HS portály

1 2 3 4 56
Zobrazit všechny vlastnosti
Počet komor3 (hliník) – 5 (PVC)
Stavební hloubka (křídla)až 92 mm
Počet těsnění2
Dostupné v PVC systémechVeka, Aluplast, Trocal, Premium Line (Decco 82), Gealan
Dostupné v hliníkových systémechAluprof MB 77 HS, PANORAMATA
Dostupné v provedení eurooknoIV 68, IV 78, IV 92

Charakteristika HS portálů

  • Vysoká únosnost křídel pro vytváření nepřerušených panoramatických výhledů.
  • Snadné a plynulé ovládání i u křídel s maximálními výrobními rozměry.
  • Možnost osazení motorickým pohonem s dálkovým ovládáním.
  • Jednoduchá údržba a snadná obsluha bez ohledu na hmotnost křídel.
  • HS portál v systému Veka 70 mm o rozměru 2500/2300 mm lze pořídit již za 51 600 Kč bez DPH a práce. (ceny platné k 1.6.2021)
  • HS portál v bezrámovém, hliníkovém systému PANORAMA o rozměru 2600/2380 lze pořídit již za 87 600 Kč bez DPH a práce. (ceny platné k 1.6.2021)
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

HS portály neboli zdvižně posuvné portály jsou ideální volbou tehdy, pokud požadujete velké průhledy do exteriéru s minimem dělících příček, širokým otevřeným průchodem a postačuje Vám otevření vždy jedné poloviny výrobku, která se zasouvá vedle fixní plochy. Hs portály v závislosti na profilu a materiálu dovolují konstruovat křídla o šířce až 3 metry a i při maximálních rozměrech vynikají plynulým posuvem a jednoduchou obsluhou. To patří s ohledem na možnou hmotnost křídel až 400 kg mezi jedinečné vlastnosti tohoto systému. Nejširší konstrukční možnosti a zároveň největší plochy křídel HS portálů nabízejí hliníkové profily, u nichž je možno konstruovat až dvě za sebou uložené řady posuvných křídel a rohová posuvná křídla bez nutnosti použití pevného rohového sloupku. Díky konstrukčním možnostem, životnosti a odolnosti hliníkových profilů, se hliníkové HS portály často kombinují s výrobky z plastu a dřeva bez ohledu na odlišný vzhled profilových systémů. Jako jediný posuvný systém je možno HS portály osadit motory, které ovládají pohyb křídel a mechanismus jejich uzavírání pro maximální komfort obsluhy.

Náš tip

Pro usazení HS portálů u novostaveb a rekonstrukcí je ideální jejich podložení teplým izolačním profilem (Purenit, Torenit apod.) Ten zajistí nejen přerušení tepelného mostu v podlaze, ale i dokonalou tuhost a stabilitu vodících kolejnic.
 
HS portály dovolují osazení motorického pohonu s možností dálkového ovládání.
 
Posuvná křídla HS portálů je možno osadit oboustrannou klikou i cylindrickou vložkou, a používat je tak jako vedlejší vstup do domu.
 
Schémata otevírání

Zobrazit
Barvy a dekory

Zobrazit
Zasklení

Zobrazit
Kování

Zobrazit
Příslušenství

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit
 

Realizace, při kterých jsme použili tento typ oken

10 smluv jsme sjednali minulý pátek s 18 okny
1 na tolika nových zakázkách jsme minulý pátek začali pracovat přímo u našich zákazníků s 1 okny
31 montáží máme za sebou za poslední týden s 153 okny

Nakoupili u nás
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.