Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pobočky jsou do 21. 3. uzavřeny

Vážení zákazníci,

na základě zpřísnění protiepidemických opatření jsou naše pobočky pro veřejnost uzavřeny a to s platností do 21. 3. 2021. S našimi pracovníky se můžete spojit e-mailem či telefonicky po celou pracovní dobu pobočky na telefonických a e-mailových kontaktech. Na pobočkách je prozatím možno po předchozí telefonické dohodě odebrat již objednané zboží.

Veškeré naše ostatní služby včetně dodávek oken, montáží a servisu zůstávají bez systémových omezení, mohou se však vyskytnout lokální výpadky, které nyní nedokážeme predikovat. Jelikož chceme v maximální míře chránit Vaše zdraví i zdraví našich zaměstnanců, prosíme všechny, kteří mají zdravotní problémy, aby dali přednost snížení rizika šíření nemoci a naše pracovníky o tom informovali telefonicky nebo e-mailem před jejich příjezdem. Zákazníkům, kteří z preventivních nebo zdravotních důvodů odloží v tomto období realizaci, nebude účtován poplatek za skladování výrobků nad rámec již uzavřených smluv. Cenové nabídky vystavené během uzavření poboček zůstávají platné dalších 14 dní od jejich znovuotevření, kdy Vám bude opět umožněna osobní konzultace Vašeho projektu s naším obchodním zástupcem či technikem, jelikož chápeme její důležitost.

Děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví.

 
Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.
Děkuji za Váš perfektní a profesionální přístup.
Tomáš R.