Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Archiv novinek

V-perfect – nový standard pro neobyčejná okna

V-perfect – nový standard pro neobyčejná okna

27.3.2018
Přešli jsme na nový typ systému rohových svarů V-perfect. Od poloviny března vám nabízíme nejmodernější technologii svařování plastových oken.

Okna ze dřeva sibiřského modřínu

Okna ze dřeva sibiřského modřínu

8.3.2018
Nádherná medová barva, odolnost vůči škůdcům a přirozená impregnace pryskyřicí? To jsou okna ze dřeva severského modřínu.

Soutěž

Soutěž "Vyhraj 1 okno do dětského pokoje"

22.2.2018
Pozor, pozor! Máme tu SOUTĚŽ O OKNO DO DĚTSKÉHO POKOJE! A to už se vyplatí zapojit. Plánujete zrovna přestavbu? Stavíte nový domek? Zapojte se a zkuste štěstí.

Vnitřní versus venkovní žaluzie

Vnitřní versus venkovní žaluzie

8.2.2018
Rozhodujete se mezi pořízením interiérových žaluzií nebo předokenních žaluzií? Třeba vám náš seznam pro a proti pomůže při výběru.

Jak v zimě pečovat o okna?

Jak v zimě pečovat o okna?

30.1.2018
Správná údržba oken je důležitá po celý rok, v zimě ale ještě o trochu víc. Víte, jak se o okna starat, aby vám sloužila co nejdéle?

Do nového roku v novém!

Do nového roku v novém!

10.1.2018
Řešíte projekt domu? Máte už rozestavěno? Rekonstruujete? Čeká vás výběr vhodných oken? Teď na začátku roku je ideální doba si udělat čas alespoň na výběr typu a firmy. Podívejte se, co vám Oknostyl nabízí.

Vánoční přání a provoz mezi svátky

Vánoční přání a provoz mezi svátky

18.12.2017
Vážení zákazníci a obchodní partneři, děkujeme vám všem za projevenou důvěru naší společnosti v roce 2017. 

Znáte naši poradnu?

Znáte naši poradnu?

12.12.2017
Napadá vás spousta otázek ohledně nových oken? Zajímá vás, jak na jejich správnou údržbu a co nezanedbat? Bojíte se reklamace? Komu zavolat a na co se ptát? Nezoufejte! Máme tu pro vás naši poradnu.

Infografiky Oknostylu - kolik toho děláme a jak dlouho?

Infografiky Oknostylu - kolik toho děláme a jak dlouho?

27.11.2017
Konec roku je časem zhodnocování práce. A tak je tomu i u nás, proto vám přinášíme několik zajímavých čísel, která mluví za vše. Ať už je to množství příslušenství a materiálu nutného k montáži oken, počet objednávek nebo poboček, kterých najdete v celé České republice 15. 

Výstavba dopravního napojení areálu OKNOSTYL k ulici Tišnovské.

Výstavba dopravního napojení areálu OKNOSTYL k ulici Tišnovské.

25.5.2017
Dne 15.5. byly zahájeny práce na odbočovacích pruzích, které Vám usnadní přístup k našemu showroomu a skladům přímo z ulice Tišnovské. Nové dopravní připojení Vám umožní pohodlný a především bezpečný příjezd k nám. Stavba potrvá přibližně dva a půl měsíce a její otevření je plánováno na konec července 2017.

Novinka v sortimentu - Parapety v dekoru zlatý dub <strong>a ořech</strong>

Novinka v sortimentu - Parapety v dekoru zlatý dub a ořech

6.4.2017
V naší nabídce venkovních hliníkových parapetů naleznete nově ohýbané parapety v dekoru zlatý dub a ořech. Dekor zlatý dub je bez nadsázky nejoblíbenější barvou oken a dveří v České republice a jsme proto velmi rádi, že Vám můžeme nabídnout i odpovídající barevné řešení vnějších parapetů. Tento produkt Vám dovolí vytvořit z okna a parapetu jednotný celek s vysokou estetickou hodnotou.

Otvíráme pro Vás nové logistické centrum a showroom v Kuřimi

Otvíráme pro Vás nové logistické centrum a showroom v Kuřimi

9.2.2017
Na začátku února 2017 jsme otevřeli nové sídlo firmy v Kuřimi na ulici Tišnovské. Na ploše více než 2500 m2 jsme pro Vás připravili nové skladovací plochy, administrativní zázemí a moderní showroom.

Plastová okna Veka nově v našem sortimentu

Plastová okna Veka nově v našem sortimentu

20.1.2017
Od prvního února 2017 pro Vás máme připravenou novinku v našem sortimentu v podobě tří profilových systémů německého výrobce Veka. Neváhejte tedy a využijte našich zaváděcích cen a dopřejte si tato okna a dveře za bezkonkurenční ceny.

Termíny dodání a pracovní doba o svátcích

Termíny dodání a pracovní doba o svátcích

22.11.2016
Dovolujeme si Vás informovat, že v období svátků bude náš sklad i obchodní oddělení v termínu 22.12. - 2.1. uzavřené. Poslední výdej z našeho skladu v letošním roce je možné uskutečnit ve středu 21.12. do 15 hodin.

Nadstandardní kování activPilot již brzy v našich oknech!

Nadstandardní kování activPilot již brzy v našich oknech!

4.5.2016
Nestagnujeme! Snažíme se nabízet vám maximální bezpečnost a komfort, a proto neustále inovujeme naše produkty. Během měsíce května postupně přejdeme na vyšší třídu okenního kování.

Blíží se otevření nového showroomu

Blíží se otevření nového showroomu

22.3.2016
Na jaře plánujeme v Kuřimi otevření showroomu, kde si budete moci prohlédnout naše plastová okna, dveře a další sortiment. Přidáváme několik fotografií, jak stavba pokračuje.

Podporujeme místní sportovce

Podporujeme místní sportovce

8.2.2016
Naše společnost OKNOSTYL group s.r.o. je vám se širokou nabídkou plastových oken, dveří a dalšího sortimentu k dispozici po celé České republice. Hlavní sídlo je ale v Kuřimi a právě v této lokalitě také podporujeme dva místní sportovní kluby. Konkrétně se jedná o volejbalové družstvo Drásov a FC Čebín.

Nové sídlo a logistické centrum

Nové sídlo a logistické centrum

17.9.2015
Na ploše více než 8000 m2 pro Vás budujeme nové sídlo a moderní logistické centrum v Kuřimi. V areálu logistického centra pro Vás připravujeme klimatizovaný showroom pro prezentaci našich výrobků, obchodní oddělení, kanceláře a skladovací prostory.

Soutěž na rádiu Petrov o okna za 70.000Kč!

Soutěž na rádiu Petrov o okna za 70.000Kč!

1.9.2015
Od srpna do září probíhala na brněnském rádiu Petrova soutěž s Oknostylem o nová okna v hodnotě 70.000Kč. Každý tipující, který se dovolal a tipnul odpověď, se automaticky posunul do finálního kola a dostal od nás dárek.

Poděkování Oknostylu v Deníku

Poděkování Oknostylu v Deníku

18.5.2015
Děkujeme tímto obyvatelům domu s pečovatelskou službou města Děčín za zaslaný pozdrav a poděkování, které nechali otisknout v Děčínském deníku (z 22. července 2015), jako vyjádření spokojenosti odvedené práce našich zaměstnanců.


Nakoupili u nás
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.