Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dotace - časté dotazy

  Chci využít dotační program Nová zelená úsporám. Pomůžete mi s vyřízením? Zařídíte mi dotace na okna a dveře?

Většina námi dodávaných oken je registrována pod programem Nová zelená úsporám a mají příslušný SVT kód. Pro ty ostatní můžeme dodat potřebná prohlášení s konkrétními parametry výrobků. Samotné dotace však nezajišťujeme, jelikož jde o velmi specifickou službu zpravidla spojenou s nutností dalších stavebních úprav objektů. Na přípravu projektů a zajištění dotace je vhodné obrátit se na specialisty, které lze najít na www.novazelenausporam.cz. Dotace se vztahuje i na práce těchto specialistů. Výhodné však je zmínit se o záměru využít dotace již na počátku jednání s našimi obchodními zástupci, aby vůči požadavkům NZU vybrali vhodná okna v potřebné konfiguraci.


Nakoupili u nás
Velmi děkuji za perfektně provedenou práci,ale i vstřícnost pracovníků.nejen,že pracovali naprosto čistě téměř bezprašně a se vším nás dokonale seznámili.Ještě máme v plánu měnit to samé okno v kuchyni a balkonové okno v obýváku,ale až později a věřte,že jinou firmu už hledat nebudeme.Ještě jednou moc děkuji a jse s pozdravem
Václav P. Poděbrady.
Chtěl bych Vám poděkovat za bezproblémovou realizaci mé zakázky. Vše proběhlo v souladu s mojí představou a věřím , že i kvalita výrobku a práce bude trvalá. Přeji Vám i Vašim kolegům pěkné vánoce a do nového roku hodně práce i spokojených zákazníků.
Zdraví Vás Dobroslav V.