Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Máme nové návody na obsluhu a údržbu oken a dveří

Naše práce nekončí jen tím, že vám okna namontujeme a následně seřídíme. Protože víme, jak důležité je se o okna a dveře pravidelně starat a že pravidelným servisem se prodlouží bezchybná životnost, sepsali jsme pro Vás podrobné návody k obsluze a údržbě. 
Konkrétně v sekci návodů najdete:Detailně je popsán především pravidelný servis (promazání bodů, ošetření těsnění, atd.) a jak kování, v případě nějakých problémů (drhnutí, netěsnění, atd.) seřídit. Součástí nových návodů je i doporučený plán kontrol, abyste věděli, v jakých intervalech je potřeba se o okna a dveře se starat. A pokud byste pravidelný servis například z časových důvodů nestíhali, ozvěte se nám, máme v týmu zkušené techniky, kteří Vám pomohou.  
 
Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.
Velmi děkuji za perfektně provedenou práci,ale i vstřícnost pracovníků.nejen,že pracovali naprosto čistě téměř bezprašně a se vším nás dokonale seznámili.Ještě máme v plánu měnit to samé okno v kuchyni a balkonové okno v obýváku,ale až později a věřte,že jinou firmu už hledat nebudeme.Ještě jednou moc děkuji a jse s pozdravem
Václav P. Poděbrady.