Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nově v nabídce vchodové dveře REHAU

Plastové dveře profilového systému REHAU si můžete pořídit v klasickém příčkovém provedení a také v designově zajímavější variantě – s vloženou, nebo překryvnou výplní. Na výběr je provedení BASIC a PREMIUM. 

Dveře REHAU BASIC jsou konstruovány z tzv. terasového profilu. Doporučujeme je do méně zatěžovaných míst (např. vchod na zahradu).  Mohou být v provedení s příčkovou konstrukcí a vloženou výplní.

Dveře REHAU PREMIUM jsou konstruovány z plnohodnotného dveřního profilu s masivní výztuhou, tedy jsou vhodné do hlavního vchodu. Zvolit můžete příčkovou konstrukci a vloženou výplň. Navíc si ještě dveře REHAU v systému PREMIUM můžete zvolit v dražším, ale designově velmi zajímavém provedení s překryvnou výplní (jednostranně či oboustranně). 

Na obrázku níže přikládáme malou ukázku nových vchodových dveři REHAU, kde je také vidět rozdíl mezi vloženou a překryvnou výplní. 

 
Vchodové plastové dveře REHAU

Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.