Máme nové návody na obsluhu a údržbu oken a dveří

Naše práce nekončí jen tím, že vám okna namontujeme a následně seřídíme. Protože víme, jak důležité je se o okna a dveře pravidelně starat a že pravidelným servisem se prodlouží bezchybná životnost, sepsali jsme pro Vás podrobné návody k obsluze a údržbě. 
Konkrétně v sekci návodů najdete:Detailně je popsán především pravidelný servis (promazání bodů, ošetření těsnění, atd.) a jak kování, v případě nějakých problémů (drhnutí, netěsnění, atd.) seřídit. Součástí nových návodů je i doporučený plán kontrol, abyste věděli, v jakých intervalech je potřeba se o okna a dveře se starat. A pokud byste pravidelný servis například z časových důvodů nestíhali, ozvěte se nám, máme v týmu zkušené techniky, kteří Vám pomohou.  
 
Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.