FS portály

1 2 3 4 5
Zobrazit všechny vlastnosti
Počet komor3 (hliník)
Stavební hloubkaaž 92 mm
Počet těsnění2 - 3
Dostupné v hliníkových systémechAliplast Panorama, Aluprof Foldline
Dostupné v provedení eurooknoIV 68, IV 78, IV 92

Charakteristika FS portálů

  • Výjimečná konstrukce s velkou světlou šířkou po odsunutí křídel.
  • Možnost konstrukce s obvodovým rámem i bezbariérovým prahem.
  • Jednoduché ovládání s několika variantami skládání a posunu křídel.
  • FS portál ze systému Aliplast Panorama o rozměru 2500/2300 mm ve schématu 301, lze pořídit již za 72 422 Kč bez DPH a práce. (ceny platné k 1.6.2021)
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

FS portály vynikají v nabídce posuvných systémů zcela netradiční konstrukcí, která jako jediná dovoluje otevření takřka celé světlé šířky rámu vyjma cca dvojnásobku tloušťky všech křídel, jejichž počet závisí na velikosti portálu a zvoleném schématu otevírání. FS portály je možné konstruovat s celoobvodovým rámem. Díky němu portál ve své kategorii nabízí nejvyšší možné izolační vlastnosti, případně je k dispozici několik variant nízkých a bezbariérových prahů, u nichž faktické izolační vlastnosti ovlivňuje především systém těsnění v prahové rovině, který se u nejnižších, bezbariérových prahů řeší těsnícími kartáčky s vloženou polymerní lamelou. S ohledem na složitost profilace a funkčnost skládacích portálů, nabízíme tyto výrobky pouze v provedení EURO IV 68-92, tedy z masivního dřeva, a v systémech Aliplast Panorama a Aluprof Fold line, což jsou tříkomorové hliníkové systémy s přerušeným tepelným mostem vyvinuté speciálně pro konstrukce FS portálů. Skládací portály najdou uplatnění nejen v soukromé výstavbě, kde jsou výhodnou alternativou ostatních posuvných systémů, ale stále častěji jsou k vidění i ve veřejné sféře a to nejčastěji v restauracích a obchodech. Nejčastěji se však stále využívají jako skládací dveře na terasu nebo skládací balkónové dveře.

Náš tip

Pod práh FS portálů doporučujeme použít teplý podkladní profil (Purenit, Torenit, apod.), který zajistí dokonalé vyrovnání vodících kolejnic a přerušení tepelného mostu v podlaze.
 
Konstrukce bez bezbariérového prahu s celoobvodovým rámem vykazuje nejlepší izolační vlastnosti.
 
Schéma otevírání

Zobrazit
Barvy a dekory

Zobrazit
Zasklení

Zobrazit
Kování

Zobrazit
Příslušenství

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit
 

Realizace, při kterých jsme použili tento typ oken

10 smluv jsme sjednali minulý pátek s 18 okny
1 na tolika nových zakázkách jsme minulý pátek začali pracovat přímo u našich zákazníků s 1 okny
31 montáží máme za sebou za poslední týden s 153 okny

Nakoupili u nás
Chtela bych timto podekovat za vyrizenou zakazku Vsechno klaplo uzasne a za to jsem velice vdecna. Chlapci kteri prisli okna a dvere instalovat byli opravdu velmi schopni,prijemni a slusni.. praci provedli tak setrne, ze jsem ani neverila,ze to tak jde...obavala jsem se,jak bude zdivo kolem vypadat a nakonec bude mit zednik jen minimum prace...byla jsem opravdu mile prekvapena... Bohuzel nevim,jak se ti mladi panove jmenovali,ale sef montazi jiste vi, koho do Maref poslal , podle mne si fakt zaslouzi pochvalu za dobrou reprezentaci firmy...Byla radost sledovat ty dva hochy u prace a ja vam muzu jen prat hodne takovych pracovniku...Jsem opravdu spokojena a vzdy a vsude vas budu jen chvalit a doporucovat.. Vam osobne pani Souckova dekuji za trpelive a profesionalni jednani se zakaznikem.. Jeste jednou dekuji a preji vam do budoucna jen veschno dobre...
Jaroslava H. Marefy
Jsme naprosto spokojení...příjemné jednání na tel. v eshopu, nabídka přehledná, zboží bylo dodáno obratem.....vše ok. Děkujeme a rádi se na vás v případě potřeby opět obrátíme.
Renata K.