Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Záruční podmínky, reklamace

  Když zaplatím celou částku dopředu, jakou mám záruku, že opravdu přijedete?
Na zakázku je vždy sepsána smlouva o dílo, která je nutným a standardním právním dokumentem závazným pro obě smluvní strany. Nejlepší zárukou je snad to, že jsme na trhu úspěšně již 20 let a ročně dodáme okna více než 5 tisícům zákazníků. Kromě toho se každý rok podílíme přibližně na 30– 40 veřejných zakázkách (rekonstrukce škol, nemocnic a jiných veřejných budov).
  Jak dlouhou máte na zboží záruku?
Na okna a dveře (stálobarevnost, tvarová stálost profilu) poskytujeme prodlouženou záruku 5 let, na povrchovou úpravu u dřevěných oken 3 roky. Na kování, skla, zámky, výplně, příslušenství (žaluzie, sítě apod.) a ostatní výrobky a také na dodané práce a služby dáváme standardní záruku 2 roky. Přesnější informace k záručním podmínkám najdete ve všeobecných obchodních podmínkách.
  Když si provedu montáž sám, budu mít na okna záruku?
Podle smlouvy poskytujeme záruku na výrobek, ale jsou z toho vyjmuty vady způsobené montáží.
  Jakým způsobem mám hlásit reklamaci?
Nejlépe na e-mail servis@oknostyl.cz.
  Míváte hodně reklamací?

Neustále činíme kroky potřebné k jejich minimalizaci a to jak důslednou kontrolou kvality, vyvarováním se sezonních spolupracovníků a subdodavatelů, tak především výběrem kvalitních a odzkoušených produktů, které nabízíme v rámci našeho portfolia. Pravděpodobně nejčastější záležitost, kdy k zákazníkům opakovaně vyjíždíme je z důvodu seřízení a to zpravidla během prvních 6ti měsíců od montáže, kdy si konstrukce „sednou“ a je vhodné či nutné seřídit je tak, aby fungovaly hladce.


Nakoupili u nás
Děkuji za Váš perfektní a profesionální přístup.
Tomáš R.
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.