkou výhodou této konstrukce je to, že příčky výrazně zvyšují tuhost a stabilitu dveřního křídla. Příčkové dveře patří zpravidla k cenově nejdostupnější variantě provedení vstupních dveří, záleží však na počtu a orientaci příček a typu použité výplně.

Rámové dveře s vloženou výplní

Dveře s vloženou výplní

Rámové dveře s vloženou výplní mají dveřní křídlo konstruováno jako rám bez dalšího členění, do nějž je vložena celistvá výplň. Výplň může být tvořena izolačním sklem, hladkou PUR deskou, ale nejčastěji se u této varianty využívají dekorační výplně dostupné v celé řadě různých provedení. Rámové dveře s hladkou výplní, případně celistvým sklem bez příček, jsou cenově nejdostupnější variantou vchodových dveří. Rámové dveře s výplní je možno dodat v provedení z plastu a hliníku.

Rámové dveře s překryvnou výplní

Dveře s překryvnou výplní

Rámové dveře s překrytou výplní jsou v závislosti na použitém materiálu dostupné ve variantě s jednostranně, či oboustranně překrytou výplní. Esteticky i technologicky se v současné době jedná o to nejlepší, co je možné v sortimentu vchodových dveří nabídnout, s čímž je spojena i odpovídající cenová relace. Zásadní výhodou vchodových dveří s překrytou výplní je vysoká stabilita dveřního křídla, která je zajištěna samotnou výplní, která je k základnímu rámu připojena lepeným spojem. Dveře s překrytou výplní jsou dostupné v provedeních plast a hliník v takřka 50 různých variantách.


Nakoupili u nás
Děkuji za Váš perfektní a profesionální přístup.
Tomáš R.
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.