Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Termíny dodání

  Za jak dlouho mi okna a dveře dodáte?

V zimním a letním období (mimo sezonu) je dodací termín v rozmezí 4–10 týdnů. V sezoně to pak může být 10–12 týdnů. Záleží především na typu výrobku, případně barevném dekoru. Například u plastových a hliníkových oken se některé barvy lakují či kašírují přímo na konkrétní zakázku v potřebném množství a řádově týdny se čeká jen na samotný materiál. U dřevěných oken může obdobná situace nastat v případě volby méně obvyklé dřeviny či fixního provedení hranolů.


Nakoupili u nás
Chtěl bych Vám poděkovat za bezproblémovou realizaci mé zakázky. Vše proběhlo v souladu s mojí představou a věřím , že i kvalita výrobku a práce bude trvalá. Přeji Vám i Vašim kolegům pěkné vánoce a do nového roku hodně práce i spokojených zákazníků.
Zdraví Vás Dobroslav V.
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany