Vytvořili jsme nový poptávkový formulář

Několik měsíců jsme pracovali na novém poptávkovém formuláři a jsme moc rádi, že už konečně můžeme napsat: Máme hotovo. Je to takový náš opožděný dárek k Vánocům, který věříme, hodně potěší. Oproti starému formuláři nebudete muset nic dlouhého vypisovat, ale jen snadno zakliknete, o co máte zájem, případně přidáte pár krátkých údajů, nebo nám rovnou pošlete Váš projekt.

Co nového Vám formulář přinese?

Především zjednodušení, zrychlení a zpřesnění Vaší poptávky. Nově si můžete vybrat z několika profilů oken, venkovní stínicí techniky a příslušenství, které jsme roztřídili podle jejich nejzákladnějších charakteristik.
Můžete si zvolit barvu výrobků, vybrat preferovaný typ zasklení a požadovaný typ výrobku včetně posuvných portálů. K poptávce můžete připojit základní požadované služby, přílohu či projektovou dokumentaci.

Cenu uvidíte za pár minut

Na více než dvě třetiny sortimentu Vám díky využití pokročilého softwarového systému předložíme relevantní cenovou nabídku během několika minut bez ohledu na to, jestli nás oslovíte ráno, v noci, nebo během víkendu. Na pár kliků si můžete porovnat cenu a provedení jednotlivých typů výrobků. Jakmile najdete přesně to, co hledáte, tak vše můžete online, nebo osobně s naším obchodním zástupcem doladit do nejmenších detailů. Následně se už jen můžete těšit na nová okna, garážová vrata či stínicí techniku.

Samozřejmě i nadále zůstává možnost poslat nám svoje požadavky e-mailem nebo nás kontaktovat telefonicky. Poptávka je vždy nezávazná a nic za ni neplatíte.

 

Měnili jsme okna i vašemu sousedovi.
Nevěříte?

Mapa realizací Oknostylu

Máme zkušenosti
z více než 55 000 zakázek

Máme 14 poboček po celé České republice Najděte svou nejbližší

naší parketou nejsou jen montážePomůžeme vám se servisem a údržbou oken a dveří

Servis
a expresní opravy oken

Návody

Články a návody pro okna a dveře