Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Máme nové návody na obsluhu a údržbu oken a dveří

Naše práce nekončí jen tím, že vám okna namontujeme a následně seřídíme. Protože víme, jak důležité je se o okna a dveře pravidelně starat a že pravidelným servisem se prodlouží bezchybná životnost, sepsali jsme pro Vás podrobné návody k obsluze a údržbě. 
Konkrétně v sekci návodů najdete:Detailně je popsán především pravidelný servis (promazání bodů, ošetření těsnění, atd.) a jak kování, v případě nějakých problémů (drhnutí, netěsnění, atd.) seřídit. Součástí nových návodů je i doporučený plán kontrol, abyste věděli, v jakých intervalech je potřeba se o okna a dveře se starat. A pokud byste pravidelný servis například z časových důvodů nestíhali, ozvěte se nám, máme v týmu zkušené techniky, kteří Vám pomohou.  
 
Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Chtela bych timto podekovat za vyrizenou zakazku Vsechno klaplo uzasne a za to jsem velice vdecna. Chlapci kteri prisli okna a dvere instalovat byli opravdu velmi schopni,prijemni a slusni.. praci provedli tak setrne, ze jsem ani neverila,ze to tak jde...obavala jsem se,jak bude zdivo kolem vypadat a nakonec bude mit zednik jen minimum prace...byla jsem opravdu mile prekvapena... Bohuzel nevim,jak se ti mladi panove jmenovali,ale sef montazi jiste vi, koho do Maref poslal , podle mne si fakt zaslouzi pochvalu za dobrou reprezentaci firmy...Byla radost sledovat ty dva hochy u prace a ja vam muzu jen prat hodne takovych pracovniku...Jsem opravdu spokojena a vzdy a vsude vas budu jen chvalit a doporucovat.. Vam osobne pani Souckova dekuji za trpelive a profesionalni jednani se zakaznikem.. Jeste jednou dekuji a preji vam do budoucna jen veschno dobre...
Jaroslava H. Marefy
Jsme naprosto spokojení...příjemné jednání na tel. v eshopu, nabídka přehledná, zboží bylo dodáno obratem.....vše ok. Děkujeme a rádi se na vás v případě potřeby opět obrátíme.
Renata K.