Nově v nabídce vchodové dveře REHAU

Plastové dveře profilového systému REHAU si můžete pořídit v klasickém příčkovém provedení a také v designově zajímavější variantě – s vloženou, nebo překryvnou výplní. Na výběr je provedení BASIC a PREMIUM. 

Dveře REHAU BASIC jsou konstruovány z tzv. terasového profilu. Doporučujeme je do méně zatěžovaných míst (např. vchod na zahradu).  Mohou být v provedení s příčkovou konstrukcí a vloženou výplní.

Dveře REHAU PREMIUM jsou konstruovány z plnohodnotného dveřního profilu s masivní výztuhou, tedy jsou vhodné do hlavního vchodu. Zvolit můžete příčkovou konstrukci a vloženou výplň. Navíc si ještě dveře REHAU v systému PREMIUM můžete zvolit v dražším, ale designově velmi zajímavém provedení s překryvnou výplní (jednostranně či oboustranně). 

Na obrázku níže přikládáme malou ukázku nových vchodových dveři REHAU, kde je také vidět rozdíl mezi vloženou a překryvnou výplní. 

 
Vchodové plastové dveře REHAU

Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.