Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Provoz na konci roku 2020

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že naše pobočky a sklad budou během vánočních svátků v termínu od 18. 12. 2020 do 3. 1. 2021 uzavřené. Osobní odběr výrobků v centrálním skladu je možný po předchozí dohodě do 18. 12. 2020 do 14:00. Montáže budou probíhat v souladu s odsouhlaseným harmonogramem.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pěkný adventní čas. 
Tým společnosti OKNOSTYL group s.r.o
Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Chtěla bych vyjádřit poděkování za skvěle odvedenou práci, montéři se u nás opravdu dost nadřeli, ale vše za jeden den zvládli, vše po sobě uklidili a krásně to i zednicky zapravili. Tak doufám, že i materiál bude stejně kvalitní jako montáž a dlouho nám to bude sloužit. Ještě jednou díky.
S pozdravem Marie H., Modřice
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice