Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Právě realizujeme

Pulčín

Pulčín

16.05.2020
Do obce Pulčín na Vsetínsku si nás objednal majitel jednoho z místních starších rodinných domků. Naši technici zde namontují oboustranně bílá plastová okna PREMIUM klasik.

Smiřice

Smiřice

13.05.2020
Zákazník si u nás objednal montáž plastových oken PREMIUM round line a venkovních plastových dveří Trocal 76. 

Ostrava

Ostrava

21.04.2020
Do svého rodinného domu v Ostravě zvolili majitelé plastová okna PREMIUM round line, která mají zaoblený design. Zasklena jsou standardními izolačními dvojskly.

Karviná

Karviná

21.04.2020
Majitelé domku v Karviné si vybrali oboustranně bílá plastová okna PREMIUM round line. Objednali u nás také vnitřní a venkovní parapety.

Drahanovice

Drahanovice

21.04.2020
Pracovníci Oknostylu instalovali v rodinném domě v Drahanovicích na Olomoucku oboustranně bílá plastová okna PREMIUM round line s dvojskly. Ještě zbývá namontovat sekční vrata.

Staré Oldřůvky

Staré Oldřůvky

21.04.2020
K výměně starých dřevěných oken za nová plastová okna PREMIUM round line se rozhodl majitel rodinného domu ve Starých Oldřůvkách na Opavsku. Zákazník si připlatil za izolační trojskla a také za barevné provedení, z venkovní strany budou okna v žádaném dekoru zlatý dub.

Bruntál

Bruntál

21.04.2020
Zákazník z Bruntálu si u nás objednal plastová okna PREMIUM round line, vnitřní a venkovní parapety a také vnitřní lamelové horizontální žaluzie.

Horní Moštěnice

Horní Moštěnice

21.04.2020
Majitel domku v obci Horní Moštěnice na Přerovsku se rozhodl pro výměnu starých oken a objednal si u nás montáž plastových oken PREMIUM klasik a vchodových dveří Aluplast 4000.

Zlín

Zlín

21.04.2020
K novým oknům si u nás majitel jednoho domku ve Zlíně objednal bílé plastové vchodové dveře Trocal 76. Zvolil dveřní výplň Perito tvořenou trojsklem.

Stará Boleslav

Stará Boleslav

21.04.2020
Oboustranně bílá barva, dvojité zasklení, profil se zaobleným designem. Okna s takovými parametry zvolil zákazník pro svůj dům ve Staré Boleslavi. Plastová okna PREMIUM round line jsou cenově dostupná a patří mezi našimi klienty k nejoblíbenějším.

Medlov

Medlov

21.04.2020
V Medlově nás čeká výměna starých oken za nová bílá plastová s profilem PREMIUM klasik.

Brno

Brno

21.04.2020
Bytový dům v Brně se již brzy promění. Naši technici vymění stará dřevěná okna za nová oboustranně bílá plastová okna PREMIUM klasik.

Havlíčkuv Brod

Havlíčkuv Brod

21.04.2020
Majitel staršího domku v Havlíčkově Brodě se už brzy dočká nových plastových oken, vstupních dveří, vnitřních žaluzií a venkovních a vnitřních parapetů.

Zlín

Zlín

21.04.2020
Zákazník ze Zlína se rozhodl při výměně starých oken opět vsadit na materiál dřevo. Objednal si u nás montáž eurooken InWood Klasik ECOLINE IV 68.

Boršice

Boršice

21.04.2020
K antracitové střeše si u nás zákazník z Bořšic objednal nová plastová okna PREMIUM Klasik v antracitové barvě, přičemž z vnitřní strany zvolil univerzální bílou barvu.  

Hradec králové

Hradec králové

21.04.2020
Pro nová okna s trojitým zasklením se kvůli úspoře energií rozhodl zákazník z Hradce Králové. Zvolil žádaná okna PREMIUM round line.


Nakoupili u nás
Dále bych také chtěla ještě za provedenou práci poděkovat montážním pracovníkům, byla jsem spokojená za nekonfliktní a perfektně provedenou práci pana Hurbana a pana Buchty. A i vaší firmě za kvalitně vyrobená okna. Velice děkuji.
Marcela V
Dne 12.5.2017 nám Vaši zaměstnanci měnili okna.Touto cestou moc děkujeme za rychlost,kvalitu odvedené práce.Byli jsme velice spokojeni.
pan K.