Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zaměření - časté dotazy

  Jak si mám spočítat rozměry okna?

Pokud jde o plastová, nebo hliníková okna pro novostavbu, po změření stavebního otvoru doporučujeme odečíst 3 cm na šířku a 6 cm na výšku (standardní podkladový profil má výšku 3 cm). Tím vznikne po stranách 1,5cm na montážní pěnu a připojovací spáru. Dřevěná okna nemají podkladový profil, proto se u nich odečítá po celém obvodu pouze 1,5 cm, tedy 3 cm na šířku a 3 cm na výšku.

V případě rekonstrukce se okno zpravidla zapouští za původní špaletu a měří se tedy vnější špaleta u okna a k ní se přičítá 1–6 cm na šířku a 1–3 cm na výšku (rozměr okna s podkladovým profilem). Záleží, jak moc chcete, nebo můžete zapustit rám za špaletu, případně jak moc jste ochotní odsekat původní zdivo.

  Kdy se technik ozve na zaměření?
Zpravidla do 48 hodin od chvíle, kdy obchodnímu zástupci potvrdíte zájem o realizaci zakázky.

Nakoupili u nás
Spokojenost na 100% všem vřele doporučuji.
Květoslav K. Benešov
Chtěla bych touto cestou vyjádřit svou pochvalu vaší pracovní partě, která mi dne 27.4.2016 montovala nová okna v bytě. Odvedli čistě a rychle profesionální práci. Jsem velmi spokojená.
Vladimíra K. Hradec Králové