Instalace oken a dveří do budovy České inspekce životního prostředí v Brně

V létě 2021 naši pracovníci vyměňovali okna a dveře na budově České inspekce životního prostředí v Brně. Objednatel zvolil ekonomické řešení – plastová okna PREMIUM klasik a plastové vchodové dveře Trocal 76 AD. Celkem se jednalo o 98 výplní, z vnitřní strany v bílé barvě, z venkovní strany je fólie v dřevodekoru zlatý dub. Společně s okny jsme dodávali i vnitřní lamelové žaluzie Euro style Opal, které jsou oblíbené kvůli nízké pořizovací ceně, snadné ovladatelnosti a minimální poruchovosti. 

 
Instalace plastových oken a dveří do budovy České inspekce životního pojištění v BrněLevná plastová okna PREMIUM klasikPlastové vchodové dveře Trocal 76 AD v dekoru zlatý dub
Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Dále bych také chtěla ještě za provedenou práci poděkovat montážním pracovníkům, byla jsem spokojená za nekonfliktní a perfektně provedenou práci pana Hurbana a pana Buchty. A i vaší firmě za kvalitně vyrobená okna. Velice děkuji.
Marcela V
Dne 12.5.2017 nám Vaši zaměstnanci měnili okna.Touto cestou moc děkujeme za rychlost,kvalitu odvedené práce.Byli jsme velice spokojeni.
pan K.