Právě realizujeme

Blažejov

Blažejov

27.01.2021
Ke konci roku 2020 naši technici vyměnili okna na budově obecního úřadu v Blažejově na Jindřichohradecku. Investor vzhledem k výbornému poměru  cena/výkon zvolil plastová okna PREMIUM v provedení klasik, tedy s rovným křídlem bez okapnice. Z vnitřní strany jsou nová okna bílá, z venkovní strany je fólie imitující ořechové dřevo.

Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou

19.11.2020
Jednou z větších zakázek v roce 2020 byla výměna oken ve Sporthotelu v Rokytnici nad Jizerou. Zákazník zvolil šestikomorová plastová okna PREMIUM round line.

Ostrava

Ostrava

17.08.2020
Majitel staršího rodinného domku v Ostravě si u nás objednal výměnu bílých oken za nová plastová v dekoru zlatý dub. Naši technici montovali i vnitřní PVC parapety a horizontální žaluzie Euro style OPAL.

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

17.08.2020
Starý dům v Uherském Hradišti se dočkal modernizace a to nejen v podobě instalace plastových oken a vchodových dveří, ale přibyly také oblíbené posuvné dveře na terasu. Všechny otvorové výplně jsou z vnější strany v dekoru winchester.

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

17.08.2020
Pro univerzální bílou barvu se rozhodl majitel domu v Uherském Hridšti, když si u nás objednal montáž plastových oken PREMIUM klasik.

Nechanice

Nechanice

17.08.2020
Montujeme okna po celém Česku a zajeli jsme i do města Nechanice v okrese Hradec Králové. Majitel jednoho ze zdejších starších domků se rozhodl pro výměnu oken. U nás si vybral plastová šestikomorová okna PREMIUM klasik a hliníkové vchodové dveře Aluprof MB 70 s výplní Perito. Okna i dveře jsou z venkovní strany v dekoru ořech, z vnitřní strany je univerzální bílá barva.

Staré Sedlo

Staré Sedlo

16.08.2020
Z venkovní strany antracit, z vnitřní strany bílá. Takovou barevnou kombinaci pro otvorové výplně zvolil majitel novostavby ve vesnici Staré Sedlo.

Starý Plzenec

Starý Plzenec

15.08.2020
Majitel právě rekonstruovaného rodinného domu ve Starém Plzenci chtěl zachovat vesnický ráz stavby, a tak se rozhodl pořídit eurookna InWood Klasik ECOLINE IV 68.

Třtěnice

Třtěnice

19.07.2020
V bytovém domě v Třtěnicích na Jíčínsku jsme realizovali výměnu starých oken za nová plastová. Objednavatel vybral šestikomorový profil PREMIUM round line s předsazeným křídlem.

Ostrava

Ostrava

18.07.2020
Do domu v Ostravě si zákazník u nás objednal plastová okna PREMIUM klasik. Připlatil si za venkovní dekor mahagon a za izolační trojskla.

Loštice

Loštice

17.07.2020
Naši technici zajeli do městečka Loštice na Šumpersku, aby zde vyměnili stará dřevěná okna za nová plastová s trojitým zasklením. Obyvatelé bytového domu tak výrazně ušetří na výdajích za topení.

Hradec Králové

Hradec Králové

16.07.2020
Noce Sorrento Balsamic. Tento dekor zvolil majitel domku v Hradci Králové pro nová sedmikomorová plastová okna REHAU SYNEGO. Naše společnost Oknostyl jim dodávala i vstupní plastové dveře Trocal 76.

Čejetice

Čejetice

07.07.2020
Zákazník z obce Čejetice na Strakonicku vsadil na oblíbená plastová okna s rovným křídlem PREMIUM klasik v dekoru mahagon. Přiobjednal také dvoje plastové dveře typ Aluplast 4000 a Trocal 76.

Bánov

Bánov

21.06.2020
Z pěkných plastových oken v dekoru zlatý dub se nově těší zákazníci z vesnice Bánov ležící nedaleko Uherského Brodu. V zimě také výrazně ušetří, protože si připlatili za trojskla.

Bojkovice

Bojkovice

21.05.2020
Do domku v Bojkovicích si u nás zákazník objednal oboustranně bílá plastová okna PREMIUM klasik a ke vstupu na terasu PSK portál.

Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou

21.05.2020
Dodáváme otvorové výplně nejen do rekonstrukcí, ale samozřejmě také do novostaveb. Zákazník z Jablonce nad Nisou si u nás objednal montáž plastových oken PREMIUM Klasik, vchodových dveří Aluplast 4000, PSK portálu, vnitřních parapetů a sekčních garážových vrat.


Nakoupili u nás
Děkuji za rychle, čistě a dobře odvedenou práci při výměně oken.
Lenka M. Hradec Králové
Chtěla bych vyjádřit poděkování za skvěle odvedenou práci, montéři se u nás opravdu dost nadřeli, ale vše za jeden den zvládli, vše po sobě uklidili a krásně to i zednicky zapravili. Tak doufám, že i materiál bude stejně kvalitní jako montáž a dlouho nám to bude sloužit. Ještě jednou díky.
S pozdravem Marie H., Modřice