Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nově v nabídce vchodové dveře REHAU

Plastové dveře profilového systému REHAU si můžete pořídit v klasickém příčkovém provedení a také v designově zajímavější variantě – s vloženou, nebo překryvnou výplní. Na výběr je provedení BASIC a PREMIUM. 

Dveře REHAU BASIC jsou konstruovány z tzv. terasového profilu. Doporučujeme je do méně zatěžovaných míst (např. vchod na zahradu).  Mohou být v provedení s příčkovou konstrukcí a vloženou výplní.

Dveře REHAU PREMIUM jsou konstruovány z plnohodnotného dveřního profilu s masivní výztuhou, tedy jsou vhodné do hlavního vchodu. Zvolit můžete příčkovou konstrukci a vloženou výplň. Navíc si ještě dveře REHAU v systému PREMIUM můžete zvolit v dražším, ale designově velmi zajímavém provedení s překryvnou výplní (jednostranně či oboustranně). 

Na obrázku níže přikládáme malou ukázku nových vchodových dveři REHAU, kde je také vidět rozdíl mezi vloženou a překryvnou výplní. 

 
Vchodové plastové dveře REHAU

Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Chtěla bych vyjádřit poděkování za skvěle odvedenou práci, montéři se u nás opravdu dost nadřeli, ale vše za jeden den zvládli, vše po sobě uklidili a krásně to i zednicky zapravili. Tak doufám, že i materiál bude stejně kvalitní jako montáž a dlouho nám to bude sloužit. Ještě jednou díky.
S pozdravem Marie H., Modřice
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice