Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Reference

Vážíme si všech našich zákazníků

Velkoobjemové zakázky

Konkrétní reference

Instalace antracitových oken VEKA do přístavby gymnázia v Bučovicích

Bučovice

V roce 2020 jsme se podíleli na výstavbě přístavby gymnázia v Bučovicích. Dodali jsme 54 výplní v profilovém systému Veka Softline 82 a hliníkovou fasádní stěnu.
Instalace oken, parapetů a žaluzií do ZŠ Bohumín - Pudlov

ZŠ Bohumín - Pudlov

Montovali jsme 97 výplní v systému PREMIUM line v nejlevnějším oboustranně bílém provedení.
Výměna oken při revitalizaci panelového domu v Kopidlně

Kopidlno

Do panelového domu v Kopidlně jsme dodávali 122 oboustranně bílých výplní systému Avantgarde 7000, který nemáme běžně v nabídce.
Instalace oken VEKA  do ZŠ Logopedická na Praze 10

Praha

Zřizovatel ZŠ Logopedická na Praze 10 si u nás objednal plastová okna Veka Softline 82 s protihlukovými skly.
Instalace oken a dveří do budovy České inspekce životního prostředí v Brně

Brno

V létě 2021 naši pracovníci vyměňovali okna a dveře na budově České inspekce životního prostředí v Brně. Celkem se jednalo o 98 výplní.
Montáž PVC oken do garáže v Blansku

Blansko

Na jaře 2021 jsme montovali plastová okna PREMIUM round line do garáže u rodinného domu v Blansku.
Montáž červených plastových oken a dveří ve Zlíně

Zlín

Jednou z větších zakázek v roce 2021 byla instalace plastových oken a dveří profilového systému PREMIUM line do budovy ve Zlíně.
Montáž plastových oken a dveří ve stříbrné barvě v Olešné u Blanska

Olešná u Blanska

Majitel novostavby v Olešné u Blanska si u nás objednal plastová okna a dveře VEKA Softline 82 v oboustranném metalizovaném provedení – kartáčovaná stříbrná.
Instalace bílých PVC oken a modrých AL dveří v Ivančicích

DMT Jelinek Ivančice

Do rodinné strojírenské firmy DMT Jelinek v Ivančicích naši montéři v roce 2020 instalovali bílá platová okna VEKA Perfectline a modré hliníkové vchodové dveře.
Instalace FS portálu do zimní zahrady

Jižní Morava

V jednom z rodinných domků na Jižní Moravě naši technici instalovali do zimní zahrady několik FS portálů. Jedná se o skládací terasové dveře, díky nimiž lze prostor krásně otevřít, dveře se skládají na principu harmoniky.
Montáž oken PREMIUM a PSK portálů do buňky

Buňka

Zákazníci se na nás obracejí s různými projekty a mezi ty netradiční patřila montáž otvorových výplní do buňky.
Instalace hliníkových oken Auprof MB 45

MU Brno

V roce 2020 jsme měnili schodišťová okna na jedné z budov, která spadá pod Masarykovu univerzitu v Brně. Zadavatel vybral hliníková okna s profilem Aluprof MB 45 v oboustranně bílé barvě.
Montáž PVC oken a HS portálů do novostaveb v Železném

Železné

V obci Železné ležící pár kilometrů od Tišnova naši technici montovali do sedmi rodinných domků plastová okna Veka Softline 82. Ve stejném sedmikomorovém profilu jsou i vchodové dveře a HS portály.
Výměna oken a oprava fasády na ZŠ ve Frýdlantu

Frýdlant nad Ostravicí

V roce 2020 jste ve Frýdlantu nad Ostravicí mohli naše pracovníky vidět při rekonstrukci budovy, kde sídlí Základní škola. Opravovali jsme fasádu a vyměňovali staré otvorové výplně.
Montáž PVC oken s protihlukovým sklem na ZŠ a MŠ v Brně

ZŠ a MŠ Brno

Na brněnské ZŠ a MŠ na náměstí 28 října jsme v roce 2020 instalovali oboustranně bílá plastová okna VEKA Perfectline s protihlukovým sklem.
Výměna oken na SPŠ dopravní v Plzni

Plzeň

Na Střední průmyslové škole dopravní na Karlovarské ulici v Plzni jsme měnili stará okna za nová plastová. Použit byl profil PREMIUM klasik.

Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.