Právě realizujeme

Třebíč

Třebíč

12.03.2018
Instalace eurooken a interiérových hliníkových dveří v budově finančního úřadu v Třebíči

Hustopeče nad Bečvou

Hustopeče nad Bečvou

12.03.2018
Realizace na rodinném odmku v Hustopečích nad Bečkou, kde nás čekala výměna původních špaletových oken za plastová okna Premium Klasik a instalace plastových dveří.

Bílovec

Bílovec

12.03.2018
Při realizaci v Bílovci jsme využili nádherná medová eurookna okna vyrobená ze severského (sibiřského) modřínu. Tento materiál zaručí dlouholetou životnost oken a rovnoměrnou a přirozenou impregnaci dřeva pryskyřicí.

Všechlapy

Všechlapy

12.03.2018
Ve Všechlapech nás čekalo osazení plastových oken Premium Round line do novostavby rodinného domu.

Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

14.02.2018


Dalajková

Dalajková

10.03.2017


Srub Harasov

Srub Harasov

09.02.2017
Dříve pozastavená dřevostavba získává v rukách nového majitele zcela moderní vizi, kterou dokonale podtrhuje použití hliníkových oken.

Bytový dům, Česká Lípa

Bytový dům, Česká Lípa

09.02.2017
Rekonstrukci tohoto domu pojal jeho majitel velkoryse a s vizí co možná nejvyšších finančních úspor v budoucích nákladech na energie. V našem sortimentu si vybral plastová okna PRIME 93

Bytový dům Třebnouševes

Bytový dům Třebnouševes

09.02.2017
Nájemníci v tomto bytovém domě situovaném v klimaticky náročném podnebí, nedaleko našeho nejvyššího pohoří, vsadili na osvědčenou kvalitu oken PREMIUM Round line

Rodinný dům Brno

Rodinný dům Brno

19.01.2017
Pořízení kvalitních plastových oken s trojskly jako první a důležitý krok v celkové rekonstrukci vedoucí ke snížení energetické náročnosti budovy.

Rodinný dům Odranec

Rodinný dům Odranec

19.01.2017
Nejen rekonstrukce, ale i novostavby: Kvalitní dřevěná okna z borovicového masivu v profilu THERMOLINE IV 78 s trojskly budou sloužit v rodinném domě v CHKO Žďárské vrchy.


Nakoupili u nás
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.
Chtela bych timto podekovat za vyrizenou zakazku Vsechno klaplo uzasne a za to jsem velice vdecna. Chlapci kteri prisli okna a dvere instalovat byli opravdu velmi schopni,prijemni a slusni.. praci provedli tak setrne, ze jsem ani neverila,ze to tak jde...obavala jsem se,jak bude zdivo kolem vypadat a nakonec bude mit zednik jen minimum prace...byla jsem opravdu mile prekvapena... Bohuzel nevim,jak se ti mladi panove jmenovali,ale sef montazi jiste vi, koho do Maref poslal , podle mne si fakt zaslouzi pochvalu za dobrou reprezentaci firmy...Byla radost sledovat ty dva hochy u prace a ja vam muzu jen prat hodne takovych pracovniku...Jsem opravdu spokojena a vzdy a vsude vas budu jen chvalit a doporucovat.. Vam osobne pani Souckova dekuji za trpelive a profesionalni jednani se zakaznikem.. Jeste jednou dekuji a preji vam do budoucna jen veschno dobre...
Jaroslava H. Marefy