Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sponzorujeme fotbalový klub v Tišnově

Víme, že regionální kluby a spolky to s ufinancováním své činnosti (dvojnásob v době pandemie) často nemají jednoduché, a tak jsme se rozhodli podpořit sportovní klub z našeho blízkého okolí – Amatérský fotbalový klub v Tišnově. Ten má družstvo mužů, dorostu, žáků a také těch nejmladších v přípravce.

Kromě sponzoringu, se kterým plánujeme pokračovat i v příštím roce, jsme také v roce 2019 pomáhali na modernizaci jejich kabin. Konkrétně jsme dodávali 32 kusů plastových oken Premium klasik, 5 kusů dveří Veka Softline, 1 kus hliníkových dveří Aluprof MB 86, a vnitřní a venkovní parapety. 

Přejeme tišnovským fotbalistům mnoho úspěchů. 
 
 

Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Chtěla bych vyjádřit poděkování za skvěle odvedenou práci, montéři se u nás opravdu dost nadřeli, ale vše za jeden den zvládli, vše po sobě uklidili a krásně to i zednicky zapravili. Tak doufám, že i materiál bude stejně kvalitní jako montáž a dlouho nám to bude sloužit. Ještě jednou díky.
S pozdravem Marie H., Modřice
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice