Do nového roku v novém!

Řešíte projekt domu? Máte už rozestavěno? Rekonstruujete? Čeká vás výběr vhodných oken? Teď na začátku roku je ideální doba si udělat čas alespoň na výběr typu oken a firmy. Podívejte se, co vám Oknostyl nabízí.

Materiály oken a dveří

  • Plastová okna a dveře - levnější varianta, přesto s výbornou tepelnou i zvukovou izolací. 
V naší nabídce najdete plastová okna PREMIUM Klasik a PREMIUM Round line. V obou případech jde o skvělý poměr ceny a kvality. 
Zajímá vás, proč si vybrat plastová okna právě od nás? Tady máte odpověď! Určitě vás mile překvapí, že díky nadčasovému designu a vysoké kvalitě je životnost našich plastových oken v řádu desítek let. 

řez plastovým oknem
 
Dřevo po zásluze patří mezi oblíbený materiál pro okna, dveře, podlahy i nábytek. Není se čemu divit. Léty prověřená kvalita, která navíc i krásně vypadá. Dřevěná okna se vyznačují především jednoduchou obsluhou, dlouhou životností a dostupnou pořizovací cenou.
Eurookna se vyrábějí z eurohranolů, což je lepený konstrukční polotovar, z něhož jsou vymanipulovány veškeré vady jako smolníky, suky apod. Eurohranoly se pak dodávají ve dvou základních provedeních: fixní a cinkované. Jaký je v nich rozdíl a jaké dřeviny vám nabízíme si přečtěte v našem článku o dřevěných oknech
 
Při výběru by se vám mohla hodit i naše poradna k dřevěným oknům, a pokud vás zajímá ještě více, neváhejte nás kontaktovat.

řez dřevěných oken
 
Hliníková okna jsou díky svým tvarům, extra dlouhé životnostibezúdržbovosti, a výborným izolačním vlastnostem přímo předurčená pro použití v moderní architektuře a novostavbách, zvláště pak jsou oblíbené u pasivních domů. 

U hliníkových oken nabízíme profily PE60, PE68, PE 68 HI, PE 78 a PE 78HI. U dveří to jsou pak profily PT60, PE68, D a PE78, D. 

Přečtěte si více informací o hliníkových oknech


Řez hliníkového okna

Co vám tedy Oknostyl nabízí?

  • Řešení na míru - poptávka a dodání na klíč.
  • Nezávazná konzultace zdarma.
  • Výběr ze 3 variant - plast, dřevo a hliník.
  • 15 poboček po celé republice - přijďte se přesvědčit na vlastní oči.
  • Historie firmy a bohaté zkušenosti - jsme tu pro vás od roku 1999.

Měnili jsme okna i vašemu sousedovi.
Nevěříte?

Mapa realizací Oknostylu

Máme zkušenosti
z více než 55 000 zakázek

Máme 14 poboček po celé České republice Najděte svou nejbližší

naší parketou nejsou jen montážePomůžeme vám se servisem a údržbou oken a dveří

Servis
a expresní opravy oken

Návody

Články a návody pro okna a dveře