Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Plastová okna Veka nově v našem sortimentu

Od prvního února 2017 pro Vás máme připravenou novinku v našem sortimentu v podobě tří profilových systémů německého výrobce Veka. Neváhejte tedy a využijte našich zaváděcích cen a dopřejte si tato okna a dveře za bezkonkurenční ceny.

Proč si vybrat okna z Veky?

Světová jednička z Německa

Veka, jakožto výrobce profilových systémů plastových oken a dveří, působí aktivně na třech kontinentech (Asie, Evropa a Amerika) a všude se její výrobky staly synonymem nekompromisní kvality a odolnosti plastových oken. Profily Veka jsou extrudovány kompletně v kvalitě třídy A, tedy se stěnami profilů o tloušťce minimálně 3 mm s výlučným využitím prvoplastů.

Rozsáhlé příslušenství a možnosti individualizace výrobků

Kvalitní profilový systém by sám osobě neznamenal nic, pokud by nebyl podpořen jeho vysokou variabilitou a rozsáhlým spektrem doplňků. Díky množství spojovacích, rozšiřovacích, rohových a dalších doplňkových profilů mohou systémy Veka vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům architektů a investorů. Dekory kašírované na probarvené profily a doplněné těsněním v barvě blízké dekorační folii Vám dovolí nakonfigurovat si okna přesně dle Vašich představ.

Nejrozsáhlejší nabídka dřevodekorů a barev

V nabídce Veky můžete najít 19 typů dřevodekorů, 31 odstínů RAL a 5 velmi moderních metalických dekorů.

Kování Maco MultiMatic

Špičkové profily by nebyly ničím bez špičkového kování. Rakouské kování společnosti Maco vyniká vysokou kvalitou a variabilitou včetně možnosti sestavy se skrytými panty a zvýšenou odolností proti vloupání.
 

Co konkrétně jsme pro Vás vybrali z nabídky profilových systémů Veka?

Veka Swingline – elegantní zaoblené křídlo

Pětikomorový profilový systém se stavební hloubkou 70 mm vhodný pro každou stavbu a rekonstrukci. Elegantní vzhled s předsazeným okenním křídlem a dvojicí nalehávkových těsnění s možností zasklení dvojsklem i trojsklem.

Veka Perfectline – moderní design

Pětikomorový profilový systém se stavební hloubkou 70 mm v moderním funkcionalistickém designu. Profil dovoluje zasklení běžným dvojsklem 4-16- 4 a trojsklem 4-12- 4-12- 4. Izolační vlastnosti tohoto profilu jsou totožné s Vekou Perfectline.

Veka Softline 82 – nejlepší okno na současném trhu

Sedmikomorový profil osazený dvěma nalehávkovými a jedním středovým těsněním. Stavební hloubka 82 mm a pokrokový design výztuží a komor představuje naprostou špičku současných plastových oken. Celkové Uw až 0,74, trojsklo s teplým rámečkem a klika Secustic v základní výbavě. Toto a řada dalších vlastností Vám zajistí dlouholetou spokojenost a dokonalé tepelně a zvukově izolační vlastnosti

Reprezentativní výběr profilů ze sortimentu Veka Vám až do konce února nabízíme za zaváděcí ceny. Neváhejte nás tedy oslovit s vaší poptávkou a nechte si od nás zpracovat kalkulaci.

Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Spokojenost na 100% všem vřele doporučuji.
Květoslav K. Benešov
Chtěla bych touto cestou vyjádřit svou pochvalu vaší pracovní partě, která mi dne 27.4.2016 montovala nová okna v bytě. Odvedli čistě a rychle profesionální práci. Jsem velmi spokojená.
Vladimíra K. Hradec Králové