Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nově v nabídce vchodové dveře REHAU

Plastové dveře profilového systému REHAU si můžete pořídit v klasickém příčkovém provedení a také v designově zajímavější variantě – s vloženou, nebo překryvnou výplní. Na výběr je provedení BASIC a PREMIUM. 

Dveře REHAU BASIC jsou konstruovány z tzv. terasového profilu. Doporučujeme je do méně zatěžovaných míst (např. vchod na zahradu).  Mohou být v provedení s příčkovou konstrukcí a vloženou výplní.

Dveře REHAU PREMIUM jsou konstruovány z plnohodnotného dveřního profilu s masivní výztuhou, tedy jsou vhodné do hlavního vchodu. Zvolit můžete příčkovou konstrukci a vloženou výplň. Navíc si ještě dveře REHAU v systému PREMIUM můžete zvolit v dražším, ale designově velmi zajímavém provedení s překryvnou výplní (jednostranně či oboustranně). 

Na obrázku níže přikládáme malou ukázku nových vchodových dveři REHAU, kde je také vidět rozdíl mezi vloženou a překryvnou výplní. 

 
Vchodové plastové dveře REHAU

Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.
Dále bych také chtěla ještě za provedenou práci poděkovat montážním pracovníkům, byla jsem spokojená za nekonfliktní a perfektně provedenou práci pana Hurbana a pana Buchty. A i vaší firmě za kvalitně vyrobená okna. Velice děkuji.
Marcela V