Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Právě realizujeme

Ostrava

Ostrava

21.04.2020
Do svého rodinného domu v Ostravě zvolili majitelé plastová okna PREMIUM round line, která mají zaoblený design. Zasklena jsou standardními izolačními dvojskly.

Karviná

Karviná

21.04.2020
Majitelé domku v Karviné si vybrali oboustranně bílá plastová okna PREMIUM round line. Objednali u nás také vnitřní a venkovní parapety.

Bojkovice

Bojkovice

21.04.2020
Do domku v Bojkovicích si u nás zákazník objednal oboustranně bílá plastová okna PREMIUM klasik a ke vstupu na terasu PSK portál.

Drahanovice

Drahanovice

21.04.2020
Pracovníci Oknostylu instalovali v rodinném domě v Drahanovicích na Olomoucku oboustranně bílá plastová okna PREMIUM round line s dvojskly. Ještě zbývá namontovat sekční vrata.

Staré Oldřůvky

Staré Oldřůvky

21.04.2020
K výměně starých dřevěných oken za nová plastová okna PREMIUM round line se rozhodl majitel rodinného domu ve Starých Oldřůvkách na Opavsku. Zákazník si připlatil za izolační trojskla a také za barevné provedení, z venkovní strany budou okna v žádaném dekoru zlatý dub.

Staré Sedlo

Staré Sedlo

21.04.2020
Z venkovní strany antracit, z vnitřní strany bílá. Takovou barevnou kombinaci pro otvorové výplně zvolil majitel novostavby ve vesnici Staré Sedlo.

Starý Plzenec

Starý Plzenec

21.04.2020
Majitel právě rekonstruovaného rodinného domu ve Starém Plzenci chtěl zachovat vesnický ráz stavby, a tak se rozhodl pořídit eurookna InWood Klasik ECOLINE IV 68.

Bruntál

Bruntál

21.04.2020
Zákazník z Bruntálu si u nás objednal plastová okna PREMIUM round line, vnitřní a venkovní parapety a také vnitřní lamelové horizontální žaluzie.

Horní Moštěnice

Horní Moštěnice

21.04.2020
Majitel domku v obci Horní Moštěnice na Přerovsku se rozhodl pro výměnu starých oken a objednal si u nás montáž plastových oken PREMIUM klasik a vchodových dveří Aluplast 4000.

Ostrava

Ostrava

21.04.2020
Do domu v Ostravě si zákazník u nás objednal plastová okna PREMIUM klasik. Připlatil si za venkovní dekor mahagon a za izolační trojskla.

Čejetice

Čejetice

21.04.2020
Zákazník z obce Čejetice na Strakonicku vsadil na oblíbená plastová okna s rovným křídlem PREMIUM klasik v dekoru mahagon. Přiobjednal také dvoje plastové dveře typ Aluplast 4000 a Trocal 76.

Smiřice

Smiřice

21.04.2020
Zákazník si u nás objednal montáž plastových oken PREMIUM round line a venkovních plastových dveří Trocal 76. 

Hradec Králové

Hradec Králové

21.04.2020
Noce Sorrento Balsamic. Tento dekor zvolil majitel domku v Hradci Králové pro nová sedmikomorová plastová okna REHAU SYNEGO. Naše společnost Oknostyl jim dodávala i vstupní plastové dveře Trocal 76.

Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou

21.04.2020
Dodáváme otvorové výplně nejen do rekonstrukcí, ale samozřejmě také do novostaveb. Zákazník z Jablonce nad Nisou si u nás objednal montáž plastových oken PREMIUM Klasik, vchodových dveří Aluplast 4000, PSK portálu, vnitřních parapetů a sekčních garážových vrat.

Stará Boleslav

Stará Boleslav

21.04.2020
Oboustranně bílá barva, dvojité zasklení, profil se zaobleným designem. Okna s takovými parametry zvolil zákazník pro svůj dům ve Staré Boleslavi. Plastová okna PREMIUM round line jsou cenově dostupná a patří mezi našimi klienty k nejoblíbenějším.

Loštice

Loštice

21.04.2020
Naši technici zajeli do městečka Loštice na Šumpersku, aby zde vyměnili stará dřevěná okna za nová plastová s trojitým zasklením. Obyvatelé bytového domu tak výrazně ušetří na výdajích za topení.


Nakoupili u nás
Rád bych touto cestou vyjádřil poděkování od mé matky Aleny K. vaší společnosti a pracovníkům výměny oken, kteří u nás dne 11.4. okna měnili. Výborná domluva a zejména poctivá práce s ohledem na detaily.
Alena K., Aleš K.
Chci podekovat za montovani oken u mych rodicu. Velika spokojenost.
Kamila N.