Dotace - časté dotazy

  Chci využít dotační program Nová zelená úsporám. Pomůžete mi s vyřízením? Zařídíte mi dotace na okna a dveře?

Většina námi dodávaných oken je registrována pod programem Nová zelená úsporám a mají příslušný SVT kód. Pro ty ostatní můžeme dodat potřebná prohlášení s konkrétními parametry výrobků. Samotné dotace však nezajišťujeme, jelikož jde o velmi specifickou službu zpravidla spojenou s nutností dalších stavebních úprav objektů. Na přípravu projektů a zajištění dotace je vhodné obrátit se na specialisty, které lze najít na www.novazelenausporam.cz. Dotace se vztahuje i na práce těchto specialistů. Výhodné však je zmínit se o záměru využít dotace již na počátku jednání s našimi obchodními zástupci, aby vůči požadavkům NZU vybrali vhodná okna v potřebné konfiguraci.


Nakoupili u nás
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.
Dále bych také chtěla ještě za provedenou práci poděkovat montážním pracovníkům, byla jsem spokojená za nekonfliktní a perfektně provedenou práci pana Hurbana a pana Buchty. A i vaší firmě za kvalitně vyrobená okna. Velice děkuji.
Marcela V