Objednávka, doručení

  Jak to bude dál po zaměření?

Obchodní zástupce Vám zašle upravenou cenovou nabídku reflektující realitu stavby a všechny práce nutné k řádnému provedení Vaší poptávky. Po Vašem odsouhlasení obdržíte smlouvu a zálohovou fakturu. Jakmile bude smlouva podepsána a uhrazena záloha, okno zadáme do výroby a po naskladnění s Vámi dohodneme termín montáže či dodání. Podrobněji jsme celý proces popsali v průvodci zakázkou.

  Dodáváte k objednávce bez montáže i montážní materiál (podložky, šrouby, pěny?)
Není to standardní obsah dodávky, musíte si je objednat navíc.
  Mohu si zboží vyzvednout osobně na pobočce?
Ano, pokud jde o objednávku otvorových výplní na míru. V případě, že si objednáváte skladové zboží přes náš e-shop, je osobní odběr možný pouze v našem skladě v Kuřimi.
  Když si objednám pouze zboží s dopravou bez montáže, jaký bude postup?
Zpravidla okna následně zasíláme spediční firmou přímo na Vámi zadanou adresu. V závislosti na velikosti a počtu oken je nutno ze strany zákazníka zajistit v den dodání složení výrobků (pokud se jedná o paletovou dodávku, je výhodné mít k dispozici vysokozdvižný vozík nebo jinou manipulační techniku).

Nakoupili u nás
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.