Jakost a cena zboží

Jak zjistím cenu okna?

Na našich webových stránkách najdete orientační ceníky oken (zvlášť pro plastová, dřevěná a hliníková okna). Protože ale finální cena je vždy ovlivněna více faktory (rozměr, členění, zasklení, barva, sezónnost, velikost zakázky, …) prosím využijte našeho poptávkového formuláře. Otvorové výplně Vám zdarma naceníme.

Jaký je cenový rozdíl mezi provedením v bílé barvě a v dekoru?

Jednostranný dekor v první barevné skupině je u plastových oken oproti bílé barvě dražší cca o 20–25 %, oboustranný o 30–35 %. Další barevné skupiny jsou dražší zhruba o dalších 10 %. Pro bližší nacenění prosím využijte náš poptávkový formulář.

Kolik stojí jedna žaluzie?

Cena žaluzie se odvíjí od její velikosti, tvaru a barvy, případně způsobu ovládání. Jednotkové ceny začínají řádově na stokorunách. Pro bližší nacenění prosím využijte náš poptávkový formulář.

Slevy, akce a zvýhodnění

Okna a dveře jsou v závislosti na typu profilu a výrobku od několika různých dodavatelů od nás a ze zahraničí. Například spolupracujeme se společností EkoOkna, která je druhým největším výrobcem oken v Evropě, či firmou KNS, které se dosud jako jediné podařilo v plné míře implementovat technologii neviditelného sváru pro kompletní sériovou výrobu oken.

Žloutne bílá barva rámu?

>V běžném prostředí bez neobvyklých chemických vlivů k tomuto nešvaru nedochází díky optimalizovanému složení plastů se stabilizátory. V dobách, kdy se plastová okna začala vyrábět, byla bohužel situace jiná a k zažloutnutí mohlo docházet. Obecnou příčinou byla zřejmě především nezkušenost s použitím bílých plastů na bázi PVC v takto hojném měřítku s požadavkem na zachování odstínu v řádu desetiletí.

Měnili jsme okna i vašemu sousedovi.
Nevěříte?

Mapa realizací Oknostylu

Máme zkušenosti
z více než 55 000 zakázek

Máme 14 poboček po celé České republice Najděte svou nejbližší

naší parketou nejsou jen montážePomůžeme vám se servisem a údržbou oken a dveří

Servis
a expresní opravy oken

Návody

Články a návody pro okna a dveře