Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Plastová okna Veka nově v našem sortimentu

Od prvního února 2017 pro Vás máme připravenou novinku v našem sortimentu v podobě tří profilových systémů německého výrobce Veka. Neváhejte tedy a využijte našich zaváděcích cen a dopřejte si tato okna a dveře za bezkonkurenční ceny.

Proč si vybrat okna z Veky?

Světová jednička z Německa

Veka, jakožto výrobce profilových systémů plastových oken a dveří, působí aktivně na třech kontinentech (Asie, Evropa a Amerika) a všude se její výrobky staly synonymem nekompromisní kvality a odolnosti plastových oken. Profily Veka jsou extrudovány kompletně v kvalitě třídy A, tedy se stěnami profilů o tloušťce minimálně 3 mm s výlučným využitím prvoplastů.

Rozsáhlé příslušenství a možnosti individualizace výrobků

Kvalitní profilový systém by sám osobě neznamenal nic, pokud by nebyl podpořen jeho vysokou variabilitou a rozsáhlým spektrem doplňků. Díky množství spojovacích, rozšiřovacích, rohových a dalších doplňkových profilů mohou systémy Veka vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům architektů a investorů. Dekory kašírované na probarvené profily a doplněné těsněním v barvě blízké dekorační folii Vám dovolí nakonfigurovat si okna přesně dle Vašich představ.

Nejrozsáhlejší nabídka dřevodekorů a barev

V nabídce Veky můžete najít 19 typů dřevodekorů, 31 odstínů RAL a 5 velmi moderních metalických dekorů.

Kování Maco MultiMatic

Špičkové profily by nebyly ničím bez špičkového kování. Rakouské kování společnosti Maco vyniká vysokou kvalitou a variabilitou včetně možnosti sestavy se skrytými panty a zvýšenou odolností proti vloupání.
 

Co konkrétně jsme pro Vás vybrali z nabídky profilových systémů Veka?

Veka Swingline – elegantní zaoblené křídlo

Pětikomorový profilový systém se stavební hloubkou 70 mm vhodný pro každou stavbu a rekonstrukci. Elegantní vzhled s předsazeným okenním křídlem a dvojicí nalehávkových těsnění s možností zasklení dvojsklem i trojsklem.

Veka Perfectline – moderní design

Pětikomorový profilový systém se stavební hloubkou 70 mm v moderním funkcionalistickém designu. Profil dovoluje zasklení běžným dvojsklem 4-16- 4 a trojsklem 4-12- 4-12- 4. Izolační vlastnosti tohoto profilu jsou totožné s Vekou Perfectline.

Veka Softline 82 – nejlepší okno na současném trhu

Sedmikomorový profil osazený dvěma nalehávkovými a jedním středovým těsněním. Stavební hloubka 82 mm a pokrokový design výztuží a komor představuje naprostou špičku současných plastových oken. Celkové Uw až 0,74, trojsklo s teplým rámečkem a klika Secustic v základní výbavě. Toto a řada dalších vlastností Vám zajistí dlouholetou spokojenost a dokonalé tepelně a zvukově izolační vlastnosti

Reprezentativní výběr profilů ze sortimentu Veka Vám až do konce února nabízíme za zaváděcí ceny. Neváhejte nás tedy oslovit s vaší poptávkou a nechte si od nás zpracovat kalkulaci.

Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Chtela bych timto podekovat za vyrizenou zakazku Vsechno klaplo uzasne a za to jsem velice vdecna. Chlapci kteri prisli okna a dvere instalovat byli opravdu velmi schopni,prijemni a slusni.. praci provedli tak setrne, ze jsem ani neverila,ze to tak jde...obavala jsem se,jak bude zdivo kolem vypadat a nakonec bude mit zednik jen minimum prace...byla jsem opravdu mile prekvapena... Bohuzel nevim,jak se ti mladi panove jmenovali,ale sef montazi jiste vi, koho do Maref poslal , podle mne si fakt zaslouzi pochvalu za dobrou reprezentaci firmy...Byla radost sledovat ty dva hochy u prace a ja vam muzu jen prat hodne takovych pracovniku...Jsem opravdu spokojena a vzdy a vsude vas budu jen chvalit a doporucovat.. Vam osobne pani Souckova dekuji za trpelive a profesionalni jednani se zakaznikem.. Jeste jednou dekuji a preji vam do budoucna jen veschno dobre...
Jaroslava H. Marefy
Jsme naprosto spokojení...příjemné jednání na tel. v eshopu, nabídka přehledná, zboží bylo dodáno obratem.....vše ok. Děkujeme a rádi se na vás v případě potřeby opět obrátíme.
Renata K.