Jakost a cena zboží

  Jak zjistím cenu okna?

Na našich webových stránkách najdete orientační ceníky oken (zvlášť pro plastová, dřevěná a hliníková okna). Protože ale finální cena je vždy ovlivněna více faktory (rozměr, členění, zasklení, barva, sezónnost, velikost zakázky, …) prosím využijte našeho poptávkového formuláře. Otvorové výplně Vám zdarma naceníme.

  Jaký je cenový rozdíl mezi provedením v bílé barvě a v dekoru?
Jednostranný dekor v první barevné skupině je u plastových oken oproti bílé barvě dražší cca o 20–25 %, oboustranný o 30–35 %. Další barevné skupiny jsou dražší zhruba o dalších 10 %. Pro bližší nacenění prosím využijte náš poptávkový formulář.
  Kolik stojí jedna žaluzie?
Cena žaluzie se odvíjí od její velikosti, tvaru a barvy, případně způsobu ovládání. Jednotkové ceny začínají řádově na stokorunách. Pro bližší nacenění prosím využijte náš poptávkový formulář.
  Kde se okna vyrábějí?
Okna a dveře jsou v závislosti na typu profilu a výrobku od několika různých dodavatelů od nás a ze zahraničí. Mezi nejvýznamnější dodavatele patří švýcarský holding Arbonia, dále například společnost EkoOkna, která je druhým největším výrobcem oken v Evropě, či firma KNS, které se dosud jako jediné podařilo v plné míře implementovat technologii neviditelného sváru pro kompletní sériovou výrobu oken. Více se dočtete v sekci o našich dodavatelích.
  Žloutne bílá barva rámu?
V běžném prostředí bez neobvyklých chemických vlivů k tomuto nešvaru nedochází díky optimalizovanému složení plastů se stabilizátory. V dobách, kdy se plastová okna začala vyrábět, byla bohužel situace jiná a k zažloutnutí mohlo docházet. Obecnou příčinou byla zřejmě především nezkušenost s použitím bílých plastů na bázi PVC v takto hojném měřítku s požadavkem na zachování odstínu v řádu desetiletí.

Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.