Pobočky jsou do 21. 3. uzavřeny

Vážení zákazníci,

na základě zpřísnění protiepidemických opatření jsou naše pobočky pro veřejnost uzavřeny a to s platností do 21. 3. 2021. S našimi pracovníky se můžete spojit e-mailem či telefonicky po celou pracovní dobu pobočky na telefonických a e-mailových kontaktech. Na pobočkách je prozatím možno po předchozí telefonické dohodě odebrat již objednané zboží.

Veškeré naše ostatní služby včetně dodávek oken, montáží a servisu zůstávají bez systémových omezení, mohou se však vyskytnout lokální výpadky, které nyní nedokážeme predikovat. Jelikož chceme v maximální míře chránit Vaše zdraví i zdraví našich zaměstnanců, prosíme všechny, kteří mají zdravotní problémy, aby dali přednost snížení rizika šíření nemoci a naše pracovníky o tom informovali telefonicky nebo e-mailem před jejich příjezdem. Zákazníkům, kteří z preventivních nebo zdravotních důvodů odloží v tomto období realizaci, nebude účtován poplatek za skladování výrobků nad rámec již uzavřených smluv. Cenové nabídky vystavené během uzavření poboček zůstávají platné dalších 14 dní od jejich znovuotevření, kdy Vám bude opět umožněna osobní konzultace Vašeho projektu s naším obchodním zástupcem či technikem, jelikož chápeme její důležitost.

Děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví.

 
Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.