Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Plastová okna Oknostyl PREMIUM round line

1 2 3 4 5
Profil plastového okna premium round lineŘez plastového okna premium round lineNákres plastového okna premium round lineKování od firmy Winkhaus Kování od firmy Winkhaus Kování od firmy Winkhaus Kování od firmy Winkhaus

Plastová okna PREMIUM round line jsou určena pro


Rodinné domy

Bytové jednotky

Veřejné a kancelářské prostory

Průmyslové stavby
Zobrazit všechny vlastnosti
Počet komor v profilu6
Stavební hloubka rámu80 mm
Počet a typ těsnění2 x nalehávkové z EPDM
Minimální tloušťka zasklení24 mm
Maximální tloušťka zasklení42 mm
Tepelná propustnost Uwaž 0,86 W/m2K
Ocelová výztuha1-2 mm
Celoobvodové kováníWinkhaus ActivPilot
Propustnost vzduchuTřída 4 (dle EN 12207)
Odolnost proti průniku vodyTřída 7A (dle EN 12208)
Odolnost proti zatížení větremTřída C3 (dle EN 12210)

Charakteristika oken PREMIUM round line

  • PREMIUM round line jsou elegantní plastová okna se zaobleným designem, která jsou cenově dostupná a přitom bez kompromisů.
  • Osazení průměrně velkého bytu o dispozici 2+1 plastovými okny PREMIUM round line vyjde v průměru na 22 976 Kč bez DPH a práce.
  • PREMIUM round line se vyznačují mechanickou odolností a stálostí díky ocelové výstuze použité ve všech částech rámu i křídla.
  • Díky dvěma vkládaným dorazovým těsněním EPDM je zajištěna optimální izolace a dlouhá životnost.
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

Plastová okna OKNOSTYL PREMIUM Round Line jsou nejoblíbenějším typem oken v naší nabídce a vynikají především příznivou pořizovací cenou, jednoduchou obsluhou a údržbou a ve své třídě nadstandardní stavební hloubkou 80 mm. Okenní profily z prvoplastu bez přidaného recyklátu mají promyšlenou šestikomorovou konstrukci s velkým prostorem pro umístění masivní, pozinkované výztuhy, zajišťující profilům potřebnou stabilitu a tvarovou stálost i u rozměrných oken. Systém vkládaného nalehávkového těsnění z vnitřní a vnější strany vytvořeného z EPDM (Etylen-propylen-dienový kaučuk) poskytuje oknům potřebnou těsnost a spolu s profilem vytváří celek s výbornými tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi vhodnými především pro výstavby a rekonstrukce obytných staveb. Variabilita systému PREMIUM ROUND LINE, umožňuje řešení i složitějších sestav vyskytujících se například u průmyslových a užitkových budov. Použité celoobvodové kování Winkhaus ActivPilot s možností volby mezi mikroventilací a stále oblíbenějším stupňovým výklopem, zajišťuje oknům dlouhodobou spolehlivou funkčnost, bezpečnost a bezproblémovou seřiditelnost. Okna PREMIUM ROUND LINE jsou svými parametry a základní konstrukcí stejná jako okna PREMIUM KLASIK, oproti kterým mají navíc elegantní, předsazené okenní křídlo.

Náš tip

Okna PREMIUM round line jsou zahrnuta v programu Nová zelená úsporám a je možné na ně získat dotaci (kód SVT814)
 
Okna PREMIUM round line skvěle fungují v kombinaci s venkovními roletami Vivera
 
Typy oken

Zobrazit
Barvy a dekory

Zobrazit
Zasklení

Zobrazit
Kování

Zobrazit
Příslušenství

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit

Dokumenty ke stažení

 
 

Nakoupili u nás
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.
Velmi děkuji za perfektně provedenou práci,ale i vstřícnost pracovníků.nejen,že pracovali naprosto čistě téměř bezprašně a se vším nás dokonale seznámili.Ještě máme v plánu měnit to samé okno v kuchyni a balkonové okno v obýváku,ale až později a věřte,že jinou firmu už hledat nebudeme.Ještě jednou moc děkuji a jse s pozdravem
Václav P. Poděbrady.