Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Provoz na konci roku 2021

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že naše pobočky a sklad budou během vánočních svátků v termínu od 20. 12. 2021 do 2. 1. 2022 uzavřené. Naposledy v tomto roce tedy budeme mít otevřeno v pátekl 17. 12. 2021 a to po standardní otevírací dobu. 

Montáže budou probíhat v souladu s odsouhlaseným harmonogramem.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pěkný adventní čas.

Tým společnosti OKNOSTYL group s.r.o
Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Jsme naprosto spokojení...příjemné jednání na tel. v eshopu, nabídka přehledná, zboží bylo dodáno obratem.....vše ok. Děkujeme a rádi se na vás v případě potřeby opět obrátíme.
Renata K.
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.