Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Právě realizujeme

Příchovice

Příchovice

31.01.2019
Pracovníci Oknostylu pracují při rekonstrukci domu ve vesnici Příchovice. Majitelé stavby zvolili zaoblená plastová okna PREMIUM round line a PVC vchodové dveře Trocal.

Staré Město u Uherského Hradiště

Staré Město u Uherského Hradiště

31.01.2019
Rodinný dům ve Starém Městě u Uherského Hradiště čeká značná proměna. Majitelé si u nás objednali namontování plastových oken, dveří, vnitřních i venkovních parapetů a okenních sítí.

Deštné

Deštné

31.01.2019
Při rekonstrukci jednoho domu v Deštném přišlo rovněž na výměnu oken. Nově byla osazena jednokřídlá, dvoukřídlá a fixní okna s rovným křídlem bez okapnice PREMIUM klasik.

Topolná

Topolná

31.01.2019
Majitel rodinného domu v Topolné si u nás objednal montáž dřevěných eurooken v profilu THERMOLINE IV 78, který vyniká ideálním poměrem mezi přidanou hodnotou a pořizovací cenou.

Veselá

Veselá

31.01.2019
V obci Veselá u Zlína nás čeká montáž plastových oken v profilu Veka Softline 82. Tento typ oken je vhodný pro nízkoenergetické stavby a je zařazen do programu Nová zelená úsporám.

Ostrožská Nová Ves

Ostrožská Nová Ves

31.01.2019
V Ostrožské Nové Vsi jsme v jednom ze starších domů instalovali nová plastová okna PREMIUM klasik, která mají dvě vkládaná dorazová těsnění EPDM, a je tak zajištěna optimální izolace a dlouhá životnost.

Větřkovice

Větřkovice

31.01.2019
V obci Vetřkovice na Opavsku jsme při rekonstrukci rodinného domu provedli montáž jednokřídlých a dvoukřídlých plastových oken v oboustranném dekoru zlatý dub. Zákazník si objednal rovněž instalaci vnitřních plastových parapetů a horizontálních žaluzií.

Bratříkovice

Bratříkovice

31.01.2019
V obci Bratříkovice na Opavsku se v jednom starším rodinném domě chystáme na výměnu oken. Klient si objednal jednokřídlá, dvoukřídlá a fixní okna PREMIUM klasik, ve kterých budou izolační dvojskla.

Moravská Ostrava

Moravská Ostrava

30.01.2019
Polyfunkční dům v Moravské Ostravě se výrazně zmodernizoval. Naši technici instalovali bílá plastová okna a hliníkové dveře v dekoru zemní hnědá.

ZŠ Dolní Loučky

ZŠ Dolní Loučky

30.01.2019
Technici z Oknostylu na Základní škole v Dolních Loučkách instalovali bílá dvoukřídlá, trojkřídlá a čtyřkřídlá plastová okna zasklená bezpečnostním trojsklem. Součástí objednávky byla také montáž bílých vchodových plastových dveří.

Měřín

Měřín

29.01.2019
Ve starším domě v Měříně osadíme šest jednokřídlých plastových oken v dekoru bílá/zlatý dub.

Ostrava-Vítkovice

Ostrava-Vítkovice

18.09.2018
Na Střední průmyslové škole v Ostravě-Vítkovicích nyní provádíme renovaci plastových oken a vchodových dveří.

Praha

Praha

05.09.2018
V Praze se chystáme na výměnu plastových oken na základní škole Šimanovská.

Bechyně

Bechyně

16.08.2018
Pokračující revitalizace sídliště Na Libuši v Bechyni. Provádíme zde instalaci plastových oken, dveří i výloh spolu s vnějšími i vnitřními parapety.

Boskovice

Boskovice

16.07.2018
V Boskovicích náš čeká montáž kastlových oken

Broumov

Broumov

25.06.2018
U vily v Broumově se chystáme na rekonstrukci plastových oken a balkonových dveří.


Nakoupili u nás
Chtěla bych vyjádřit poděkování za skvěle odvedenou práci, montéři se u nás opravdu dost nadřeli, ale vše za jeden den zvládli, vše po sobě uklidili a krásně to i zednicky zapravili. Tak doufám, že i materiál bude stejně kvalitní jako montáž a dlouho nám to bude sloužit. Ještě jednou díky.
S pozdravem Marie H., Modřice
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice