Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Na dotace s Oknostylem - získejme společně peníze zpět!

Firma OKNOSTYL spolupracuje na programu Nová zelená úsporáma nabízí služby a výrobky, jejichž využití výrazně zvýší šanci na získání dotace.

Nezáleží na tom, zda si od naší společnosti vyberete pouze nová okna, a nebo zda si u nás necháte rovnou zateplit* celý rodinný dům. Naše výrobky totiž mají velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti a jsou registrovány v původním programu Zelená úsporám a samozřejmě i v programu Nová zelená úsporám. Sledujeme vývoj a jsme připraveni Vám pomoci se získáním dotace za přispění právě našich výrobků a služeb.

Letošní rok zaznamenal poměrně významnou novinku. Jelikož nárok na dotace vzniká již při 20% snížení nákladů na energie, není nutné – oproti loňskému roku – k výměně oken přidávat ještě další velká opatření, jako například zateplení obvodového pláště. Dvacetiprocentního snížení nákladů na energie se dá v některých případech dosáhnout již pouhou výměnou oken. Zvláště využijete-li například trojvrstvá okna. Záleží mimo jiné na konstrukci domu a velikosti oken. V ostatních případech bude stačit přidání dílčího opatření, třeba výměna dveří či zateplení stropu nebo části obvodových zdí.

S tímto Vám poradí energetický specialista, jehož si můžete vyhledat na webových stránkách Ministerstva průmyslu a obchodu.

Nižší hladinou pro získání podpory chtělo Ministerstvo životního prostředí vyjít vstříc těm, kteří nemají pohromadě velkou částku na zateplení celého domu a rozhodli se zateplovat postupně.
Zjistěte kompletní podrobnosti o Nové zelené úsporám.

Certifikát

Pro naše zákazníky zajišťujeme

1. Komplexní opatření vedoucí ke snížení energetické náročnosti budov:

 • naši vlastní zaměstnanci z divize OKNOSTYL, STAVBA-OKNOSTYL a REKOSTYL provedou práce spojené s realizací požadovaných opatření* 
 • provedeme výměnu původních oken a dveří za energeticky úsporná okna s Uw od 0.68 W/m2.K
 • zateplení venkovních obvodových stěn *
 • zateplení střechy *
 • zateplení podlahy na terénu *
 • zateplení konstrukcí mezi vytápěným a nevytápěným prostorem *
 • a další opatření *
* zateplení stropů, obvodových zdí a izolace střech a sklepů, výměny zdroje tepla provádíme v lokalitách Jihomoravský kraj a kraj Vysočina. Výměnu oken, dveří a vrat vč. příslušenství provádíme po celé ČR!

2. Poradenský servis a pomoc s vyřízením žádostí:

 • poskytneme aktuální informace o programu Nová zelená úsporám na míru pro Váš objekt
 • vybereme nejvhodnější výrobky pro Váš projekt a poskytneme potřebné aktuální certifikáty k dodaným výrobkům
 • poradíme v dalším postupu při vyřizování žádosti a pomůžeme s vyplněním potřebných formalit týkajících se našeho produktu
 • odborníci certifikovaní pro program Nová zelená úsporám Vám vypočítají na jakou výši dotace máte nárok. Vyhotoví odborné posudky, projekt, tepelný audit vč. asistence při jednání s úřady a další potřebné podklady pro úspěšné získání dotace na zateplení objektu realizované naší společností (Osoby oprávněné provádět výpočty naleznete také v tomto seznamu http://www.ckait.cz/autorizovane-osoby)
Oknostyl byl schválen jako odborný dodavatel do programu Nová zelená úsporám.
Číslo SOD1351:  http://registrace.nzu2013.cz/vyhledavani/dodavatel/SOD1351/oknostyl-group/

AKTUÁLNĚ: Naše okna byla úspěšně zaregistrována do programu Nová zelená úsporám:
 • Plastová okna a balkónové dveře PREMIUM klasik a PREMIUM round line - SVT814
 • Plastová okna a balkónové dveře PREMIUM plus - SVT811
 • Plastová okna a balkónové dveře ENERGY plus - SVT826
 • Plastová okna a balkónové dveře PRIME 93 - SVT5662
 • Plastové vchodové dveře PREMIUM - SVT5664
 • SVT ostatních nabízených oken, dveří, vrat a zateplovacích materiálů ZDE.
ARCHIV: Naši registraci v původním programu Zelená úsporám naleznete zde:
http://www.zelenausporam.cz/vyhledavani/sod/2814/list-dodavatele/

ARCHIV: Seznam oken, dveří a garážových vrat, které Vám nabízíme a které splnily podmínky původního programu Zelená úsporám naleznete v tomto seznamu výrobků.

ARCHIV: Seznam všech výrobků vč. zateplovacích materiálů, které nabízíme a které splnily podmínky původního programu Zelená úsporám naleznete zde: 
http://www.zelenausporam.cz/vyhledavani/vyrobky-dodavatele/SOD2814/oknostyl-group-s-r-o/

Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.