Jakost a cena zboží

  Jak zjistím cenu okna?

Na našich webových stránkách najdete orientační ceníky oken (zvlášť pro plastová, dřevěná a hliníková okna). Protože ale finální cena je vždy ovlivněna více faktory (rozměr, členění, zasklení, barva, sezónnost, velikost zakázky, …) prosím využijte našeho poptávkového formuláře. Otvorové výplně Vám zdarma naceníme.

  Jaký je cenový rozdíl mezi provedením v bílé barvě a v dekoru?
Jednostranný dekor v první barevné skupině je u plastových oken oproti bílé barvě dražší cca o 20–25 %, oboustranný o 30–35 %. Další barevné skupiny jsou dražší zhruba o dalších 10 %. Pro bližší nacenění prosím využijte náš poptávkový formulář.
  Kolik stojí jedna žaluzie?
Cena žaluzie se odvíjí od její velikosti, tvaru a barvy, případně způsobu ovládání. Jednotkové ceny začínají řádově na stokorunách. Pro bližší nacenění prosím využijte náš poptávkový formulář.
  Kde se okna vyrábějí?
Okna a dveře jsou v závislosti na typu profilu a výrobku od několika různých dodavatelů od nás a ze zahraničí. Mezi nejvýznamnější dodavatele patří švýcarský holding Arbonia, dále například společnost EkoOkna, která je druhým největším výrobcem oken v Evropě, či firma KNS, které se dosud jako jediné podařilo v plné míře implementovat technologii neviditelného sváru pro kompletní sériovou výrobu oken. Více se dočtete v sekci o našich dodavatelích.
  Žloutne bílá barva rámu?
V běžném prostředí bez neobvyklých chemických vlivů k tomuto nešvaru nedochází díky optimalizovanému složení plastů se stabilizátory. V dobách, kdy se plastová okna začala vyrábět, byla bohužel situace jiná a k zažloutnutí mohlo docházet. Obecnou příčinou byla zřejmě především nezkušenost s použitím bílých plastů na bázi PVC v takto hojném měřítku s požadavkem na zachování odstínu v řádu desetiletí.

Nakoupili u nás
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.
Chtela bych timto podekovat za vyrizenou zakazku Vsechno klaplo uzasne a za to jsem velice vdecna. Chlapci kteri prisli okna a dvere instalovat byli opravdu velmi schopni,prijemni a slusni.. praci provedli tak setrne, ze jsem ani neverila,ze to tak jde...obavala jsem se,jak bude zdivo kolem vypadat a nakonec bude mit zednik jen minimum prace...byla jsem opravdu mile prekvapena... Bohuzel nevim,jak se ti mladi panove jmenovali,ale sef montazi jiste vi, koho do Maref poslal , podle mne si fakt zaslouzi pochvalu za dobrou reprezentaci firmy...Byla radost sledovat ty dva hochy u prace a ja vam muzu jen prat hodne takovych pracovniku...Jsem opravdu spokojena a vzdy a vsude vas budu jen chvalit a doporucovat.. Vam osobne pani Souckova dekuji za trpelive a profesionalni jednani se zakaznikem.. Jeste jednou dekuji a preji vam do budoucna jen veschno dobre...
Jaroslava H. Marefy