AKCE: Teplý meziskelní rámeček bez příplatku

Plastový rámeček automaticky získáte k plastovým oknům a balkonovým dveřím v profilech REHAU SYNEGO, PREMIUM klasik a PREMIUM round line, která jsou na míru (neplatí pro skladové položky v e-shopu). Rámeček se dává jak mezi levnější klasická dvojskla, tak i nízkoenergetická trojskla.

V čem je teplý plastový rámeček lepší v porovnání se standardním studeným ocelovým?

  • Zmenší tepelný most mezi skly, což výrazně snižuje riziko kondenzace vody na vnitřní straně skel.
  • Zlepší izolační vlastnosti otvorových výplní. 
 
Akce na teplý rámeček

Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.