Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Právě realizujeme

Ostrava

Ostrava

17.08.2020
Majitel staršího rodinného domku v Ostravě si u nás objednal výměnu bílých oken za nová plastová v dekoru zlatý dub. Naši technici montovali i vnitřní PVC parapety a horizontální žaluzie Euro style OPAL.

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

17.08.2020
Starý dům v Uherském Hradišti se dočkal modernizace a to nejen v podobě instalace plastových oken a vchodových dveří, ale přibyly také oblíbené posuvné dveře na terasu. Všechny otvorové výplně jsou z vnější strany v dekoru winchester.

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

17.08.2020
Pro univerzální bílou barvu se rozhodl majitel domu v Uherském Hridšti, když si u nás objednal montáž plastových oken PREMIUM klasik.

Nechanice

Nechanice

17.08.2020
Montujeme okna po celém Česku a zajeli jsme i do města Nechanice v okrese Hradec Králové. Majitel jednoho ze zdejších starších domků se rozhodl pro výměnu oken. U nás si vybral plastová šestikomorová okna PREMIUM klasik a hliníkové vchodové dveře Aluprof MB 70 s výplní Perito. Okna i dveře jsou z venkovní strany v dekoru ořech, z vnitřní strany je univerzální bílá barva.

Staré Sedlo

Staré Sedlo

16.08.2020
Z venkovní strany antracit, z vnitřní strany bílá. Takovou barevnou kombinaci pro otvorové výplně zvolil majitel novostavby ve vesnici Staré Sedlo.

Starý Plzenec

Starý Plzenec

15.08.2020
Majitel právě rekonstruovaného rodinného domu ve Starém Plzenci chtěl zachovat vesnický ráz stavby, a tak se rozhodl pořídit eurookna InWood Klasik ECOLINE IV 68.

Třtěnice

Třtěnice

19.07.2020
V bytovém domě v Třtěnicích na Jíčínsku jsme realizovali výměnu starých oken za nová plastová. Objednavatel vybral šestikomorový profil PREMIUM round line s předsazeným křídlem.

Ostrava

Ostrava

18.07.2020
Do domu v Ostravě si zákazník u nás objednal plastová okna PREMIUM klasik. Připlatil si za venkovní dekor mahagon a za izolační trojskla.

Loštice

Loštice

17.07.2020
Naši technici zajeli do městečka Loštice na Šumpersku, aby zde vyměnili stará dřevěná okna za nová plastová s trojitým zasklením. Obyvatelé bytového domu tak výrazně ušetří na výdajích za topení.

Hradec Králové

Hradec Králové

16.07.2020
Noce Sorrento Balsamic. Tento dekor zvolil majitel domku v Hradci Králové pro nová sedmikomorová plastová okna REHAU SYNEGO. Naše společnost Oknostyl jim dodávala i vstupní plastové dveře Trocal 76.

Čejetice

Čejetice

07.07.2020
Zákazník z obce Čejetice na Strakonicku vsadil na oblíbená plastová okna s rovným křídlem PREMIUM klasik v dekoru mahagon. Přiobjednal také dvoje plastové dveře typ Aluplast 4000 a Trocal 76.

Bánov

Bánov

21.06.2020
Z pěkných plastových oken v dekoru zlatý dub se nově těší zákazníci z vesnice Bánov ležící nedaleko Uherského Brodu. V zimě také výrazně ušetří, protože si připlatili za trojskla.

Bojkovice

Bojkovice

21.05.2020
Do domku v Bojkovicích si u nás zákazník objednal oboustranně bílá plastová okna PREMIUM klasik a ke vstupu na terasu PSK portál.

Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou

21.05.2020
Dodáváme otvorové výplně nejen do rekonstrukcí, ale samozřejmě také do novostaveb. Zákazník z Jablonce nad Nisou si u nás objednal montáž plastových oken PREMIUM Klasik, vchodových dveří Aluplast 4000, PSK portálu, vnitřních parapetů a sekčních garážových vrat.

Pulčín

Pulčín

16.05.2020
Do obce Pulčín na Vsetínsku si nás objednal majitel jednoho z místních starších rodinných domků. Naši technici zde namontují oboustranně bílá plastová okna PREMIUM klasik.

Smiřice

Smiřice

13.05.2020
Zákazník si u nás objednal montáž plastových oken PREMIUM round line a venkovních plastových dveří Trocal 76. 


Nakoupili u nás
Jsme naprosto spokojení...příjemné jednání na tel. v eshopu, nabídka přehledná, zboží bylo dodáno obratem.....vše ok. Děkujeme a rádi se na vás v případě potřeby opět obrátíme.
Renata K.
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.