Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Instalace antracitových oken VEKA do přístavby gymnázia v Bučovicích

V roce 2020 jsme se podíleli na výstavbě přístavby gymnázia v Bučovicích. Dodali jsme 54 výplní v profilovém systému VEKA Softline 82. Jedná se o velmi kvalitní sedmikomorové plastové dveře a okna s trojitým těsněním a trojskly, použit je profil třídy A. Otvorový výplně jsou z obou stran v dnes populární antracitové barvě
V tomto moderním zbarvení je také hliníková fasádní stěna Aluprof MB-SR50N rovněž s trojskly. Stěna je 2,5 metru široká a 9,6 metrů vysoká. 


 
Instalace antracitových oken VEKA do přístavby gymnázia v Bučovicích Hliníková fasádní stěna Aluprof MB-SR50N  o rozměru 2,5/9,6 metrůHliníková fasádní stěna v přístavbě gymnázia v Bučovicích
Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Chtěla bych vyjádřit poděkování za skvěle odvedenou práci, montéři se u nás opravdu dost nadřeli, ale vše za jeden den zvládli, vše po sobě uklidili a krásně to i zednicky zapravili. Tak doufám, že i materiál bude stejně kvalitní jako montáž a dlouho nám to bude sloužit. Ještě jednou díky.
S pozdravem Marie H., Modřice
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice