Rok 2021 v číslech aneb co se nám vloni podařilo

Stejně jako pro uplynulé roky i pro loňský rok 2021 jsme připravili zajímavou statistiku, v níž se třeba dočtete, kolik kilometrů jsme za zákazníky najeli nebo kolik jsme použili při montážích turbošroubů.

Přejeme pěkné počtení, a aby ohlédnutí za rokem 2021 bylo kompletní, ještě dodáme, že v minulém roce jsme do naší nabídky zařadili vchodové dveře REHAU a taky jsme sepsali přehledné návody na obsluhu a údržbu oken a dveří
Rok 2021 v Oknostylu

Zpět na výpis novinek

Nakoupili u nás
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.