Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Instalace oken a dveří do budovy České inspekce životního prostředí v Brně

V létě 2021 naši pracovníci vyměňovali okna a dveře na budově České inspekce životního prostředí v Brně. Objednatel zvolil ekonomické řešení – plastová okna PREMIUM klasik a plastové vchodové dveře Trocal 76 AD. Celkem se jednalo o 98 výplní, z vnitřní strany v bílé barvě, z venkovní strany je fólie v dřevodekoru zlatý dub. Společně s okny jsme dodávali i vnitřní lamelové žaluzie Euro style Opal, které jsou oblíbené kvůli nízké pořizovací ceně, snadné ovladatelnosti a minimální poruchovosti. 

 
Instalace plastových oken a dveří do budovy České inspekce životního pojištění v BrněLevná plastová okna PREMIUM klasikPlastové vchodové dveře Trocal 76 AD v dekoru zlatý dub
Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.