Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Fotografie z posledních větších zakázek

Pomáháme s vylepšováním nejen rodinných domů a bytů, ale i škol a úřadů. Podívejte se, na jakých větších zakázkách jsme v poslední době pracovali.

ZŠ Bohumím - Pudlov – dodávali jsme plastová okna, parapety, sítě proti hmyzu a zhotovili jsme také fasádu. 

Plastová okna na ZŠ Bohumím - Pudlov

Česká inspekce životního prostředí v Brně – montovali jsme plastová okna PREMIUM klasik a plastové vchodové dveře Trocal 76 AD.

Plastové dveře a okna na České inspekci životního prostředí v Brně

Panelový dům v Kopidlně – instalovali jsme okna a dveře Avantgarde 7000, která nemáme standardně v nabídce. 

Výměna oken v panelovém domě v Kopidlně

ZŠ Logopedická na Praze 10 – dodávali jsme plastová okna VEKA Softline 82 a to  i včetně atypických kulatých oken. 

Instalace oken na ZŠ Logopedická na Praze 10

Přístavba gymnázia v Bučovicích – instalovali jsme plastová okna VEKA Softline 82 a téměř deset metrů vysokou hliníkovou fasádní stěnu Aluprof MB-SR50N.

Hliníková fasádní stěna na přístavbě gymnázia v Bučovicích
Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Velmi děkuji za perfektně provedenou práci,ale i vstřícnost pracovníků.nejen,že pracovali naprosto čistě téměř bezprašně a se vším nás dokonale seznámili.Ještě máme v plánu měnit to samé okno v kuchyni a balkonové okno v obýváku,ale až později a věřte,že jinou firmu už hledat nebudeme.Ještě jednou moc děkuji a jse s pozdravem
Václav P. Poděbrady.
Chtěl bych Vám poděkovat za bezproblémovou realizaci mé zakázky. Vše proběhlo v souladu s mojí představou a věřím , že i kvalita výrobku a práce bude trvalá. Přeji Vám i Vašim kolegům pěkné vánoce a do nového roku hodně práce i spokojených zákazníků.
Zdraví Vás Dobroslav V.