Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

FS portály

1 2 3 4 5
Zobrazit všechny vlastnosti
Počet komor3 (hliník)
Stavební hloubkaaž 92 mm
Počet těsnění2 - 3
Dostupné v hliníkových systémechAliplast Panorama, Aluprof Foldline
Dostupné v provedení eurooknoIV 68, IV 78, IV 92

Charakteristika FS portálů

  • Výjimečná konstrukce s velkou světlou šířkou po odsunutí křídel.
  • Možnost konstrukce s obvodovým rámem i bezbariérovým prahem.
  • Jednoduché ovládání s několika variantami skládání a posunu křídel.
  • FS portál ze systému Aliplast Panorama o rozměru 2500/2300 mm ve schématu 301, lze pořídit již za 72 422 Kč bez DPH a práce.
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

FS portály vynikají v nabídce posuvných systémů zcela netradiční konstrukcí, která jako jediná dovoluje otevření takřka celé světlé šířky rámu vyjma cca dvojnásobku tloušťky všech křídel, jejichž počet závisí na velikosti portálu a zvoleném schématu otevírání. FS portály je možné konstruovat s celoobvodovým rámem. Díky němu portál ve své kategorii nabízí nejvyšší možné izolační vlastnosti, případně je k dispozici několik variant nízkých a bezbariérových prahů, u nichž faktické izolační vlastnosti ovlivňuje především systém těsnění v prahové rovině, který se u nejnižších, bezbariérových prahů řeší těsnícími kartáčky s vloženou polymerní lamelou. S ohledem na složitost profilace a funkčnost skládacích portálů, nabízíme tyto výrobky pouze v provedení EURO IV 68-92, tedy z masivního dřeva, a v systémech Aliplast Panorama a Aluprof Fold line, což jsou tříkomorové hliníkové systémy s přerušeným tepelným mostem vyvinuté speciálně pro konstrukce FS portálů. Skládací portály najdou uplatnění nejen v soukromé výstavbě, kde jsou výhodnou alternativou ostatních posuvných systémů, ale stále častěji jsou k vidění i ve veřejné sféře a to nejčastěji v restauracích a obchodech. Nejčastěji se však stále využívají jako skládací dveře na terasu nebo skládací balkónové dveře.

Náš tip

Pod práh FS portálů doporučujeme použít teplý podkladní profil (Purenit, Torenit, apod.), který zajistí dokonalé vyrovnání vodících kolejnic a přerušení tepelného mostu v podlaze.
 
Konstrukce bez bezbariérového prahu s celoobvodovým rámem vykazuje nejlepší izolační vlastnosti.
 
Schéma otevírání

Zobrazit
Barvy a dekory

Zobrazit
Zasklení

Zobrazit
Kování

Zobrazit
Příslušenství

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit
 

Realizace, při kterých jsme použili tento typ oken

27 smluv jsme včera sjednali s 58 okny
6 na tolika nových zakázkách jsme včera začali pracovat přímo u našich zákazníků s 22 okny
17 montáží máme za sebou za včerejšek s 45 okny

Nakoupili u nás
Chtěla bych touto cestou vyjádřit svou pochvalu vaší pracovní partě, která mi dne 27.4.2016 montovala nová okna v bytě. Odvedli čistě a rychle profesionální práci. Jsem velmi spokojená.
Vladimíra K. Hradec Králové
Děkuji za rychle, čistě a dobře odvedenou práci při výměně oken.
Lenka M. Hradec Králové