Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Objednávka, doručení

  Jak to bude dál po zaměření?

Obchodní zástupce Vám zašle upravenou cenovou nabídku reflektující realitu stavby a všechny práce nutné k řádnému provedení Vaší poptávky. Po Vašem odsouhlasení obdržíte smlouvu a zálohovou fakturu. Jakmile bude smlouva podepsána a uhrazena záloha, okno zadáme do výroby a po naskladnění s Vámi dohodneme termín montáže či dodání. Podrobněji jsme celý proces popsali v průvodci zakázkou.

  Dodáváte k objednávce bez montáže i montážní materiál (podložky, šrouby, pěny?)
Není to standardní obsah dodávky, musíte si je objednat navíc.
  Mohu si zboží vyzvednout osobně na pobočce?
Ano, pokud jde o objednávku otvorových výplní na míru. V případě, že si objednáváte skladové zboží přes náš e-shop, je osobní odběr možný pouze v našem skladě v Kuřimi.
  Když si objednám pouze zboží s dopravou bez montáže, jaký bude postup?
Zpravidla okna následně zasíláme spediční firmou přímo na Vámi zadanou adresu. V závislosti na velikosti a počtu oken je nutno ze strany zákazníka zajistit v den dodání složení výrobků (pokud se jedná o paletovou dodávku, je výhodné mít k dispozici vysokozdvižný vozík nebo jinou manipulační techniku).

Nakoupili u nás
Jsme naprosto spokojení...příjemné jednání na tel. v eshopu, nabídka přehledná, zboží bylo dodáno obratem.....vše ok. Děkujeme a rádi se na vás v případě potřeby opět obrátíme.
Renata K.
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.