Fotografie z posledních větších zakázek

Pomáháme s vylepšováním nejen rodinných domů a bytů, ale i škol a úřadů. Podívejte se, na jakých větších zakázkách jsme v poslední době pracovali.

ZŠ Bohumím - Pudlov – dodávali jsme plastová okna, parapety, sítě proti hmyzu a zhotovili jsme také fasádu. 

Plastová okna na ZŠ Bohumím - Pudlov

Česká inspekce životního prostředí v Brně – montovali jsme plastová okna PREMIUM klasik a plastové vchodové dveře Trocal 76 AD.

Plastové dveře a okna na České inspekci životního prostředí v Brně

Panelový dům v Kopidlně – instalovali jsme okna a dveře Avantgarde 7000, která nemáme standardně v nabídce. 

Výměna oken v panelovém domě v Kopidlně

ZŠ Logopedická na Praze 10 – dodávali jsme plastová okna VEKA Softline 82 a to  i včetně atypických kulatých oken. 

Instalace oken na ZŠ Logopedická na Praze 10

Přístavba gymnázia v Bučovicích – instalovali jsme plastová okna VEKA Softline 82 a téměř deset metrů vysokou hliníkovou fasádní stěnu Aluprof MB-SR50N.

Hliníková fasádní stěna na přístavbě gymnázia v Bučovicích
Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Jsme naprosto spokojení...příjemné jednání na tel. v eshopu, nabídka přehledná, zboží bylo dodáno obratem.....vše ok. Děkujeme a rádi se na vás v případě potřeby opět obrátíme.
Renata K.
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.