Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dotace - časté dotazy

  Chci využít dotační program Nová zelená úsporám. Pomůžete mi s vyřízením? Zařídíte mi dotace na okna a dveře?

Většina námi dodávaných oken je registrována pod programem Nová zelená úsporám a mají příslušný SVT kód. Pro ty ostatní můžeme dodat potřebná prohlášení s konkrétními parametry výrobků. Samotné dotace však nezajišťujeme, jelikož jde o velmi specifickou službu zpravidla spojenou s nutností dalších stavebních úprav objektů. Na přípravu projektů a zajištění dotace je vhodné obrátit se na specialisty, které lze najít na www.novazelenausporam.cz. Dotace se vztahuje i na práce těchto specialistů. Výhodné však je zmínit se o záměru využít dotace již na počátku jednání s našimi obchodními zástupci, aby vůči požadavkům NZU vybrali vhodná okna v potřebné konfiguraci.


Nakoupili u nás
Chtěl bych Vám poděkovat za bezproblémovou realizaci mé zakázky. Vše proběhlo v souladu s mojí představou a věřím , že i kvalita výrobku a práce bude trvalá. Přeji Vám i Vašim kolegům pěkné vánoce a do nového roku hodně práce i spokojených zákazníků.
Zdraví Vás Dobroslav V.
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany