Zaměření - časté dotazy

  Jak si mám spočítat rozměry okna?

Pokud jde o plastová, nebo hliníková okna pro novostavbu, po změření stavebního otvoru doporučujeme odečíst 3 cm na šířku a 6 cm na výšku (standardní podkladový profil má výšku 3 cm). Tím vznikne po stranách 1,5cm na montážní pěnu a připojovací spáru. Dřevěná okna nemají podkladový profil, proto se u nich odečítá po celém obvodu pouze 1,5 cm, tedy 3 cm na šířku a 3 cm na výšku.

V případě rekonstrukce se okno zpravidla zapouští za původní špaletu a měří se tedy vnější špaleta u okna a k ní se přičítá 1–6 cm na šířku a 1–3 cm na výšku (rozměr okna s podkladovým profilem). Záleží, jak moc chcete, nebo můžete zapustit rám za špaletu, případně jak moc jste ochotní odsekat původní zdivo.

  Kdy se technik ozve na zaměření?
Zpravidla do 48 hodin od chvíle, kdy obchodnímu zástupci potvrdíte zájem o realizaci zakázky.

Nakoupili u nás
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.
Děkuji za Váš perfektní a profesionální přístup.
Tomáš R.